فصل جدید، چالش های جدید در جام کلیو

ACI GT

11-12 ژوئن

کلیو کاپ اسپانیا

این میدان توسط یک راننده مهمان ویژه، Julien Fébreau (GM Sport) تکمیل خواهد شد. به زودی در اولین حضورش در جام کلیو در Le Castellet در سال 2020، صدای فرانسوی فرمول 1 دوباره دستکش را به تن خواهد کرد و می تواند پس از پیروزی سه سال پیش در رده جنتلمن جام اروپای آلپاین، یک رقیب جدی باشد!

جمعه 15 فروردین
9:45-10:15 صبح: تمرین خصوصی 1
2:40-310 بعد از ظهر: تمرین خصوصی 2

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو اروپای شرقی

لیست ورودی

ACI GT

چالش جهانی GT

3-4 سپتامبر

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ فرانسه

تنورها برمی گردند

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو ایتالیا

RFEDA

این سه قهرمان با چهره های آشنا روبرو خواهند شد، از جمله ژرمی بورداگارای (تیم بوردا رالی)، میشل فی (GM Sport)، متیو ریگوله (ویک تیم) و میشل لیل (مسابقه میلان). پس از کشف جام کلیو در سال 2020، گائل روستانت و یان-مائل نویلود به مسابقات GPA بازگشتند، جایی که پیر مونمانیکس و بنجامین کائواس به آنها ملحق شدند، هر دوی آنها تازه وارد رنو هستند اما در محافل مسابقات جاده ای فرانسه شناخته شده هستند.

سری جام کلیو – تقویم‌های 2022

کلیو کاپ اروپا

16-17 جولای

نبرد بین آقایان رانندگان که در سال گذشته به شدت مورد مناقشه قرار گرفته بود، وعده می دهد که در نوگارو به همان اندازه شدید باشد. لیونل ویگویر (T2CM) که سال گذشته در جام اروپایی کلیو تاجگذاری کرد، یکی از برگزیدگان خواهد بود، اما رقیب او “Horn” (GPA Racing) قرار است انتقام خود را بگیرد. این دو مرد سال گذشته در گرس غنایم را به اشتراک گذاشتند، اما باید چشمانشان را از نزدیک به لورنت دزیادوس (تیم لوکاس) که پس از کسب عنوان گروه B (در حال حاضر Clio Cup فرانسه) در این رده به دنبال یک عنوان دیگر است، باشند.

دوره های مگنی

نیکلاس میلان (مسابقه میلان) که عنوان قهرمانی در جام کلیو اروپا، گروه B و D (اکنون کلیو کاپ اسپانیا و کلیو کاپ فرانسه) را کسب کرده است، بار دیگر مدعی پیروزی خواهد بود. با سیزده عنوان قهرمانی، او همچنین از مزیت رقابت بدون فشار برخوردار خواهد بود، زیرا تصمیم گرفته است روی Clio Cup اروپا و Clio Cup اروپای شرقی تمرکز کند، زیرا رانندگان اکنون فقط می توانند حداکثر دو سری به انتخاب خود وارد کنند. هم تیمی او مارک گیوت، که تاج های گروه A و C (اکنون کلیو کاپ ایتالیا و کلیو کاپ اروپای شرقی) را به دست آورد، در شرایطی که برای جاراما، کلیو کاپ اروپا و کلیو کاپ اسپانیا آماده می شود، در شرایط مشابهی خواهد بود. هفته آینده در جاراما.

کلیو کاپ اروپا

ACI GT

FFSA GT

کلیو کاپ اروپا

چالش جهانی GT

14-1 5 مه

یکشنبه 17 فروردین
12:40 تا 13:10: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور)

مونزا

میسانو

دوشنبه 18 فروردین
8:15-8:35 صبح: مقدماتی 2
12:40 تا 13:10: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور)

8-9 اکتبر

والنسیا

7-8 اردیبهشت

نیکلاس میلان، دیوید پوگت، مارک گیوت در سال گذشته در جام باشگاه های اروپا حضور داشتند. اگرچه رقبای شرکت کننده در جام کلیو فرانسه در نوگارو تنها رانندگانی هستند که واجد شرایط کسب امتیاز در این دور ابتدایی هستند، سه تنور این رشته در واقع پشت فرمان حضور خواهند داشت تا جاه طلبی های خود را مجدداً تأیید کنند.

هوکنهایم

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ فرانسه

موج جدید؟

کلیو کاپ فرانسه

12-13 نوامبر

10-11 سپتامبر

GT Open

جام کلیو، که نقشی کلیدی در رشد استعدادهای موتوراسپرت جوان ایفا کرده است، کوین خیمنز پس از موفقیت در چلنجرز در سال گذشته، به قهرمانی فرانسه FFSA GT رسید.

9-10 جولای

زند وورت

پس از پایان جلسات تمرینی روزهای جمعه و شنبه، دو مسابقه در برنامه جام عید پاک نوگارو به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شود.

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو اروپای شرقی

جاراما

نوگارو

کلیو کاپ فرانسه

حلقه ردبول

لو کاستله

کلیو کاپ فرانسه

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اسپانیا

GT Open

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

موژلو

رقابت برای جانشینی او بسیار باز به نظر می رسد، اما الکساندر آلبوی (GPA Racing) و یرژی اسپینکیویچ لهستانی (یونیک ریسینگ) منطقاً باید به لطف عناوین دسته خود در گروه D و C (در حال حاضر Clio Cup اسپانیا و Clio) در میان افراد مورد علاقه باشند. جام اروپای شرقی). با این حال، برخی از رقبای اصلی از جمله جولین بازیرت (ویک تیم)، گیوم مایو (GM Sport)، آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی) و لئو ژوست (مسابقه میلان) در نوگارو به آنها ملحق خواهند شد که همگی مصمم به ارتقای بازی خود هستند. . همچنین برخی از تازه‌واردان بلندپرواز مانند سدریک دلکروا و الکساندر فینکلشتاین در این رده حضور خواهند داشت که با GPA Racing به میدان می‌پیوندند، همچنین Aurélien Renet و Joran Leneutre با JSB Compétition.

چالش جهانی GT

کلیو کاپ اسپانیا

RFEDA

کلیو کاپ اروپا

آقایان رانندگان برای انتقام

بارسلونا

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اسپانیا

15-16 اکتبر

هانگارورینگ

FFSA GT

16-18 آوریل

ACI GT

18-19 ژوئن

جام کلیو اروپای شرقی

23-24 آوریل

جام کلیو ایتالیا

دیوید پوژه (GPA Racing) که قبل از شکست در مرحله نهایی در انتهای جدول قرار داشت، اهداف دیگری دارد و بیش از همیشه انتقام جو است زیرا قصد دارد اولین عنوان خود را در فرانسه کسب کند. برنده کلیو کاپ اسپانیا در سال 2019 و همین حالا هم در نوگارو پیروز شده است، این مرد فرانسوی سعی خواهد کرد با وجود برخی از مدعیان کیفیت، از همان ابتدا حداکثر امتیاز را به دست آورد!

شنبه 16 فروردین
8:15:-:8:45 صبح: تمرین آزاد 1
11:15-11:45 صبح: تمرین آزاد 2
6:05-6:25 بعدازظهر: مقدماتی 1

جام کلیو اروپای شرقی

پس از گرد هم آوردن بیش از 100 رقیب در سراسر اروپا برای 30 سالگی، وارث R8 Gordini Cup برای مسابقات هیجان انگیزتر به پیست بازگشت. این دسته که به ارزش‌های عملکرد، قابلیت اطمینان، انصاف و مقرون به صرفه بودن خود وفادار است، از 28 قهرمان برای شروع این کمپین جدید استقبال می‌کند، که شاهد معرفی مجدد سری‌های منطقه‌ای در کنار Clio Cup اروپا خواهد بود. برای اولین دور سال 2022، کلیو کاپ فرانسه افتخار شروع فصل را خواهد داشت، اما چندین راننده نیز برای تنظیم دقیق آماده سازی خود برای دیدارهای آتی در دسترس خواهند بود.

ایمولا

جدول زمانی

در نهایت، سه راننده علیرغم عدم واجد شرایط بودن برای کسب امتیاز در جام کلیو فرانسه، مدعی جدی برای پیروزی یا حتی سکوی کلی هستند. سومین چلنجر برتر اروپا در سال گذشته، Mathieu Lannepoudenx (مسابقه میلان) مشتاق برتری در زمین خود خواهد بود. پس از یک فصل یادگیری، یرالی اوسپانوف قزاقستانی (مسابقه میلان) نیز نشان خواهد داد که چقدر پیشرفت کرده است، در حالی که لین چن هان (یونیک ریسینگ) از تایوان امیدوار است در اولین حضور خود در جام کلیو شگفتی ایجاد کند.

کلیو کاپ فرانسه

4-5 ژوئن

RFEDAمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: