عکس اسب فروشی عکس نودی-رویال هورس

سن طلایی اسب ها بین پنج تا دوازده سالگی است که اسب در اوج جوانی و قدرت و سرعت خود است . شما می توانید با تماس و مشاوره رایگان سمند کوهساران بهترین و مناسب ترین اسب خود را خریده و از آن به مناسب ترین روش نگهداری کنید. مجموعه سمند کوهساران شما را به خرید و فروش بهترین اسب ها دعوت می نماید. اسب عرب خونگرم، زیرک و باهوش است و باعث می شود بین آن ها و سوارکارشان ارتباط قوی ایجاد شود. اما همین ویژگی می تواند سبب شود عادت های بد را زودتر و سریعتر از بسیاری از نژادهای دیگر فرا بگیرد.

  • به خاطر سرعت بسیار بالایی که اسب های ترکمن دارند از آن ها بیشتر در مسابقه اسب سواری استفاده می کنند.
  • همچنین از اسب اصیل ایرانی (نژاد عرب خوزستان) می توان نام برد که این اسب فروشی در روستای ورکانه در استان همدان رایج است.
  • سن اسب، اصالت نژادی اسب، جنس اسب و نژاد اسب عواملی هستند که هنگام خرید اسب مسابقه ای باید در نظر بگیریم.
از نژاد پونی (فلابلا) می باشد و تاریخ تولدش 2019 و جنس آن مادیان است. ویونا از جمله اسب های پونی مجتمع کشت و صنعت محمد آباد اراک است. اسب های ترکمن یکی از نژادهای اصلی و محبوب اسب ها می باشد که دارای قیمت های مختلفی می باشد. اسب های ترکمن از جمله اسب های اصیل هستند که می توان به راحتی آن ها را آموزش داد. مواردی که برای خرید اسب باید در نظر داشته باشید بسیار است حرفه ای ها در این زمینه تخصص بیشتری دارند بنابراین توصیه می شود حتما در این زمینه با مشاوران حرفه ای در این مجموعه در تماس باشید تا خرید با کیفیت داشته باشید.

سفارش نریان دوخون پنج ساله

اسب های قوی هیکل و قدرتمند ورزشی ، اسب های کوچک مینیاتوری مانند پونی ها و اسب های خارجی با نژاد ها و ویژگی های ظاهری مانند رنگ های خاص ، معمولا از اسب های دو خون یا محلی و مخصوص باربری گران تر هستند . از طرف دیگر اسب های مادیان آرام تر هستند و رفتار های خشن و هیجانی زیادی از خود نشان نمی دهند . از این رو برای سواری و تمرینات اسب سواری گزینه های بهتری هستند . البته اسب های مادیان نیز در زمان هایی به خصوص در فصل جفت گیری ، می توانند بد خلق شوند و کنترل آن ها سخت تر از مواقع عادی باشد . در مورد اسب های مادیان ، سلامت رحم و توانایی باروری و به دنیا آوردن کره های سالم ، امتیازی است که در زمان مشخص کردن هزینه خرید اسب ، در نظر گرفته می شود . این اسب با داشتن اندامی کوچک و قدرتی، که محل زندگی آن در خطه شمال است و استان های مازندران و گیلان است.

که این اسب در کشورهای ایران، روسیه و ترکمنستان پرورش داده می شود و از نمادهای ملی کشور ترکمنستان به حساب می آید. در این قسمت اسبهای فروشی از نژاد اسبهای ایرانی شامل اسب ترکمن , اسب عرب , اسب پرشی , پونی , اسب کرد , اسب دره شوری , خرید اسب باشگاهی اسب کورسی قرار میگیرد. در سراسر جهان قیمت اسب ترکمن بسیار بالاست و از قیمت پایه ی ۱۰ هزار دلار شروع می شود. در ایران نیز با توجه به نژاد و اصالت اسب قیمت کره اسب ها معمولا از ۴۰ میلیون تومان تا ۹۰ میلیون تومان ادامه دارد. از آن جایی که هزینه خرید اسب ها بسیار متنوع است و مراکز زیادی برای خرید و فروش اسب ها وجود دارند ، بهتر است پیش از اقدام به خرید ، قیمت اسب های مختلف را در سایت ها و برنامه های مخصوص خرید و فروش بررسی کنید تا حدود قیمت را بدانید .

عکس اسب فروشی عکس نودی-رویال هورس

اسب خزر یک اسب مینیاتوری است که در حوالی دریای خزر یافت شده است و نام دیگر آن کاسپین یا اسبچه خزر است. ازآن جایی که استان اصفهان پتانسیل بالایی در زمینه پرورش اسب دارد یکی از خواستگاه های اصلی اش برای پرورش اسب شهرستان خمینی شهر می باشد. کره اسب ها نسبت به اسب های بالغ قیمت کم تری دارند چون قدرت کمتر و بدن ضعیف تری دارند و نیاز به مراقبت بیشتر دارند تا در مسیر درست رشد کنند و به بلوغ برسند . علاوه بر آن ، زمان بیشتری برای آموزش دادن به کره اسب ها لازم است در حالی که اسب های بالغ معمولا مراحل آموزش را گذرانده اند .

بنابراین می توان نتیجه گرفت که امروزه اسبها مثل خاویار طلایی از جمله حیوانات گران قیمت به شمار آورد که از محبوبیت بسیار بالایی برخودار بوده و مصارف بسیار گوناگون و متعددی نیز دارا می باشند که افراد بر حسب کارایی که از این حیوانات انتظار دارند اقدام به خرید این اسبها می نمایند. این موجود در رنگهای سفید، مشکی، قهوه ایی سوخته و روشن موجود در دنیا زندگی می کند که نژاد ترکمن به رنگ مشکی آن بسیار سرعتی بوده و هر فردی معمولی نمی تواند برای کنترل آن اقدام نماید، زیرا ممکن بوده از روی آن به سمت زمین پرتاب گردد، بیشتر افرادی که چندین سال سوارکار هستند از این موجود سواری می گیرند. هدف از ارائه این مطلب آگاهی بیشتر از نژاد اسب ها به ویژه اسب ترکمن که همواره یکی از بهترین نژادهای ایران و جهان است. قبل از اطلاع درباره اسب نژاد ترکمن باید بدانید که طبق مشاهدات و اطلاعات به دست آمده از حجاری ها، ایران باستان همواره مهد پرورش برترین نژادهای اسب در دنیا بوده است. حتی شرایط نگهداری نژاد های مختلف اسب ها نیز با هم متفاوت است ولی به طور کل بعضی اسب ها ارزشمند تر از دیگران هستند .

اسب های نر نسبت به مادیان اخلاقی تندتر دارند که برای سوارکاران کم تجربه و مبتدی خطرناک است. آن ها به خاطر ایجاد توستوسترون بالا دارای حرکات غیر قابل پیش بینی هستند بنابراین در مسابقات بهتر است از اسب های عقیم یا مادیان استفاده شود. زین وسیله ای است چرمی که بر روی پشت چهارپایان قرار داده می شود تا نشستن انسان آسان تر و ایمن تر شود.

راهنمای خرید


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: