فیس لیفت هیوندای آلکازار 2024 رنگ جدیدی دریافت می کند، تا سپتامبر عرضه می شود

شاسی بلند سه ردیفه هیوندای آلکازار به روز شده اخیراً با حالت نیمه استتار در دوربین عکاسی شده است. جالب اینجاست که قاطر آزمایشی خالدار به رنگ جدید مارونی رنگ آمیزی شده است که به 9 سایه معمولی می پیوندد: Starry Night، Typhoon Silver، Ranger Khaki، Titan Grey، Abyss Black، Atlas White، Abyss Black، Ranger Khaki و Abyss Black، Atlas White & Abyss Black و Titan Grey & Abyss Black. حداقل تغییرات در نمای بیرونی ایجاد خواهد شد.

فیس لیفت جدید هیوندای آلکازار 2024 با جلوپنجره جدید طراحی شده، خوشه‌های چراغ‌های جلو و DRL اصلاح‌شده و سپر کمی دستکاری شده عرضه می‌شود. به جز چرخ های آلیاژی جدید طراحی شده، مشخصات جانبی بدون تغییر باقی می ماند. در مقایسه با کرتا، آلکازار جدید دارای خوشه های عقب بزرگتری خواهد بود. سپر عقب نیز اصلاح خواهد شد. هیچ تغییری در ابعاد آن ایجاد نخواهد شد.

هیوندای آلکازار 2024 رنگ جدید

برخی از ارتقاهای داخلی آن از کرتا SUV الهام گرفته شده است. آلکازار جدید ممکن است با یک صفحه نمایش دوگانه با دو نمایشگر 10.25 اینچی که به عنوان واحد اطلاعات سرگرمی و دسته ابزار کار می کنند، صندلی های تهویه شونده، کنترل آب و هوای دو منطقه ای، سانروف پانوراما و مجموعه ADAS ارائه شود. این شاسی بلند همچنین دارای داشبورد جدید طراحی شده و تزئینات یا تودوزی جدید خواهد بود. خواندن: خودروهای CNG هیوندای برای دریافت فناوری CNG دو سیلندر تاتا

تنظیم موتور از مدل فعلی انجام خواهد شد. در حال حاضر هیوندای آلکازار با موتورهای 115 اسب بخاری، 1.5 لیتری دیزل و 160 اسب بخاری و 1.5 لیتری توربو بنزینی عرضه می شود. گیربکس های دستی و اتوماتیک نیز حفظ خواهند شد.

تاریخ دقیق عرضه فیس لیفت جدید هیوندای آلکازار 2024 هنوز اعلام نشده است. با این حال، نسخه به روز شده SUV احتمالا تا سپتامبر (درست قبل از فصل دیوالی 2024) وارد بازار خواهد شد. انتظار می‌رود قیمت‌های آلکازار فیس لیفت شده کم و بیش مشابه مدل موجود باشد، که در حال حاضر در محدوده قیمتی 16.77 لک تا 21.28 روپیه (همه، نمایشگاه قبلی) موجود است. پس از آلکازار به روز شده، این خودروساز کره جنوبی هیوندای کرتا EV مورد انتظار را در ژانویه 2025 وارد بازار خواهد کرد.

تصویر منبع


فیس لیفت هیوندای آلکازار 2024 رنگ جدیدی دریافت می کند، تا سپتامبر عرضه می شود
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/2024-hyundai-alcazar-facelift-to-get-a-new-colour-launch-by-sep-62210/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: