فیس لیفت جدید MG Astor، ZS EV از طریق تصاویر ثبت اختراع فاش شد


MG ZS پرفروش ترین خودروی الکتریکی با طول بالای 4 متر در بازار ما است. SUV الکتریکی به تازگی دریافت کرده است لیفت صورت در اواسط زندگی. جالب اینجاست که MG Motor India قبلاً کار روی فیس لیفت ZS EV و نسخه ارتقا یافته برادر ICE خود – MG Astor را آغاز کرده است. در واقع، تصاویر ثبت اختراع نسخه فیس لیفت MG Astor و ZS EV به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است.

تصاویر ثبت اختراع نشان می دهد که MG Astor SUV تغییری اساسی خواهد داشت. این SUV دارای نمای جلوی کاملاً جدیدی خواهد بود که دارای جلوپنجره جدید و چیدمان چراغ‌های جلو است. این سپر کاملاً جدید ارائه می شود که ورودی های بزرگ را در هر طرف جای می دهد.

فیس لیفت ام جی آستور

انتظار می رود که MG ZS EV ارتقا یافته نیز تغییرات مشابهی را دریافت کند. با این حال، این خودرو دارای جلوپنجره جلویی مانند EV و رینگ های آلیاژی جدید طراحی شده خواهد بود. نمای جانبی SUV تا حد زیادی مشابه مدل موجود به نظر می رسد. مدل فعلی نشان MG را در مرکز جلوپنجره خود دارد. این لوگو اکنون بر روی کاپوت مجسمه سازی شده مدل ارتقا یافته قرار گرفته است.

جزئیات داخلی Astor جدید فاش نشده است، اما احتمالاً تغییرات قابل توجهی دریافت خواهد کرد. کابین احتمالاً از MG 4 EV الهام گرفته است. این وسیله نقلیه می‌تواند بزرگ‌ترین سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی و حداقل دکمه‌های فیزیکی روی کنسول مرکزی را داشته باشد.

آلیاژهای فیس لیفت MG ZS EV

MG Astor با دو گزینه موتور بنزینی – 1.3 لیتری توربوشارژ بنزینی و 1.5 لیتری بنزینی NA در دسترس است. در حالی که موتور اولی برای 138 اسب بخار قدرت و 230 نیوتن متر گشتاور مناسب است، موتور بنزینی تنفس طبیعی قادر به تولید 109 اسب بخار قدرت و 144 نیوتن متر گشتاور است. گزینه های گیربکس شامل 6 سرعته دستی، CVT و مبدل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک است.

از طرف دیگر، MG ZS EV جدید به یک بسته باتری 50.3 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی مجهز شده است که 174 اسب بخار قدرت و 353 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. ادعا می شود که مسافت 461 کیلومتری را با یک بار شارژ ارائه می دهد. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 8.5 ثانیه است.

منبع


فیس لیفت جدید MG Astor، ZS EV از طریق تصاویر ثبت اختراع فاش شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: