فصل جدید، چالش های جدید در جام کلیو

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ فرانسه

دوشنبه 18 آوریل
8:15-8:35: شرایط 2
12:40-13:10: دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور)

14-15 می

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا

هوکنهایم

موج جدید ؟

میسانو

موژلو

ایمولا

کلیو کاپ اسپانیا

دوره های مگنی

لیست ورودی

FFSA GT

ACI GT

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو که به طور کامل نقش خود را به عنوان سکوی پرشی برای امیدهای موتوراسپرت به عهده گرفت، کوین خیمنز را در پی موفقیتش در بین چلنجرها در سال گذشته به مسابقات قهرمانی FFSA GT فرانسه رساند.

GT Open

7-8 می

جاراما

3-4 سپتامبر

جام کلیو ایتالیا

GT Open

نبرد بین آقایان رانندگان که در سال گذشته به شدت مورد رقابت قرار گرفته بود، قول می‌دهد که نوگارو به همان اندازه شدید باشد. مقدس در پایان تعلیق در کلیو کاپ اروپا، لیونل ویگویر (T2CM) یکی از علاقه‌مندان خواهد بود، اما رقیب او “Horn” (GPA Racing) قصد دارد انتقام او را بگیرد. این دو مرد دوازده ماه پیش در گرس نیز پیروزی های مشترک داشتند، اما آنها باید لورنت زیادوس (تیم لوکاس) را تماشا کنند که پس از کسب تاج در گروه B (اکنون کلیو کاپ فرانسه) به دنبال دبل خواهد بود.

جام کلیو ایتالیا

یکشنبه 17 آوریل
12:40-13:10: دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور)

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو اروپای شرقی

چالش جهانی GT

FFSA GT

نوگارو

این مجموعه توسط یک مهمان برجسته در Julien Fébreau تکمیل خواهد شد. به سرعت با سرعتی که برای اولین حضورش در جام کلیو در Le Castellet در سال 2020 انجام شد، صدای فرانسوی فرمول 1 دستکش را به دست خواهد گرفت و می تواند خود را به عنوان یک حریف سرسخت از زمان قهرمانی در رده آقایان جام اروپای آلپاین تثبیت کند. سه سال پیش!

در نهایت، سه راننده با وجود ناتوانی در کسب امتیاز در جام کلیو فرانسه، مدعی جدی برای پیروزی یا حتی برای سکوی کلی خواهند بود. ماتیو لانپودنکس (مسابقه میلان) سومین چلنگر برتر اروپا در سال گذشته، مشتاق درخشش در زمین خود خواهد بود. پس از یک فصل شاگردی، یرالی اوسپانوف قزاقستانی (مسابقه میلان) نیز می خواهد میزان پیشرفت خود را نشان دهد در حالی که لین چن هان تایوانی (ریسینگ یونیک) می خواهد در اولین حضور خود در این رشته شگفتی ایجاد کند.

RFEDAمنبع

کلیو کاپ اسپانیا

نیکلاس میلان (مسابقه میلان) که در صحنه اروپا و در گروه های B و D (از این پس کلیو کاپ اسپانیا و کلیو کاپ فرانسه) مقدس است، مانند همیشه مدعی قدرتمندی برای پیروزی خواهد بود. با سیزده عنوان، راننده-آمادگی کننده نیز از مزیت تکامل بدون هیچ گونه فشاری برخوردار خواهد بود و تصمیم گرفته است بر روی Clio Cup اروپا و Clio Cup اروپای شرقی تمرکز کند، رانندگان فقط می توانند حداکثر در دو سری به انتخاب خود ثبت نام کنند. مارک گیوت، هم تیمی او که در گروه های A و C (اکنون کلیو کاپ ایتالیا و کلیو کاپ اروپای شرقی) تاج گذاری کرده است، در همین شرایط خواهد بود و بیش از همه برای رویداد جاراما که افتتاحیه کلیو کاپ اروپا و کلیو کاپ است آماده می شود. اسپانیا در ده روز

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

11-12 ژوئن

جانشینی او بسیار باز به نظر می رسد حتی اگر الکساندر آلبوی (مسابقه GPA) و یرژی اسپینکیویچ لهستانی (یونیک ریسینگ) منطقاً به لطف عناوین خود در این کلاس در گروه های D و C (در حال حاضر کلیو کاپ اسپانیا و کلیو کاپ اروپای شرقی) جزو علاقه مندان باشند. ). از نوگارو، این دو مرد آشنای قدیمی پیدا کردند، از جمله جولین بازیرت (ویک تیم)، گیوم مایو (GM Sport)، آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی) و لئو ژوست (مسابقه میلان) که همگی مصمم به نزدیک شدن به جلو بودند. -نوشته ها. این رده همچنین از رقبای جاه طلب جدید، از جمله سدریک دلکروکس و الکساندر فینکلشتاین که با GPA Racing به پلوتون می‌پیوندند، استقبال می‌کند، همانطور که Aurélien Renet و Joran Leneutre در JSB Compétition خواهند بود.

ACI GT

جام کلیو اروپای شرقی

سری جام کلیو – Calendriers 2022

جام کلیو فرانسه

زند وورت

18-19 ژوئن

8-9 اکتبر

مونزا

جام کلیو اروپای شرقی

والنسیا

کلیو کاپ اسپانیا

برنامه

هانگارورینگ

پس از انجام تست های برنامه ریزی شده برای جمعه و شنبه، دو مسابقه در برنامه جام عید پاک نوگارو به صورت زنده از صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شود.

جام کلیو فرانسه

ACI GT

23-24 آوریل

حلقه ردبول

چالش جهانی GT

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اسپانیا

شنبه 16 آوریل
8:15-8:45: تمرین آزاد 1
11:15 الی 11:45: تمرین آزاد 2
18:05-18:25: شرایط 1

کلیو کاپ فرانسه

دیوید پوژه (GPA Racing) که همیشه در خط مقدم حضور دارد، قبل از اینکه در مسابقه نهایی جابجا شود، نیت دیگری خواهد داشت و با هدف گرفتن اولین پیروزی در فرانسه، انتقام‌جوتر از همیشه خواهد بود. برنده جام کلیو اسپانیا در سال 2019 و در حال حاضر در نوگارو پیروز شده است، این مرد فرانسوی علیرغم ظهور قهرمانان با کیفیت، به دنبال پر کردن نقاط ورودی است!

4-5 ژوئن

ACI GT

نیکلاس میلان، دیوید پوژه، مارک گیوت… این سه نفر در ترتیب کلیو کاپ اروپا در سال گذشته بودند. اگرچه این اولین دیدار تنها امتیازاتی را برای رقبای شرکت‌کننده در جام کلیو فرانسه در نوگارو به خطر می‌اندازد، سه تنور این رشته در واقع برای تأیید مجدد جاه‌طلبی‌های خود پشت فرمان حضور خواهند داشت.

12-13 نوامبر

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

پس از گرد هم آوردن بیش از صد رقیب در سراسر اروپا برای سی سالگی خود، وارث جام R8 Gordini در حال آماده شدن برای بازگشت به پیست برای مسابقات جدید پر از پیچ و خم است. این رشته با وفاداری به ارزش‌های عملکرد، قابلیت اطمینان، انصاف و دسترسی، از بیست و هشت قهرمان برای راه‌اندازی این کمپین که با معرفی مجدد سری‌های منطقه‌ای در کنار Clio Cup اروپا مشخص شده است، استقبال می‌کند. برای اولین مرحله از تقویم، Clio Cup فرانسه افتخار به دست آوردن توپ را خواهد داشت، اما چندین راننده نیز حضور خواهند داشت تا آمادگی خود را برای رویدادهای آینده خود تنظیم کنند!

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ فرانسه

RFEDA

9-10 جولای

16-17 جولای

10-11 سپتامبر

انتقام بین آقایان رانندگان

جمعه 15 آوریل
9:45 الی 10:15: مطب خصوصی 1
2:40-3:10 بعد از ظهر: تمرین خصوصی 2

RFEDA

جام کلیو فرانسه

16-18 فروردین

جام کلیو اروپای شرقی

تنورهای در حال بازگشت

لو کاستله

این سه قهرمان، چهره‌های آشنا پیدا خواهند کرد، از جمله چهره‌های ژرمی بورداگارای (تیم بوردا رالی)، میشل فی (GM Sport)، متیو ریگوله (ویک تیم) و میشل لیل (مسابقه میلان). پس از کشف جام کلیو در سال 2020، گائل روستانت و یان-مائل نویلود به مسابقات GPA بازخواهند گشت، جایی که با پیر مونمانیکس و بنجامین کائواس که هر دو تازه‌کار در رنو هستند، اما در پیست‌های فرانسه به خوبی شناخته شده‌اند، کنار می‌آیند.

چالش جهانی GT

15-16 اکتبر

بارسلونا

کلیو کاپ اروپا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: