طراحی آسانسور 9 و 10 نفره جامع ترین مرجع آموزش آسانسور کشور

طراحی آسانسور 9 و 10 نفره جامع ترین مرجع آموزش آسانسور کشور

در احداث یک ساختمان نیمه کاره بلند مرتبه، تردد افراد در بین طبقات بالای سازه کار بسیار دشواری است. آسانسور کارگاهی ابزاری است که در زمان احداث ساختمان بر روی سازه نصب شده و تردد آسان را برای افراد داخل کارگاه به طبقات بالای سازه فراهم می نماید. آسانسورهای کارگاهی در واقع نوعی بالابر هستند که با پیشرفت تکنولوژی جهت جابه جایی کارگران، کارمندان، مهندسان و حمل انواع مصالح نظیر گچ و سیمان مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخص کردن پارامترهایی از قبیل نحوه آهن کشی و ایجاد اسکلت فلزی، پلیت گزاری، قرارگیری تجهیزات، تعیین نقاط برای سوراخ های سکوی موتورخانه، تعیین نقشه اجرایی موتورخانه، آماده سازی محل های نصب درب ها و ….. برای خرید آسانسور در وهله نخست باید نوع نیاز شما به آسانسور مشخص شود. به طوری که ابعاد ساختمان، محل قرار گرفتن آن، حفر چاهک و … از جمله مواردی است که باید در وضعیت کلی ساختمان در نظر گرفته شود. نوع و ابعاد درب ها بر اساس نیازهای افراد و فضای ساختمان طراحی و ساخته می شود. برای مشخص کردن ابعاد درب ها به نوع آسانسور و چاله آن توجه می شود. موتور گیربکس بهران پر طرف دار ترین و پر فروش ترین موتور آسانسور گیربکس در ایران است .

این جاذبه ی گردشگری افراد را تا ارتفاع زیادی بالا می برد و آنها می توانستند تمام شهر را در یک نظر تماشا کنند. در این سال از دیگ های بخار برای جابجایی افراد استفاده نمی کردند. ایمنی در طراحی و نصب آسانسورایمنی های بسیاری هنگام طراحی و نصب آسانسور باید در نظر گرفته شود که به چند مورد مهم آن در ادامه این بخش اشاره می شود.

درب برای تضمین امنیت کسانی که از یک آسانسور استفاده می کنند لازم است و در انواع اشکال و مدل های گوناگون موجود می باشد. مدل های درب آسانسور شامل؛ درب های تلسکوپی، اتوبوسی، گیوتینی، آکاردئونی و … می باشند. نکته ای در خصوص درب ها وجود دارد و آن این است که اگر شما درب طبقه ی اتوماتیک استفاده کرده باشید، درب کابین شما نیز باید به همین شکل، یعنی اتوماتیک باشد.

لطفا با تیم کارشناسان فروش شرکت آسانسور سخاوت تماس برقرار نمایید. نصب قفل ایمنی برای باز نشدن درب آسانسور هنگام نبود کابین در طبقه و مسدود شدن چاه خالی. جالب است بدانید آسانسورهای کششی نسبت به آسانسورهای هیدرولیک از لوازم جانبی بیشتری برخوردارند و به همین علت قیمت بالاتری نیز دارند. درب های تاشوی اتوبوسیاین نوع دربهای آسانسور معمولا فضای زیادی از ورودی آسانسور را اشغال می کنند و به همین دلیل در حال حاضر کمتر کسی از این نوع سیستم درب برای آسانسور ساختمان خود استفاده می کند.

آشنایی با پله های برقی

این شرکت های جز سندیکای آسانسور، ضمن داشتن مجوز های مربوطه، در انجام مراحل اداری و دریافت استاندارد های لازم نیز شما را همراهی خواهند کرد. آسانسورهای پیچی شامل یک پیچ بلند، یک مهره و یک تسمه بوده که به وسیله یک موتور باعث ایجاد حرکت کابین می شوند. هرچند این آسانسورها نیاز به موتور دارند ولی نیازی به موتورخانه ندارند زیرا موتور آسانسورهای پیچی روی بدنه آن ها سوار و نصب آن را چک کنید می شود.

  • در کل استفاده از این حرف برای دکمه‌های آسانسور چندان رایج نیست.
  • در نصب آسانسور به استاندارد بودن آن حتما توجه کنید زیرا در غیر این صورت نمی توانید گواهی استاندارد برای آسانسور اخذ نمایید و در نهایت اجازه بهره برداری از آسانسور و همچنین پایان کار برای آسانسور شما صادر نمی شود.
  • البته در مواقعی که برق ساختمان رفته است احتمال کار کردن این دکمه کم است، اما باز هم بهتر است ان را امتحان کنیم.
  • از جمله لوازم و تجهیزاتی است که با وجود فانتزی بودن و برخورداری از دکوراسیون جذاب می تواند باعث شیک شدن ظاهر آسانسور شود.
  • در این رابطه شرکت هیرو آسانسور مراحل سه گانه طراحی آسانسور را با تکیه بر دانش روز دنیا و توسط پرسنل و مهندسان متخصص و توانمند انجام می دهد که باعث بالا بودن سطح کیفیت سیستم های تولیدی این شرکت شده است.

آسانسور های کششی مانند اکثر آسانسور های دیگر دارای کابین،وزنه،نیروی محرکه،سیم بکسل آسانسور، تابلو فرمان و غیره هستند. این آسانسور ها در نوع نصب به مدل های مختلفی تقسیم میشوند که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم نمود. در یک تعریف کلی ، کابین اتاقک کوچکی است که به وسیله آن مسافران و بار بین طبقات جابه جا می شوند. یکی از بهترین مدل های کابین تمام استیل ، کابین آسانسور استیل نقره ای است. و از محبوبیت بالایی نزد سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور برخوردار است.

معنی دکمه B در آسانسور

استفاده از آسانسور گیربکس ارزان ترین و اقتصادی ترین راه حل برای نصب و راه اندازی آسانسور است. البته نگهداری صحیح و تعمیر به موقع آسانسورها به ساکنین ساختمان ها نیز مربوط می شود. باطری اضطراریداشتن باطری اضطراری برای مواقعی که با قطعی برق مواجه هستیم، یا به هنگام تعمیر کردن قطعاتی که نیاز به قطع برق هست، یک مزیت محسوب می شود که در بالا بردن سطح ایمنی آسانسور نیز تأثیرگذار است.

قیمت مناسب


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: