شوک های تایتان ها در Le Castellet

23-24 آوریل

هوکنهایم

جام کلیو فرانسه

این میدان توسط دو راننده غیر واجد شرایط برای امتیاز تکمیل خواهد شد که هر دو با ساختار GM Sport Guillaume Maio هماهنگ هستند. ژولین پاژه که به مسابقات قهرمانی کوهستان فرانسه وفادار است، سه سال پس از آخرین حضور خود به جام کلیو بازخواهد گشت، در حالی که فلوریان کروبل از ریمز پس از متمایز شدن در سایر جام های خیمه شب بازی، اولین بازی خود را در این رشته انجام خواهد داد.

جام کلیو ایتالیا

چالش جهانی GT

3-4 سپتامبر

آخر هفته از جمعه با اولین آزمون های دسته جمعی آغاز می شود. این دو مسابقه که در روزهای شنبه در ساعت 20:05 و یکشنبه در ساعت 16:45 برگزار می شود، به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش خواهند شد.

16-18 فروردین

کلیو کاپ اسپانیا

لو کاستله

جام کلیو فرانسه

12-13 نوامبر

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

10-11 سپتامبر

ACI GT

کلیو کاپ اسپانیا

چالش جهانی GT

تعلیق در جام رانندگان آقایان ادامه دارد، جایی که استفان پولدرمن (Chefo Sport)، کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) و رنه استینمتز (Chefo Sport) برای مقام اول رقابت خواهند کرد. اگر رهبر با مزیت حسابداری وارد شود، دشمنان او پس از تاج گذاری در یک کلاس در Clio Cup ایتالیا و Clio Cup اروپای شرقی آزاد خواهند شد. در مواجهه با این سه نفر، هورن (GPA Racing) و میشل فی (GM Sport) به دنبال درخشش در کشور خود هستند در حالی که امیدوارند آخرین امیدهای خود را برای کسب عنوان حفظ کنند.

زند وورت

جام کلیو اروپای شرقی

شنبه 15 اکتبر
11:10-11:30: شرایط 1
20:05-20:40 : دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور) | یوتیوب | فیس بوک

GT Open

کلیو کاپ فرانسه

ACI GT

چالش جهانی GT

4-5 ژوئن

FFSA GT

بارسلونا

14-15 می

18-19 ژوئن

مونزا

جام کلیو ایتالیا

9-10 جولای

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

مسابقه آخر هفته

کلیو کاپ اسپانیا

کلیو کاپ اسپانیا

کلیو کاپ اروپا

این مبارزه در جام رانندگان آقایان به همان اندازه شدید خواهد بود، جایی که ماتیو ریگوله (ویک تیم) پیشتاز است در حالی که پیر مونمانیکس (GPA Racing)، لیونل ویگویه (T2CM) و مدافع عنوان قهرمانی لوران دزیادوس (تیم لوکاس) تعقیب می‌شوند. بعد از او. بنابراین کوچکترین نقطه می تواند تفاوت را ایجاد کند، در حالی که سدریک دلکروا (مسابقه GPA)، ژرمی بورداگارای (مسابقه میلان)، هورن، میشل فایه، یان-مائل ناویلود (مسابقه GPA)، استفان نورس (مسابقه GPA) و گائل روستانت (مسابقه GPA) Racing) به دنبال این هستند که تمام تلاش خود را برای پایان دادن به یک یادداشت خوب انجام دهند.

یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) که قبلاً در جام چلنجرز تاجگذاری کرده است، تمام تلاش خود را برای حفظ ارتباط با این کوارتت انجام خواهد داد، حتی اگر برای حفظ شانس خود مجبور به کسب امتیازهای بزرگ باشد. لهستانی با این وجود یک بار دیگر با رقبای خود نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو)، گیوم مایو (GM Sport) و جوسو پانتیلا (سرویس کارپک) که در این رده در جام کلیو اروپای شرقی تاجگذاری کرده اند، روبرو خواهد شد. این سه رقیب به نبرد برای مکان های افتخار ادامه خواهند داد، زیرا Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse)، نیکو Abella (Chefo Sport) و Lin Chen Han (Uniq Racing) اولین موفقیت فصل خود را در صحنه اروپا هدف خواهند داشت.

15-16 اکتبر

لیست ورودی

11-12 ژوئن

جام کلیو ایتالیا

فینال جام کلیو فرانسه، نیکلاس میلان را با دیوید پوژ، دو رقیب که پیروزی های این فصل را در انحصار خود درآورده اند، قرار می دهد. با هر پنج موفقیت، این دو مرد در حال حاضر در امتیازات مساوی هستند و می توانند به طور انصافاً یک عنوان را کسب کنند – و ساعت سه دستی که توسط BRM Chronographs به برنده ارائه می شود – که اولین نفر در فرانسه برای دیوید پوژ یا چهاردهمین نفر برای نیکلاس است. میلان در جام کلیو!

8-9 اکتبر

این دیدارها با سرعت تمام در جام کلیو با سیزدهمین رویداد فصل در مسیر گرندپری فرانسه برای فینال کلیو کاپ فرانسه و همچنین مرحله ماقبل آخر در جام کلیو اروپا و کلیو کاپ دنبال می شود. اسپانیا!

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو فرانسه

FFSA GT

در جام رانندگان جنتلمن، فابین جولیا فرانسوی (LR Performance) شانس اول را برای کسب عنوان قهرمانی در کشورش خواهد داشت، اما خواکین رودریگو (Vearsa Sport) تمام تلاش خود را می کند تا ضرب الاجل را به تعویق بیندازد و شانس خود را برای برنده شدن حفظ کند.

کلیو کاپ اسپانیا حقوق خود را بازپس می گیرد

پس از یک تعطیلات طولانی تابستانی، رقبای وارد شده در جام کلیو اسپانیا در مسیر ماقبل آخر تقویم خود قبل از فینال در بارسلونا بازگشته اند.

فینال تحت تنش در کلیو کاپ فرانسه

برنامه

ACI GT

جام کلیو ایتالیا

نوگارو

جمعه 14 اکتبر
12:10-12:40 بعد از ظهر: تست جمعی 1
9:20 بعد از ظهر تا 21:50: تست جمعی 2

ایمولا

والنسیا

مسابقه آخر هفته

حلقه ردبول

به موازات این برخورد تایتان‌ها، رقابت‌های جام چلنجرز به شدت برگزار می‌شود، زیرا پنج خلبان می‌توانند تاج گذاری کنند و جواهری را که توسط BRM Chronographs به برنده آینده وعده داده شده است، برنده شوند. الکساندر آلبوی (مسابقه GPA) می تواند روز شنبه قرارداد را امضا کند، اما لئو ژوست (مسابقه میلان)، جوران لنوتر (مسابقه JSB) و الکساندر فینکلشتاین (مسابقه GPA) قصد دارند همه چیز را برای رسیدن به این شاهکار انجام دهند. در همان زمان، Aurélien Renet (JSB Compétition) و Guillaume Maio می خواهند کمپین خود را با اولین پیروزی به سبک خود پایان دهند.

مسابقه آخر هفتهمنبع

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

دوره های مگنی

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اسپانیا

ACI GT

هانگارورینگ

کلیو کاپ فرانسه

چهار راننده فرانسوی قبل از فینال بزرگ در پیست بارسلونا-کاتالونیا (11 تا 13 نوامبر) در زمین خود با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا زمام مسابقات کلیو کاپ اروپا را در دست بگیرند. از جمله نیکلاس میلان (مسابقه میلان) و آنتونی ژورادو (مسابقه میلان) پس از تبادل برتری هفته گذشته در مونزا به دوئل خود ادامه خواهند داد. با این حال، این دو مرد با هم تیمی خود مارک گیوت (مسابقه میلان)، که نهمین تاج خود را روز یکشنبه با قهرمانی در جام کلیو اروپای شرقی به دست آورد، به چالش کشیده خواهند شد. چهارم، دیوید پوژه (GPA Racing) همچنین می خواهد به دنبال پیروزی آخر هفته گذشته خود در ایتالیا، صعود خود را به صدرنشینان سرعت بخشد.

جام کلیو ایتالیا

میسانو

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

دعوا در کلیو کاپ اروپا تشدید می شود

سری جام کلیو – Calendriers 2022

16-17 جولای

موژلو

یکشنبه 16 اکتبر
9:00-9:20: شرایط 2
16:45-17:20 : دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور) | یوتیوب | فیس بوک

جام کلیو ایتالیا

الکس رویو (تیم VRT) که از ابتدای فصل پیشتاز است، می‌خواهد شکاف بین گروه تعقیب‌کننده تشکیل‌شده توسط نیکو آبلا، جوردی پالومراس (تیم VRT) و الکس لاهوز (Cotauto Motorsport) را افزایش دهد که هر سه درگیر مبارزه‌ای نفس‌گیر هستند. در صدر جام چلنجرز. اگرچه این چهارگانه پیشرو اندکی از هم جدا شده است، اما Emre Can Ünal ترکیه (تیم VRT)، دوقلوهای Alejandro و Adrian Schimpf (Cotauto Motorsport) و همچنین Lydia Sempere (Team VRT)، با حمایت گروه Renault Fundación España، باید قلب برای پیوستن به نبرد در پست.

GT Open

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

7-8 می

جاراما


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: