قیمت‌های MG Comet EV افزایش یافت – قیمت‌های به‌روزرسانی شده در اینجا آمده است

ام‌جی موتور هند قیمت‌های این خودرو را افزایش داده است دنباله دار EV تا 13000 روپیه مهم است که توجه داشته باشید که Exclusive و Excite با شارژر سریع به ترتیب 11000 و 13000 روپیه افزایش قیمت داشتند. نوع انحصاری 11800 روپیه گران تر می شود. مدل های دیگر MG Comet EV (از جمله نسخه محدود EverGreen) همچنان با همان قیمت قبلی عرضه می شوند. در حال حاضر، آن را در محدوده قیمت Rs در دسترس است 6.99 لک – 9.40 لک.

در اوایل سال جاری، ام‌جی موتور هند به مناسبت سالگرد تولید خود، کاهش قیمت تمام محصولات خود را اعلام کرد. با این کاهش قیمت، MG Comet EV بین 6.99 لک تا 8.58 لک (نمایشگاه سابق) قیمت داشت. نسخه پایه Pace آن شاهد کاهش قیمت 99000 روپیه بود، در حالی که تریم های Play و Plush با قیمت 1.40 میلیون روپیه مقرون به صرفه شدند. قبل از این کاهش قیمت، قیمت این خودروی کوچک برقی از 7.98 میلیون روپیه تا 9.98 میلیون روپیه بود.

برد دنباله دار MG

در مارس 2025، سری مدل های MG Comet EV با معرفی یک گزینه شارژ سریع تر تغییر یافت. تریم های Pace، Play و Plush به ترتیب به Executive، Excite و Exclusive تغییر نام دادند. با این حال، گزینه شارژ سریع تنها با تریم های Excite و Exclusive بالاتر در دسترس بود.

مجموعه قوای محرکه Comet شامل یک باتری 17.3 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی تکی است که روی محور عقب نصب شده است. این موتور حداکثر قدرت 42 اسب بخار و گشتاور 110 نیوتن متر را تولید می کند. این خودروی الکتریکی کوچک برد 230 کیلومتری را با تایید ARAI ارائه می‌کند. رقیب سرسخت آن، تیاگو EV مدل پایه MR با یک باتری 19.2 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی روی محور جلو در دسترس است. برد 250 کیلومتری طبق ادعای ARAI را ارائه می دهد.

با وجود اینکه MG Comet یک خودروی الکتریکی کوچک است، چندین ویژگی پیشرفته از جمله بیش از 55 ویژگی متصل، ورود بدون کلید، اندروید اتو بی‌سیم و اپل کارپلی، کنترل‌های روی فرمان، سه پورت USB، سیستم نظارت بر فشار باد تایرها، دوربین معکوس و سنسورها و غیره را ارائه می‌کند.


قیمت‌های MG Comet EV افزایش یافت – قیمت‌های به‌روزرسانی شده در اینجا آمده است
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/mg-comet-ev-prices-increased-heres-updated-prices-62134/