قیمت راه اندازی ولوو XC40 هند 2022 43.20 لک


فیس لیفت جدید ولوو XC40 2022 سرانجام در هند به فروش رسید. مدل به روز شده این SUV با قیمت مقدماتی 43.20 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) عرضه شده است. لازم به ذکر است قیمت فوق برای مدت زمان محدود قابل اعمال خواهد بود. به 45.90 میلیون روپیه افزایش خواهد یافت. این SUV در یک تریم B4 Ultimate با موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی جدید همراه با یک موتور ژنراتور استارت یکپارچه 48 ولتی ارائه می شود.

این مجموعه قدرت ادعایی 197 اسب بخار و 300 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. در مقایسه با مدل قبلی، مدل جدید حدود 7 اسب بخار قوی تر است. با این حال، گشتاور خروجی آن بدون تغییر باقی می ماند. وظایف انتقال توسط یک گیربکس اتوماتیک 8 سرعته مبدل گشتاور انجام می شود. نیرو را فقط از چرخ های جلو تامین می کند.

تاریخ عرضه ولوو XC40 2022

به روز رسانی اصلی به شکل سیستم عامل اندروید گوگل است که سیستم اطلاعات سرگرمی آن را تامین می کند. چندین برنامه Google از جمله Google Maps، Google Play Store، Google Assistant با کنترل صوتی و غیره را ارائه می دهد. این واحد همچنین از به روز رسانی های هوایی پشتیبانی می کند.

این SUV همچنین مجهز به سیستم صوتی هارمون کاردون با 14 بلندگو، سیستم تصفیه هوای پیشرفته جدید با فیلتر PM 2.5، شارژ بی سیم تلفن، پشتی صندلی‌های عقب برقی تاشو، گرمکن صندلی‌های جلو و عقب، کمک خلبان، کروز کنترل تطبیقی، کمک حفظ خطوط، کنترل کشش، سیستم ترمز اضطراری، کنترل سرازیری، هشت کیسه هوا و سیستم نظارت بر نقاط کور.

ولوو XC40 هیبریدی 2022

در نمای بیرونی، ولوو XC40 2022 جدید دارای چراغ‌های جلوی زاویه‌دارتر با DRL‌های LED اصلاح‌شده است. در حالی که سپر جلو چین های زاویه دار بیشتری دارد و مجموعه چراغ های مه شکن اصلاح شده است، جلوپنجره جلوی آن بدون تغییر باقی می ماند. این SUV با رینگ های آلیاژی نقره ای 5 پره مونتاژ شده است. هیچ تغییری در قسمت عقب آن ایجاد نشده است.

XC40 جدید همچنان در چهار رنگ به نام‌های قرمز فیوژن، آبی جین، مروارید سفید کریستالی، نقره‌ای یخچالی و خاکستری کاج عرضه می‌شود.


قیمت راه اندازی ولوو XC40 هند 2022 43.20 لک – ویژگی های کلیدی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: