عکس های دنیای واقعی کیا سلتوس 2023; جزئیات بیشتر ظاهر می شود


کیا سلتوس از زمان آغاز به کار در هند در ژوئن 2019 یکی از پرفروش‌ترین خودروهای شاسی‌بلند در این بخش بوده است. این شرکت در 3 سال گذشته چندین نسخه جدید را اضافه کرده و تغییراتی را در سلتوس ایجاد کرده است. اکنون آماده دریافت فیس لیفت در اواسط عمر در بازار ما است. قبل از هند، کیا سلتوس 2023 در بازارهای بین المللی منتخب از جمله کره جنوبی معرفی شده است.

کیا سلتوس به طور مستقیم رقیب خودروهایی مانند هیوندای کرتا، فولکس واگن تایگون، اشکودا کوشاک و ام جی آستور است. رقابت در بخش SUV های کامپکت ممتاز با ورود تویوتا هایریدر و ماروتی سوزوکی گرند ویتارا بیشتر خواهد شد. این مدل‌ها به پیشرانه هیبریدی کم مصرف و سیستم چهارچرخ متحرک (AWD) در بخش اول مجهز خواهند شد.

معرفی فیس لیفت کیا سلتوس 2023

جزئیات فیس لیفت کیا سلتوس 2023

در اینجا تصاویر دنیای واقعی فیس لیفت جدید Seltos از خیابان های کره جنوبی را مشاهده می کنید. کیا آزمایش سلتوهای جدید را نیز در جاده های هند آغاز کرده است. فیس لیفت کیا سلتوس 2023 ظاهر کلی مدل فعلی را حفظ کرده است. با این حال، با تغییرات قابل توجهی در طراحی همراه است.

کیا سلتوس جدید اکنون به نمای جلویی برجسته‌تر مجهز شده است که دارای جلوپنجره تهاجمی، سد هوای بزرگ‌تر و چراغ‌های جلوی جدید با چراغ‌های LED در روز است. این SUV از جلوپنجره جلوپنجره ای جدید بهره می برد، در حالی که سپر پایینی کاملاً دوباره طراحی شده است. اکنون به جای نوع Bull bar در مدل خروجی، یک صفحه اسکید مصنوعی شیپوری شکل جدید دریافت می کند. سپر همچنین دارای یک مه شکن LED جدید طراحی شده است.

کیا سلتوس فیس لیفت جلو

نمایه عقب نیز تغییراتی را دریافت کرده است که آن را متفاوت از مدل فعلی جلوه می دهد. نوار کرومی که در عرض عرض چراغ‌های عقب را به هم متصل می‌کند، با یک نوار نور جایگزین شده است. اکنون یک چراغ عقب LED کاملاً اصلاح شده در آن قرار دارد که توسط نوار نور LED به هم متصل می شوند. سپر پایینی نیز به طور کامل با صفحه لغزنده مصنوعی و بازتابنده های جدید اصلاح شده است. سپر پایینی نیز در طرح رنگ مشکی و نقره ای براق دو رنگ ظاهر می شود.

کیا سلتوس داخلی 2023

فیس لیفت داخلی کیا سلتوس

کابین فیس لیفت کیا سلتوس 2023 تا حد زیادی مشابه مدل موجود است. اکنون یک کنسول ابزار کاملا دیجیتال و روکش صندلی جدید دریافت می کند. همانند Carens MPV، فیس لیفت جدید Seltos همچنین دارای 6 ایربگ به صورت استاندارد است. SUV دارای فضای داخلی مشکی اسپرت با لهجه های قرمز متضاد است.

این شاسی بلند دارای یک واحد اطلاعات سرگرمی 10.25 اینچی به‌روزرسانی شده به همراه ویژگی‌های جدید خودرو متصل خواهد بود. یک صفحه چرخشی جایگزین اهرم دنده خواهد شد و سوئیچ های جدیدی برای کنترل های HVAC وجود خواهد داشت. انتظار می رود مدل هندی دارای دوربین 360 درجه و سانروف پانوراما باشد. این خودرو همچنین می تواند مجموعه ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) را دریافت کند.

گزینه های موتور

مشخصات کیا سلتوس 2023

انتظار می‌رود کیا سلتوس مدل 2023 هندی با همین مجموعه موتورها عرضه شود. این شاسی بلند دارای یک موتور بنزینی 1.5 لیتری تنفس طبیعی است که 113 اسب بخار قدرت و 144 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گزینه های گیربکس شامل 6 سرعته دستی، 6 سرعته iMT و CVT است. این شاسی بلند همچنین دارای یک موتور 1.4 لیتری توربوشارژ بنزینی است که برای 138 اسب بخار قدرت و 242 نیوتن متر گشتاور مناسب است. این دستگاه با انتخاب 6 سرعته دستی، 6 سرعته iMT و 7 سرعته DCT در دسترس است.

نسخه دیزلی از یک موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر توربو استفاده می کند که 113 اسب بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این نسخه همچنین با 3 گزینه گیربکس – 6 سرعته دستی، 6 سرعته iMT یا تبدیل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک در دسترس است.

منبع تصویر – اینستاگرام


عکس های دنیای واقعی کیا سلتوس 2023; جزئیات بیشتر ظاهر می شود
منبع