قیمت‌های Maruti Brezza Urbano Edition، ویژگی‌ها قبل از عرضه لو رفت

Maruti Suzuki Brezza از زمان ورودش به بازار، بر نمودار فروش حاکم بوده است. این شاسی بلند ساب کامپکت که در حال حاضر در نسل دوم خود قرار دارد، به زودی نسخه ویژه جدیدی دریافت خواهد کرد. طبق اسکن های بروشور فاش شده، نسخه محدود بر اساس تریم های LXi و VXi خواهد بود و Maruti Brezza Urbano Edition نامگذاری شده است. این نسخه ویژه با برخی از لوازم جانبی انحصاری با حفظ تنظیمات موتور ارائه می شود.

اسکن نشان می‌دهد که نسخه Maruti Brezza Urbano Edition LXi دارای تزئینات روی جلوپنجره جلو و چراغ‌های مه شکن، به همراه قالب‌گیری سمت بدنه، صفحات لغزنده جلو و عقب و کیت قوس چرخ خواهد بود. در داخل، این مدل دارای سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی، دوربین پارک معکوس و بلندگو خواهد بود.

قیمت‌های لو رفته Brezza Urbano Edition

گونه نمایشگاه سابق
LXi MT 8.49 میلیون روپیه
LXi CNG MT 9.44 میلیون روپیه
VXi MT 9.84 میلیون روپیه
VXi CNG MT 10.68 میلیون روپیه
VXi AT 11.13 میلیون روپیه

خریداران با تریم Brezza Urbano Edition LXi، تشک‌های کف سه‌بعدی، حفاظ‌های رکاب فلزی و قاب‌های شماره‌گذاری را دریافت خواهند کرد. همچنین مقداری ارتقاء داشبورد وجود خواهد داشت. همچنین با دوربین پارک معکوس، کیت قوس چرخ، مه شکن و قالب‌گیری کنار بدنه در دسترس خواهد بود. Brezza Urbano LXi و VXi با لوازم جانبی فوق‌الذکر به ترتیب 42000 روپیه و 18500 روپیه هزینه خواهند داشت.

قیمت Maruti Brezza Urbano Edition

برای قدرت، Brezza Urbano Edition جدید از همان موتور 1.5 لیتری K15C بنزینی استفاده می کند که حداکثر قدرت 103 اسب بخار و گشتاور 137 نیوتن متر را تولید می کند. سری مدل‌های SUV ساب کامپکت با گیربکس اتوماتیک 5 سرعته دستی و 6 سرعته مبدل گشتاور عرضه می‌شوند. دومی همچنین دارای دست و پارو شیفتر می شود. ادعا می شود که Brezza با گیربکس دستی 20.15 کیلومتر و با گیربکس اتوماتیک 19.80 کیلومتر راندمان سوخت دارد.

در سایر به روز رسانی های جدید، Maruti Suzuki Brezza یکی از ذینفعان توسعه داخلی این برند خواهد بود. تکنولوژی هیبریدی قوی (با اسم رمز HEV). گزارش شده است که این سیستم جدید به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر از فناوری هیبریدی سری موازی تویوتا است که در حال حاضر با گرند ویتارا و اینویکتو در دسترس است. نسل جدید Maruti Brezza با فناوری جدید هیبریدی قوی در سال 2029 وارد بازار خواهد شد.

منبع


قیمت‌های Maruti Brezza Urbano Edition، ویژگی‌ها قبل از عرضه لو رفت
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/maruti-brezza-urbano-edition-prices-features-leaked-before-launch-62221/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: