طراحی نمای فروشگاه

آقای فتحی تنها در خانه اشرافی اش زندگی می کند و کارهای خانه اش را خدمتکاری به نام اکرم خانم انجام می دهد. اگرچه با توجه به اینکه تنوع محصولات تولیدی ساخت داخلی کمتر از نمونه های خارجی است از این رو برندهای خارجی نیز در بازار یافت می گردد. پس از زیارت به بازار شاه عبدالعظیم بروید که درست در کنار حرم قرار دارد و اغلب محل رفتوآمد زائران است.۱۰. پس بسیار مهم است که در طراحی ابعاد مختلف به این موضوع از زاویه ی دیگری مشاهده شود. خوب در مغازه هایی که مشتریانشون خانم ها هستند باید با توجه ویژه ای دکوراسیون داخلی مغازه قرار بگیره چون به رنگ ها و دیزاین خیلی حساس هستند.چون خانم ها اغلب وارد مغازه هایی میشن که دکوراسیون مدرن و خاصی رو دارن پس باید متفاوت باشیم.ولی در دکوراسیون داخلی پوشاک مردانه باید سادگی و در عین حال جذابیت به رخ کشیده بشه چون مردان زیاد به جزئیات فکر نمیکنن و مهم اصل بودن هس. با توجه به متریال و موادی که قرار است. شیشه، سنگ، کامپوزیت، چوب و بتن اکسپوز از جمله متریال هایی هستند که در بازسازی نمای مغازه مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که چند تقسیم کننده کشو هم داخلش بگذارید روسری ها مرتب تر در این ویترین جا می گیرند.

اغلب افراد برای در جلوه بیشتر گل ها از رنگ سفید استفاده می کنند. مهدی امینی خواه، شهرام لاسمی، الهام طموری، محمدمهدی احدی، آیدا نامجو، عباس بابایی، محمدرضا سهرابی، شادی محمدپور، نازنین احمدی، صائب بازماندگان و آیلین محمدپور در فیلم سینمایی «سندباد و سارا» ایفای نقش می کنند. آن ها نه تنها کالاها را به خوبی به نمایش می گذارند بلکه فضا را بازتر نشان می دهند. تصمیم می گیرند که آیا می خواهند بمانند یا نه. در رابطه با همین موضوع، هنگامی که Walmart موجودی محصولات خود را کاهش داد و مقدار کمتری از هر محصول را در معرض دید مشتریان قرار داد، فروش به طور مداوم کاهش یافت، بنابراین تصمیم گرفت دوباره محصولات بیشتری را در چیدمان خود قرار دهد.

به همین دلیل لازم دانستیم، در ادامه این مقاله در رابطه با طراحی داخلی گل فروشی برای شما بیشتر صحبت کنیم تا از این جهت بتوانید به کسب و کار خود رونق بیشتری ببخشید. این نکته نیز می تواند در روند کاری یک گل فروشی بسیار مؤثر باشد و نیاز است که طراحان داخلی گل فروشی بخشی از فضای گل فروشی را به فضای مناسبی برای مشتریان اختصاص بدهند. اما حتی اگر در صنعت غذا نباشید، می توانید حس بویایی مردم را به سمت فروشگاه خود جلب کنید. از جاهای دیدنی درکه میتوان به امامزاده سید محمد والی و جنگل کارا (در مسیر دره درکه به پلنگ چال) اشاره کرد.تهرانیهای زیادی با هدف شکمگردی در رستورانهای درکه، آخر هفتهها به این منطقه میآیند؛ چراکه در محیط زیبا و دلنشین رستورانها و کافههای درکه، لذت صرف غذا مضاعف میشود. با فرارسیدن ماه پربرکت رمضان، بسیاری از مردم تمایل دارند که زمان افطار تا سحر را به تفریح و بازدید از برخی جاهای دیدنی تهران اختصاص دهند تا به این ترتیب سختی روزهداری قدری کم شود و روحیه بهتری برای ادامه ماه مبارک داشته باشند.

طراحی داخلی مغازه برای این بخش از فضای آن باید به گونه ای باشد که به فرد مشتری بابت حضور در آن قسمت از فروشگاه احساس راحتی، آرامش و اعتماد را القا کند و تا زمان آماده شدن و بسته بندی محصول می توان فضایی را برای استراحت و نشستن مشتری نیز در نظر گرفت. در این بخش نگاهی به ۱۰ مدل طراحی داخلی مغازه با ایده های مدرن و لوکس انداختیم . در خلاصه داستان فیلم با بازی وین دیزل، دواین جانسون، میشل رودریگز، ترسی گیبسون، لوداکریس و لوکاس بلک آمده است: زمانی که یک زن مرموز به نام سیفر، دامینیک تورتو را اغفال می کند تا وارد دنیای جرم و جنایت شود و به نزدیکانش پشت کند، گروه او مورد آزمایشی سخت قرار می گیرد و … در همین راستا با استفاده از همین ترفند می توانید، المان های دیگری را برای جذب مشتری خود به صورت خلاقانه و هنری در مقابل فروشگاه خود در نظر داشته باشید. در میان راه دو برادر به صورت اتفاقی با یکدیگر روبه رو و با ماشین لی با هم همراه میشوند.

ساختمان تجاری طراحی شده شامل چهار فروشگاه لوکس فروشی می باشد. عکاس: ناشناس«سکوی دید بسته» در طبقه سوم برج با ۸۸۰ متر مربع مساحت و امکان تماشای چشماندازی زیبا از مناظر مختلف شهر، «موزه هدایا و دستنوشتههای شهرداری تهران» در ارتفاع ۲۶۱ متری، «موزه سکه» در طبقه چهارم برج میلاد با نمایش ۱۶۰ سکه مختلف از دورهای تاریخی هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان، «موزه مشاهیر» در ارتفاع ۲۷۱ متری در طبقه پنجم با نمایش مجموعهای از مجسمههای مشاهیر ایرانی با سایز واقعی آنها، «سکوی دید باز برج میلاد» در ارتفاع ۲۸۰ متری در فضایی به وسعت سه هزار متر مربع گرداگرد طبقه هفتم برج با امکان رصد شهر با تجهیزات مخصوص، شهر فرنگ، فروشگاه خرید صنایع دستی و آثار هنری و «گنبد آسمان برج میلاد» در آخرین طبقه ساختمان، طبقه دوازدهم، در ارتفاع ۳۰۲ متری از مشهورترین امکانات تفریحی داخل برج میلاد هستند.در محوطه اطراف برج میلاد و سایر قسمتهای این مجموعه نیز امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی تعبیه شدهاند که در میان آنها میتوان به لیزریوم، زمین پینت بال، پل معلق، زیپ لاین، سینما ۶ بعدی، گیم هفت بعدی، اتاق فرار انیگما و شهر مشاغل کودکان کاربازیا اشاره کرد.

عکاس: ناشناسبرج میلاد با ارتفاع ۴۳۵ متر و ۱۶۹۳ پله، بلندترین سازه شهر تهران، سومین برج بلند خاورمیانه و ششمین برج مرتفع مخابراتی در جهان است که امروزه بهعنوان نماد شهر تهران و قطب گردشگری پایتخت شناخته میشود. فیلم سینمایی «برادران» به کارگردانی «چانگ یو جنگ»، دوشنبه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش میشود. در عین حال، در مقیاس فردی می توانند علاقه و تنوع را از طریق جزئیات و مواد مختلف خود ارائه دهند. اگر شما فروشگاه را به تنهایی اداره می کنید و پرسنلی ندارید که در فروشگاه پرسه بزنند، مهم خواهد بود که برای پیشگیری از سرقت اجناس، دید کاملی به فضای فروشگاه داشته باشید. در این آرامگاه، دو امامزاده دیگر به نام حضرت حمزه و طاهر و همین طور بسیاری از علمای دینی و افراد مشهور دفن شدهاند.دیوارها و سقفهای حرم شاه عبدالعظیم مزین به آینهکاری هستند و چنان معنویتی در آن موج میزند که میتوانید برای ساعاتی از زندگی روزمره فاصله بگیرید و روح خود را جلا دهید. پارک بزرگ و زیبای چیتگر از پوشش گیاهی متنوعی چون زبان گنجشک، اقاقیا، نارون، پلت، سرو خمرهای، افرای سیاه و ارغوان برخوردار است و بهلطف وجود چنین منطقهای سرسبزی، اهالی پایتخت در ایام تعطیل و جمعهها برای پیکنیک و استفاده از باربیکیو راهی این پارک میشوند.از آنجا که دسترسی به این پارک جنگلی آسان است، افراد زیادی آن را برای دوچرخهسواری میکنند؛ بهخصوص بانوان که بهواسطه وجود پیست دوچرخهسواری ویژه زنان در بوستان ریحانه میتوانند بهراحتی از این تفریح لذت ببرند.

رنگ هایی مانند آبی و از این طیف در رده ی رنگ های سرد و رنگ هایی مانند نارنجی و زرد در حوزه ی رنگ های گرم طراحی داخلی مغازه اجیل خشکبار است. استفاده از این آجر نما در فضای داخلی مغازه یا فروشگاه باعث می شود تا محیطی گرم و آرامش بخش داشته باشید. ویلیام اس.سیمون، مدیر عامل وقت والمارت در بخش ایالات متحده در این مورد گفت مشتریان کم بودن مقدار محصولات در فروشگاه را دوست داشتند اما خرید بیشتری نمی کردند. باید با استفاده از خلاقیت و توانمندی، گیاه ها و گل های رنگارنگی که جذابیت بیشتری دارند. در این بوتیک ۴۰ متر مربعی، شرکت معماری کِلَب محصولات مختلف را در یک ویترین داخلی بزرگ طوری جای داده است که حس بازدید از یک موزه را القا مینماید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سیما، «کفش»، «آواز در خواب»، «هر وقت بخوام کوتاه میام»، «بهشت لاک پشتی سامی و دوستان»، «بالا»، «دسته ژاندارم ها»، «ایوان»، «پاک باخته»، «عشق پر دردسر»، «برادران»، «دامبو»، «سریع و خشن ۸»، «تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد»، «سفر جذاب یا کاری»، «سندباد و سارا»، «راس و ریس» و «روز گردش بچه» از فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن هایی هستند که امروز دوشنبه، ۲۷ تیر ماه مصادف با عید سعید غدیر خم از شبکههای سیما پخش می شوند. فیلم تلویزیونی «آواز در خواب» به کارگردانی آرش سجادی حسینی ساعت ۱۳ و ۲۵ دقیقه امروز پخش خواهد شد. فیلم تلویزیونی «راس و ریس» به کارگردانی «سیدمیلاد بنی طبا»، دوشنبه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. این نکته یکی از خلاقیت ها و ترفند های بسیار ساده و جزئی می باشد که می توانید، برای فروشگاه گل فروشی خود استفاده کنید تا از این جهت بتوانید شوق خرید گل را در افراد ایجاد کنید و متقاضیان زیادی داشته باشید. به همین جهت طراحی داخلی یک گل فروشی فعالیت بسیار تخصصی و مهمی می باشد و اغلب افرادی که در راستای افتتاح گل فروشی هستند. طراحی استند های نمایش برای جواهرات بسیار دقیقه چون وظیفه نگهداری انواع بالشتک ها رو داره که در کل محدوده ی ویترین جانمایی می شن.

آقای فتحی از شدت خساست حق و حقوق دیگران را نمی پردازد. باید این نکته را در نظر داشت که مدرن و گران قیمت بودن دکوراسیون، باعث جذب مشتری نمی شود. فرزندان هولت به زودی درمی یابند که گوش های بزرگ فیل کوچولو به او توانایی پرواز می دهد و این باعث معروفیت سیرک آنها در سراسر کشور و پیدا شدن سر و کله سودجویان می شود. اگر در نزدیکی مغازه شما، جای پارک به راحتی پیدا بشه، قطعا باعث افزایش مشتری هاتون میشه. همچنین امکاناتی مانند شهربازی مخصوص کودکان، میزهای شطرنج، زمین فوتبال و وسایل عمومی ورزشی برای سرگرمی مردم منطقه وجود دارد.مجتمع تفریحی فلای لند در مجاورت پارک پرواز نیز به شما امکان میدهد تا از رستورانهای آن استفاده کنید و خود را به یک وعده غذای ایرانی یا بینالمللی مهمان کنید.

اصولاً در کشور ما استفاده از گل ها در مراسم های متنوع، بسیار زیاد می باشد و از این جهت اغلب سودی که گل فروشان دارند، در همین ایام می باشد. تا از این جهت بتوانید برای استراحت و منتظر ماندن مشتریان خود در بدو ورود فروشگاه و یا بیرون از فروشگاه صندلی نیمکت و غیره در نظر بگیرید. در حالتی دیگر نیز باید فضای مناسبی برای افراد در حین آماده شدن گل وجود داشته باشد تا بتوانند بدون مزاحمت قسمتی را برای منتظر ماندن در نظر بگیرند. در مطالب بالا برای شما ذکر کریم که نیاز است، یک فضای مناسب برای منتظر ماندن مشتریان خود تا آماده شدن سفارش آن ها در نظر بگیرید. در طراحی ویترین یک فروشگاه، ارتفاع ساختمان بسیار در طراحی تاثیر گذار هست. اما ایجاد محدودیت ها و تغییرات در انتخاب نماها در کشورهای مختلف، طرز تفکر مالکان و معماران را تغییر داد و می توان گفت بله، تاثیر زیادی بر فرهنگ دارد. بنابراین در طراحی داخلی مغازه توجه به این قسمت که از آن به عنوان «دیوار قدرت» نیز یاد می شود، تاثیر بسزایی بر روی برداشت اولیه مشتری از محصولات و اجناس آن مغازه خواهد داشت. این قفسه ها ممکن است، به دیوار نصب شوند و گل ها و گلدان های متنوعی بر روی آن ها قرار بگیرند، همچنین ممکن است، قفسه های متحرکی برای نظم بخشیدن و چیدمان زیبا به محیط داخلی گل فروشی جلای قشنگی دهند و از این جهت می توان نظم دهی مناسبی برای مغازه گل فروشی در نظر گرفت.

در نهایت هر روسری را داخل یکی از خانه های آن ویترین بگذارید. منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: مجید مددی)امامزاده صالح (ع) یکی از فرزندان امام موسی کاظم (ع) هستند که حرم ایشان در تجریش قرار دارد و چه جایی بهتر از این محل معنوی تا در ماه رمضان از آن دیدن کنید. منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: مجتبی رمضانی سرخی)درکه یکی از تفرجگاههای قدیمی شهر و ییلاقی زیبا در شمیرانات است که بسیاری از پایتختنشینان برای کوهنوردی، گردش و پیادهروی به آن سر میزنند. برخی از این اصول در بهتر شدن پنجره ها و ساختمان کمک فراوانی میکند. همچنین محیط این باغ موزه بهحدی زیبا است که از گشتوگذار در آن لذت خواهید برد؛ بهخصوص که ماکت تعدادی از جاذبههای کشور در محوطه این مجموعه قرار دارد. انتخاب صحیح میز و صندلی از مواردی است که در فضای بیرونی کافی شاپ و طـراحی نمـای بـیرونی کافـی شـاپ اهمیت بسیاری دارد. یکی از مهمترین بخش ها در طراحی مغازه، طراحی نما می باشد، نمای مغازه پل ارتباطی بین مشتریان و فروشگاه است. این بخش از هر فروشگاه می بایست به گونه ای طراحی شود که سبب درصد بیشتری از عابران و مردم را که در حال گذر هستند به سمت خود جذف کند.

در همین راستا می توانید نیمکت و صندلی ایجاد شده را با استفاده از گل و گیاهان متفاوت به صورت خلاقانهای تزئین کنید تا از این جهت بتواند جلوه زیبایی برای مغازه گل فروشی شما به همراه داشته باشد. این است که بتوان تمامی گل ها را در دیدرس مشتریان قرار داد تا از این جهت مشتریان بتوانند با تماشای آن ها سبد گلی که می پسندند را به راحتی انتخاب کنند. می توانند زیبایی گل ها را دو چندان کنند و از این جهت کاربردی باشند. حتی ممکن است، به جهت نیمکت زیبایی که در مقابل مغازه خود دارید و با گل و گیاهان زیبایی تزیین شده است، مکان مناسبی برای عکاسی بچه ها و بزرگسالان ایجاد کرده باشید و از این جهت می تواند شهرت مغازه شماره در شهر بیشتر کند و سبب مشتریان روز افزون شما شود. اما در این راستا می توان کارهای ویژه ی دیگری نیز انجام داد که سود دهی بالاتری برای یک گل فروش به همراه داشته باشد و این بیزینس بیشتر مورد توجه اغلب افراد جامعه قرار بگیرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: