فینال شرط بندی برای آسفالت کلیو تروفی فرانسه

توماس شوفری که تا اینجای کار در سال جاری شکست نخورده است، فقط باید برای جانشینی آنتونی فوتیا و رومن دی فانته در رکورد این رشته شروع کند. رهبر آسفالت فرانسه کلیو تروفی با این حال مایل است کمپین خود را با رسیدن به گرند اسلم به سبک خود به پایان برساند، اما همچنین با مهر و موم کردن عنوان خود در Power Stage جام ژان راگنوتی در برابر تام پیری و پاتریک مگنو.

این نبرد برای مکان های افتخار می تواند به شدت بر مبارزه برای تاج در بین تیم ها تأثیر بگذارد. مدیریت برنامه رسمی تام پیری در سال 2023 به ویژه بین مسابقات 3P توسط BHR – که توسط Tom Pieri، Valentin Ascenzi و Yoan Corberand دفاع می شود – و Sébastien Loeb Racing که نمایندگان آن ژرمی سرهی و بنجامین استرلینگ خواهند بود، انجام می شود. چندین رقیب نیز در چندین جبهه فعال خواهند بود زیرا بنجامین استرلینگ و یوآن کوربراند به دنبال مهر و موم کردن چالش شبکه رنو برای گروه برتراند در برابر رنو دانکرک هستند که روی لوئیس مایر حساب می کنند.

تام پیری که از نظر ریاضی اول شدن در جونیور را تضمین می کند، تمام تلاش خود را می کند تا اولین پیروزی خود را در جاده های Cévennes قبل از استفاده از رنگ های رنو در سال 2023 به ثبت برساند. در حالی که در برابر بازگشت پاتریک مگنو مقاومت می کرد، امسال به تدریج شتاب گرفت و با بنجامین استرلینگ برای مقام سوم نهایی دست و پنجه نرم کرد.

شش کلیو رالی 4 نیز در شروع حضور خواهند داشت، از جمله بازی فیلیپ راگئو که به رومن دی فانته سپرده شد تا پیروزی در RC4 را هدف قرار دهد. Pauline Dalmasso، Loïc Sauvage و Hikaru Kogure، Nao Otake و Yuki Yamamoto – سه امید ژاپنی که توسط Toyota Gazoo Racing آموزش دیده اند – با همین مدل هماهنگ خواهند شد.

Critérium des Cévennes از روز جمعه با یک حلقه از پنج مرحله آغاز می شود. سه مورد از آنها، از جمله طولانی ترین روز، پس از بازدید از خدمات تکرار می شود. در روز شنبه، مرحله دوم، خدمه را با پنج بخش زمان‌بندی‌شده دیگر به چالش می‌کشند، از جمله آزمون مهیب کول دو پاس – آردیل (38.63 کیلومتر) که میزبانی از Power Stage Jean Ragnotti است. فصل با Saint-André-de-Majencoules – Mandagout (8.91 کیلومتر) به پایان می رسد تا یک دوره سیزده ویژه با انباشته 196.17 کیلومتر حرکت در مسیری به طول 734.91 کیلومتر تکمیل شود.

مقام های افتخاری بهترین جنتلمن و بهترین زن نیز به خطر می افتد.در دسته اول، اریک رویر با برتری جزئی نسبت به مایک سووینی، برنده دو دیدار قبلی، اما دومینیک پاتنوت، کریستوف فونتن، ژان پیر لژون شروع خواهد کرد. و پاتریک فابر مدعی یک نتیجه خوب است. در همان زمان، الودی جینز می خواهد میزان پیشرفت خود را پس از درخشش در کوپه دو فرانس با توماس شوفری در سمت راست خود برجسته کند، اما باید با تمایلات رقبای خود مارگوت دوپوی و آلیسون ویانو روبرو شود.

اولیویه ریلهان و کارین هبرارد که در نسخه 2021 با یک اپیزود در Cévennes کوتاه شده بود، به پارک خدمات بازخواهند گشت که واجد شرایط دریافت امتیاز نیستند. آنتونی آردین، یوهان گرس، لوکاس مورل، ژرمی توندوت و ماتئو کوداچیونی، تازه‌کارها نیز همینطور خواهند بود، هفتمین اولین حضورش در Clio Trophy France Terre در Rallye des Cardabelles. در نهایت یوهان سایلات و لوک ژیرو به جام برمی گردند در حالی که ترکیب توسط متیو فاسیو تکمیل می شود و آماده ایجاد شگفتی در زمین خود است!

فراتر از این پاس‌های بازو، رهبران کار سختی برای رویارویی با حریفانی خواهند داشت که مصمم به درخشش در پایان فصل هستند. در میان آنها، بنجامین بارنوین و یانیک فرانسیسی تمام تلاش خود را برای پیوستن به پنج نفر برتر رده بندی کلی خواهند داد. همچنین باید مراقب نیکولاس هبرارد، یان کلیری، کالوین لوکاس یا حتی جولین دسلوریرز بود که از زمان شروعش در جام‌های فرانسه که به کلیو رالی 5 اختصاص داده شده بود، بسیار عالی بودند. در همان زمان، آرتور پلامورگ، ماتیو سوزارینی، ژولین آنتریو، سیلوین جانی، فرانک ژیرو، انزو بشکه و گابریل کونتی می خواهند بدرخشند تا پیامی قوی برای سال آینده ارسال کنند.

لیست ورودی
#53 توماس شوفری – پائولین شوفری
#54 تام پیری – آماندین بوردری (J)
#55 پاتریک ماگنو – آنتونی ویلانووا
#56 ژرمی سرهی – لویک دکلرک (J)
شماره 57 لوئیس مایر – کامیل فلاژولت (J)
شماره 58 بنجامین استرلینگ – آنتوان پاکه (ج)
شماره 59 بنجامین بارنوین – انزو مهینک (ج)
#60 والنتین آسچنزی – کورنتین سیلوستر (J)
شماره 61 یانیک فرانسیسی – لیزا ماری وینسیگورا (ج)
شماره 62 جولین دسلوریرز – آماندین برونل
#63 نیکلاس هبرارد – باستین دوما
#64 یوان کوربراند – املین فیور
#65 آرتور پلامورگ – سیلوین باراو (ج)
#66 Yann Clairay – Magali Clairay
#67 متئو کوداچیونی – سدریک سانتینی (J)
شماره 68 اریک روییر – گیلبرت دینی (G)
شماره 69 کالوین لوکاس – آماندین هوری (J)
#70 الودی گینز – لیزا تورنیور (F)
#71 Yohan Saillat – Marine Pelamourgues
#72 فرانک ژیرو – سیلوین گیوم
#73 لوکاس مورل – کارلا گافایولی (J)
#74 مایک سووینی – سباستین گویونه (G)
#75 مارگوت دوپوی – ماکسیم دوپوی (F)
# 76 Matthieu Suzzarini – Sony Postel
#77 آنتونی آردین – رمی راجر (J)
#78 دومینیک پاتنوت – رومن گاندر (G)
#79 ژولین آنتریو – ادی جابنو (J)
#80 ژرمی توندوت – ژان فرانسوا فایل
#81 سیلوین جانی – میری گای
#82 ماتیو فاسیو – گابریل سالویا
#83 یوهان گرس – مانون دلیوت
#84 آلیسون ویانو – مالاری سولا (J,F)
#85 انزو بشه – پیرو روسله (J)
#86 لوک ژیرو – کوئنتین ساکسمارد
#87 کریستف فونتین – باستین فونتین (G)
#88 ژان پیر لژون – ژنویو آرناویله (G)
#89 گابریل کونتی – ماکسیم کروات (J)
#90 پاتریک فاور – کلمنت سرتانو (L)
#91 کارین هبرارد – تام بسون (F)
#92 اولیویه ریلهان – فلورنت ریلهان (G)منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: