قدرت و لذت رانندگی در قلب موتور جدید 1.6 لیتری انرژی dCi 165 در سالن و املاک مگان

موتور ENERGY dCi 165 لذت رانندگی را به همراه کنترل مصرف سوخت با چرخه ترکیبی NEDC 4.6 لیتر در 100 کیلومتر برای 120 گرم CO2 در کیلومتر (چرخه NEDC) فراهم می کند.

در بخش فناوری، گیربکس اتوماتیک از طریق “تکنوی کلاچ مرطوب” بهبود یافته است که به پایداری بهتر عملکرد “تعویض دنده” در طول زمان و با توجه به تفاوت دما اجازه می دهد.

نرخ های فرانسه

موتور Twin-turbo Energy dCi 165 از پیشرفت خاصی توسط مهندسان رنو اسپورت بهره مند شده است. در مقایسه با نسخه ای که قبلاً در Espace و Talisman ارائه شده بود، قدرت افزایش یافته 5 اسب بخار و حداکثر گشتاور 380 نیوتن متر را از 1750 دور در دقیقه ارائه می دهد.

این خودرو که مستقیماً از مگان GT آمده است، جذابیت و پویایی خواهر بزرگ خود را حفظ کرده است.

گروه رنو که از سال 1898 تولیدکننده خودرو است، یک گروه بین المللی است که در 127 کشور جهان حضور دارد و در سال 2016 نزدیک به 3.2 میلیون دستگاه خودرو فروخته است. اکنون بیش از 120000 کارمند دارد، 36 سایت تولیدی و 12700 نقطه فروش در سراسر جهان دارد. این گروه برای رویارویی با چالش های تکنولوژیکی عمده آینده و دنبال کردن استراتژی رشد سودآور خود، بر توسعه بین المللی خود متکی است. این شرکت بر مکمل بودن پنج برند خود (رنو، داچیا، رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا)، خودروهای الکتریکی و اتحاد منحصر به فرد خود با نیسان متکی است. رنو با یک تیم جدید در فرمول 1 و تعهد قوی به فرمول E، موتوراسپرت را به وسیله ای برای نوآوری و آگاهی از برند تبدیل می کند.منبع

سالن Mégane و Mégane Estate Energy dCi 165 EDC از امروز در کاتالوگ فرانسه در دسترس هستند که به ترتیب از 31700 یورو و 32600 یورو شروع می شوند.

درباره گروه رنو:

عملکرد برتر با موتور Energy dCi 165 EDC

گیربکس دوکلاچه باعث کاهش زمان تعویض دنده و تکان های کمتر هنگام تعویض دنده می شود. 6 دنده امکان بهینه سازی بهتر دور موتور را با توجه به سرعت خودرو و با توجه به چهار حالت رانندگی انتخاب شده (Eco، Comfort، Neutral، Sport) فراهم می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: