فروش 200 هزار خودروی برقی رنو در سراسر اروپا!

بولونی بیلانکورت، 26 فوریه 2019 – رنو از نظر فروش خودروهای برقی در اروپا از مرز 200 هزار دستگاه عبور کرده است. همزمان با ثبت 100000 خودرو از نقطه عطف نمادین در فرانسه عبور کرده است. این موفقیت مضاعف بر موقعیت رنو به عنوان رهبر در بازار خودروهای الکتریکی اروپا با رشد مداوم در فروش تاکید می کند.

(40.9 درصد از بازار LCV الکتریکی)

(51.5 درصد از بازار LCV الکتریکی)

39448 واحد

4176 واحد

(18.2 درصد از بازار خودروهای سواری برقی)

فروش ZOE و Kangoo ZE در سال 2018

(54.9 درصد از بازار خودروهای سواری برقی)

طیف کامل و همه کاره

فرانسه

ZOE

8747 واحد

تقریباً از هر سه خودروی برقی که در اروپا فروخته می‌شود، یک خودرو رنو است

18011 واحد

* در یک چرخه همسان سازی WLTPمنبع

رنو که در سال 2011 راه اندازی شد، پیشگام در خودروهای برقی با بردی است که برای چهارمین سال متوالی به رهبری بازار خودروهای الکتریکی اروپا ادامه می دهد. تقریباً از هر سه خودروی برقی در جاده‌های اروپا، یک خودروی برقی رنو است . در سال 2018، فروش خودروهای برقی رنو در اروپا 36 درصد افزایش یافت و در نیمه دوم سال به شدت افزایش یافت و به + 62 درصد رسید. در فرانسه، رنو 56.8 درصد از سهم بازار خودروهای برقی را هم در خودروهای سواری و هم در خودروهای LCV در اختیار دارد.

امروز، ما مفتخریم که بگوییم بیش از 200000 مشتری در اروپا رنو را انتخاب کرده اند تا رانندگی الکتریکی را بخشی از زندگی روزمره خود کنند! و البته این فقط یک قدم در یک سفر بسیار طولانی است. هدف ما در ده سال گذشته به وضوح در دسترس قرار دادن تحرک الکتریکی برای همه بوده است. جاه طلبی گروه رنو این است که خودروهای برقی تا سال 2022 10 درصد از فروش را به خود اختصاص دهند. برای دستیابی به این هدف، بر روی هشت خودروی الکتریکی که تا این تاریخ محدوده را تشکیل خواهند داد، ساخته خواهد شد. می گوید ژیل نورماند، معاون ارشد، خودروهای الکتریکی، گروه رنو .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی الکتریکی گروه رنو: easyelectriclife.groupe.renault.com

اروپا

در ژوئن 2018، گروه رنو اعلام کرد که قصد دارد سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد یورو در فرانسه، که اکنون مرکز برتر خودروهای الکتریکی است در داخل اتحاد تا سال 2022، گروه در نظر دارد:

  • برای ایجاد دومین سایت تولید خودروی برقی رنو، پلت فرم الکتریکی جدید Alliance را در Douai معرفی کنید
  • دو برابر ظرفیت تولید ZOE و راه اندازی ZOE جدید در Flins، تنها سایت تولید ZOE در جهان
  • سه ظرفیت تولید موتور الکتریکی در Cleon و معرفی یک موتور الکتریکی نسل جدید از سال 2021
  • سرمایه گذاری در Maubeuge برای تولید نسل بعدی خانواده Kangoo، از جمله LCV الکتریکی Kangoo ZE

خودروهای الکتریکی ساخته شده در فرانسه

دلایل این موفقیت؟ کامل ترین و همه کاره ترین برد الکتریکی موجود در بازار که از ZOE، Kangoo ZE، Master ZE و چهار چرخه Twizy تشکیل شده است.
به عنوان مثال، این محدوده با افزایش برد، موتورهای قوی تر یا شارژ سریع تر، به روز رسانی های مداوم را دریافت می کند. اطراف آن ساخته شده است دو خودروی پرفروش: خودروی شهری ZOE و وانت Kangoo ZE . ZOE با 40000 ثبت نام در سال گذشته، که 18000 مورد آن در فرانسه است، استانداردساز بلامنازع در بازار است. با تکیه بر شش سال موفقیت در بازار، با طراحی جذاب و برد واقعی 300 کیلومتر* همچنان برای خریداران جذاب است.
Kangoo ZE با سهم بازار 51.5٪ در سال 2018، رهبر بلامنازع اروپا در فروش LCV الکتریکی است.

KANGOO ZE


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: