قیمت راه اندازی جیپ گرند چروکی 2022 77.5 لک


جیپ، سازنده شاسی بلند آمریکایی، سرانجام شاسی بلند جدید گرند چروکی را با قیمت اولیه 77.5 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق، هند) در بازار هند عرضه کرد. جیپ گرند چروکی 2022 به عنوان یک واحد CKD عرضه شده است. هند اولین بازاری است که چروکی جدید در خارج از آمریکای شمالی مونتاژ می شود. مدل جدید رقیب مرسدس بنز GLE است، BMW X5 و لندروور دیسکاوری.

طراحی جیپ گرند چروکی 2022

جیپ گرند چروکی 5 نفره عقب

به نظر می رسد طراحی جدید جیپ گرند چروکی 2022 با ظاهر خاص جیپ، از گرند واگنیر بزرگتر موجود در بازارهای بین المللی الهام گرفته شده است. نمای جلوی چروکی جدید دارای جلوپنجره سنتی هفت لت، چراغ‌های جلوی LED براق و سپر برجسته است که ورودی‌های هوای جانبی و مرکزی دارد. یک خط کمربند قوی وجود دارد که از چراغ‌های جلو تا چراغ‌های عقب کشیده می‌شود. با قوس چرخ مربعی شکل و قسمتی سیاه شده در ستون C که جلوه سقف شناور به آن می دهد. در عقب، گرند چروکی جدید دارای چراغ‌های عقب LED باریک، درب عقب با الهام از Wagoneer با پلاک برجسته و سپر بزرگ است.

جیپ گرند چروکی داخلی 2022

گرند چروکی جدید با فضای داخلی کاملاً جدید با داشبورد جدید با چندین صفحه نمایش همراه است. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی مرکزی 10.1 اینچی است که به خوبی با کنترل‌های AC پایین‌تر ادغام می‌شود. دریچه های AC در بالای واحد اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی قرار گرفته اند. یک صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی اختصاصی برای سرنشین جلو نیز وجود دارد. داشبورد از چرم درجه یک، چوب و مشکی براق ساخته شده است.

جیپ گرند چروکی داخلی 2022

مدل با مشخصات جهانی در دو نسخه ارائه می شود – یک مدل 5 نفره و یک نسخه 3 ردیفه به نام گرند چروکی L. مشابه مدل قبلی، چروکی جدید برای هند در ظاهر 5 نفره ارائه می شود. این دستگاه دارای یک کنسول ابزار کاملا دیجیتال 10.25 اینچی قابل تنظیم، یک صفحه نمایش 10 اینچی هدآپ و یک سیستم شارژ بی سیم است. این SUV دارای قابلیت اتصال Apple CarPlay و Android Auto، صفحه‌نمایش سرگرمی صندلی‌های عقب، سانروف پانوراما، صندلی‌های جلو دارای تهویه، درب عقب برقی و تودوزی چرمی است.

مشخصاتifications

گرند چروکی جدید تنها در یک موتور بنزینی تک توربو موجود است. این خودرو از یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر توربو بنزینی بهره می برد که 272 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتور به یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک جفت می شود و نیرو از طریق سیستم چهار چرخ متحرک به هر چهار چرخ منتقل می شود. چروکی جدید همچنین دارای حالت های زمینی قابل انتخاب است – خودکار، اسپرت، گل و لای/شن و برف.


قیمت راه اندازی جیپ گرند چروکی 2022 77.5 لک – تمام جزئیات
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: