فیس لیفت داخلی تاتا نکسون جدید


تاتا موتورز در حال کار بر روی نسخه فیس لیفت شده شاسی بلند کامپکت Nexon است که طبق گزارش ها قرار است تا اواسط سال 2023 عرضه شود. مدل جدید بارها در حال آزمایش مشاهده شده است و تصاویر جاسوسی نشان می‌دهند که نشانه‌های استایلی از کانسپت Curvv SUV Coupe را به اشتراک می‌گذارد. در واقع، تصاویر کابین شباهت هایی را بین Nexon جدید و Curvv نشان می دهد. در اینجا 5 تغییر بزرگ در نمای داخلی فیس لیفت جدید Tata Nexon ارائه می شود.

فرمان دو پره

فرمان جدید تاتا نکسون فیس لیفت دو پره

فیس لیفت جدید Tata Nexon مجهز به فرمان دو پره جدید خواهد بود که اولین بار در کانسپت Curvv که در Auto Expo 2023 معرفی شد دیدیم. فرمان همچنان سوئیچ های کنترلی برای سرگرمی، کروز و سایر عملکردها خواهد داشت. فرمان دو پره نیز در Skoda Kushaq و Slavia موجود است.

منبع تصویر

صفحه نمایش لمسی بزرگتر اطلاعات سرگرمی

صفحه نمایش لمسی Tata Curvv

شبیه به Harrier & Safari Dark Red Edition، فیس لیفت جدید Tata Nexon یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر 10.25 اینچی دریافت خواهد کرد. این دستگاه رابط و پاسخ لمسی بهتری نسبت به واحد خروجی دارد. این دستگاه با Android Auto و Apple CarPlay بی‌سیم، فرمان‌های صوتی و فناوری خودروی متصل سازگار خواهد بود.

روکش صندلی بنفش جدید

صندلی های بنفش تاتا نکسون 2023

تصاویر جاسوسی همچنین نشان می دهد که نکسون جدید دارای داشبورد و کنسول مرکزی مشکی خواهد بود. علاوه بر این، صندلی‌ها با پارچه بنفش پیچیده شده‌اند که حس طراوت و جذابیتی به آن می‌دهد.

منبع تصویر

دست و پا زدن شیفتر

مشاهده اخیر نشان می دهد که نکسون جدید با دست و پا زدن شیفترها روی فرمان عرضه می شود. طبق گزارشات، این خودرو با گیربکس اتوماتیک دوکلاچه به جای AMT در مدل خروجی عرضه خواهد شد.

نمایشگر دیجیتال درایور

این دستگاه با یک کنسول ابزار کاملا دیجیتال عرضه خواهد شد که انتظار می‌رود با SUV مفهومی Curvv نیز به اشتراک گذاشته شود. از نظر ویژگی‌ها، این SUV دارای دوربین 360 درجه، صندلی‌های جلو تهویه‌شونده، کنسول ابزار 7 اینچی، تصفیه‌کننده هوا و سانروف خواهد بود.


فیس لیفت داخلی جدید Tata Nexon – 5 تغییر بزرگ
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: