فروش 200 هزار خودروی برقی رنو در اروپا!

(18.2 درصد از بازار خودروهای برقی خصوصی)

8747 واحد

اروپا

گروه رنو در ژوئن 2018 اعلام کرد، سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد یورو در فرانسه، که اکنون مرکز برتر خودروهای الکتریکی است در داخل اتحاد این گروه تا سال 2022 برنامه ریزی می کند:

  • معرفی پلت فرم الکتریکی جدید اتحاد در Douai برای ایجاد دومین سایت تولید رنو برای خودروهای الکتریکی
  • دو برابر شدن ظرفیت تولید ZOE و راه اندازی ZOE جدید در سایت Flins، تنها سایت تولید ZOE در جهان
  • سه برابر شدن ظرفیت تولید موتور الکتریکی در Cléon و معرفی نسل جدید موتور الکتریکی از سال 2021
  • سرمایه گذاری در Maubeuge برای تولید نسل بعدی خانواده کانگو، از جمله خودروی برقی Kangoo ZE

فروش ZOE و Kangoo ZE در سال 2018

(54.9 درصد از بازار خودروهای برقی خصوصی)

دلایل این موفقیت؟ کامل ترین و همه کاره ترین برد الکتریکی موجود در بازار که از ZOE، Kangoo ZE، Master ZE و چهارچرخ Twizy تشکیل شده است.
بهره مندی از پیشرفت های تکنولوژیکی مداوم مانند افزایش استقلال، موتورهای قوی تر یا شارژ مجدد سریعتر، این محدوده بر اساس دو پرفروش: ماشین شهری ZOE و وانت Kangoo ZE . ZOE همچنان معیار غیرقابل انکار در بازار است و در مجموع 40000 ثبت در سال گذشته شامل 18000 در فرانسه ثبت شده است. پس از شش سال موفقیت، قدرت اغواگری آن به لطف طراحی و برد واقعی 300 کیلومتری آن دست نخورده باقی می ماند.
در همین حال، Kangoo ZE با 51.5 درصد سهم بازار در سال 2018، رهبر بلامنازع در بازار برق شهری اروپا است.

خودروهای برقی ساخت فرانسه

18011 واحد

KANGOO ZE

39448 واحد

بولونی بیلانکورت، 26 فوریه 2019 – رنو از آستانه فروش 200 هزار خودروی برقی در اروپا عبور کرد. این مرحله همچنین با یک نقطه عطف نمادین در فرانسه با 100000 خودرو ثبت شده همراه است. این دو نشان از پیشروی رنو در بازار برق اروپا و ادامه رشد فروش آن در این بخش دارد.

تقریباً از هر سه خودروی برقی در اروپا، یکی رنو است

* در یک چرخه همسان سازی WLTPمنبع

ZOE

فرانسه

رنو که با عرضه طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی در سال 2011 پیشگام بود، برای چهارمین سال متوالی پیشتاز بازار برق در اروپا شد. در نتیجه، تقریباً از هر سه خودروی برقی در جاده‌های اروپا، یک خودروی رنو است . در سال 2018، فروش خودروهای برقی رنو در اروپا با رشد 36 درصدی، با شتاب قوی در نیمه دوم به +62 درصد افزایش یافت. در فرانسه، این برند به تنهایی 56.8 درصد از بازار خودروهای برقی خصوصی و کاربردی را در اختیار دارد.

امروز بیش از 200000 مشتری در اروپا رنو را برای تجربه برقی روزانه انتخاب کرده اند و ما به آن افتخار می کنیم! این دوره البته فقط یک مرحله است. آرزوی اعلام شده ما برای 10 سال این است که تحرک الکتریکی را برای همه در دسترس قرار دهیم. بنابراین، تا سال 2022، گروه رنو قصد دارد 10 درصد از فروش خود را از طریق وسایل نقلیه الکتریکی، به ویژه با تکیه بر 8 خودروی برقی که گروه تا این تاریخ عرضه خواهد کرد، به دست آورد. » توضیح ژیل نورماند، مدیر خودروهای الکتریکی گروه رنو .

یک طیف کامل و همه کاره

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی الکتریکی گروه رنو: easyelectriclife.groupe.renault.com

(51.5 درصد از بازار خودروهای برقی)

(40.9 درصد از بازار خودروهای برقی)

4176 واحد


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: