قهرمان جدید Maestro Xoom (رقیب Activa) – چه انتظاری داریم؟


Hero MotoCorp در حال آماده شدن برای عرضه یک اسکوتر جدید در طول فصل جشن است. این مدل که Hero Maestro Xoom نام دارد، دارای ویژگی های اضافی و عناصر طراحی جدید است که آن را از Maestro Edge 110cc متمایز می کند. از نظر قیمت و موقعیت، Maestro Xoom جدید بالاتر از Maestro Edge قرار می گیرد که در حال حاضر در محدوده قیمتی 66,820 روپیه (نوع درام) – 73,498 روپیه (نوع دیسک) موجود است. خواندن – تاریخ عرضه اسکوتر برقی هیرو، جزئیات

همانطور که در بالا ذکر شد، Hero Maestro Xoom دارای ویژگی های اضافی از جمله یک کنسول ابزار دیجیتال کامل است. این واحد از بلوتوث پشتیبانی می کند که کاربر را قادر می سازد تلفن های هوشمند را برای دسترسی به تماس ها، موسیقی و غیره متصل کند. در حالی که Maestro Edge با چرخ های 12 اینچی جلو و 10 اینچی در عقب عرضه می شود، Maestro Xoom دارای رینگ های آلیاژی 12 اینچی جلو و عقب خواهد بود. دومی چراغ جلو نیز خواهد داشت. در قسمت جلو، مدل جدید اسکوتر دارای چراغ جلو به سبک X است که روی پیشبند نصب شده است. قسمت عقب با چراغ عقب «X-style» متمایز خواهد شد.

قهرمان Maestro Xoom جاسوسی کرد

احتمالاً هیچ تغییری در تنظیمات موتور آن ایجاد نخواهد شد. Hero Maestro Xoom احتمالاً قدرت را از همان موتور 110.9 سی سی هوا خنک می گیرد که در Maestro Edge انجام وظیفه می کند. این موتور قدرت ادعایی 8 اسب بخار در 7250 دور در دقیقه و 8.7 نیوتن متر گشتاور در 5750 دور در دقیقه ارائه می کند. این خودرو از فناوری i3S Hero بهره خواهد برد که بهره وری سوخت آن را افزایش می دهد. می توان آن را از طریق یک دکمه اختصاصی که روی فرمان قرار داده شده روشن کرد.

با صحبت در مورد محصولات آتی Hero، این شرکت آماده است اولین اسکوتر برقی خود را تحت برند زیرمجموعه ویدا در تاریخ 7 اکتبر 2022 عرضه کند. انتظار می‌رود این مدل حدود 1 میلیون روپیه قیمت داشته باشد و با TVS iQube و Bajaj e- چتاک. تاسیسات Hero’s Andhra Pradesh به عنوان مرکز تولید اسکوتر الکترونیکی عمل خواهد کرد. علاوه بر این، سازنده خودروهای دوچرخ خانگی در حال آزمایش Hero XPluse 421cc جدید است. Hero XPluse 300 و Hero Xtreme 300.

منبع تصویر


قهرمان جدید Maestro Xoom (رقیب Activa) – چه انتظاری داریم؟
منبع