عرضه جدید هیوندای کرتا 2024 در فوریه؛ شروع تولید در ژانویه

فیس لیفت هیوندای کرتا 2024 بدون شک یکی از موردانتظارترین خودروهای عرضه شده در سال آینده است. قرار است تولید این شاسی‌بلند اصلاح‌شده در اواسط ژانویه در کارخانه چنای هیوندای آغاز شود و در اواخر فوریه 2024 به بازار عرضه شود. تصاویر و ویدیوهای جاسوسی کرتا جدید، اطلاعات ارزشمندی را در مورد تغییرات طراحی و ویژگی‌های آن ارائه کرده است. ارتقاء می دهد.

ایمنی در مرکز توجه قرار می گیرد، زیرا هیوندای قصد دارد فیس لیفت جدید کرتا را به فناوری پیشرفته سیستم کمک راننده (ADAS) مجهز کند. این مجموعه ایمنی دارای ویژگی‌هایی مانند کروز کنترل تطبیقی ​​با توقف و حرکت، دستیار حفظ خطوط، هشدار خروج از خط، هشدار برخورد از جلو، کمک به دنبال خط، کمک اجتناب از برخورد نقطه کور، کمک جلوگیری از برخورد متقابل عقب، و هشدار خروج خودرو پیشرو.

فیس لیفت هیوندای کرتا 2023

این SUV همچنین دارای یک دوربین 360 درجه با حفظ مجموعه ای از ویژگی های موجود است. فناوری خودروی متصل BlueLink هیوندای به‌روزرسانی‌هایی را با ویژگی‌های اضافی دریافت می‌کند، از جمله بی‌حرکتی خودروی سرقت شده، حالت پارک نوکر و ردیابی خودروی سرقت‌شده. گمانه زنی ها حاکی از آن است که هیوندای کرتا 2023 ممکن است یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی جدید و یک مجموعه ابزار دیجیتال با کیفیت بالا دریافت کند. خواندن: ماروتی سوزوکی در مقابل هیوندای – مقایسه فروش SUVs

تغییرات طراحی فیس لیفت هیوندای کرتا مخصوص هند از شاسی بلند Palisade الهام گرفته شده است. در جلو، چراغ‌های جلو که به صورت عمودی قرار گرفته‌اند، دارای تنظیمات تقسیم‌شده با LED DRL‌های قرض‌گرفته‌شده از Palisade هستند. جلوپنجره جلو با جزئیات مکعب مانند نیز یادآور برادر بزرگتر آن خواهد بود.

فیس لیفت هیوندای کرتا 2023

هیوندای کرتا 2024 جدید از موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی ورنا با قدرت 160 اسب بخار استفاده می کند. موتورهای 1.5 لیتری تنفس طبیعی بنزینی و 1.5 لیتری دیزلی موجود نیز حفظ خواهند شد و هر دو قدرت خروجی ادعایی 115 اسب بخار را ارائه می دهند. چندین گزینه گیربکس دستی و اتوماتیک برای کرتا جدید در دسترس خواهد بود.

هیوندای برنامه های خود را با اعلام نسخه الکتریکی هیوندای کرتا، که قرار است در اوایل سال 2025 معرفی شود، گسترش داده است. با این حرکت، Creta EV وارد بازار شاسی بلندهای الکتریکی شده و با پیشنهادات Maruti سوزوکی و تاتا رقابت خواهد کرد. تا در آینده نزدیک شاسی بلندهای برقی خود را عرضه کنند.

منبع


عرضه جدید هیوندای کرتا 2024 در فوریه؛ شروع تولید در ژانویه
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/new-2024-hyundai-creta-launch-in-feb-production-start-in-jan-59231/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: