قیمت راه اندازی CNG Maruti Brezza 9.14 لک


CNG Maruti Brezza سرانجام با قیمت پایه 9.14 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) در کشور عرضه شد. نسخه CNG Brezza در اصل در نمایشگاه خودرو 2023 به نمایش گذاشته شد. این تنها مدل در این رده است که CNG را به عنوان گزینه سوخت ارائه می دهد.

قیمت CNG ماروتی برزا

انواع قیمت ها (نمایشگاه قبلی)
LXi S-CNG 9.14 لک
VXi S-CNG 10.50 لک
ZXi S-CNG 11.90 لک
ZXi Dual-Tone S-CNG 12.06 لک

Brezza CNG در 4 نوع LXi، VXi، ZXi و ZXi Dual Tone موجود است – با قیمتی بین 9.14 تا 12.06 میلیون روپیه (نمایشگاه قبلی).

CNG ماروتی برزا

مشخصات فنی

Brezza CNG جدید گزینه موتور را با Grand Vitara، XL6 و Ertiga مشترک است. این خودرو دارای یک موتور 1.5 لیتری K15C دو جت بنزینی با کیت CNG در کارخانه است. در حالت CNG، موتور 87.8 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه و 121.5 نیوتن متر در 4200 دور در دقیقه تولید می کند. این موتور در حالت بنزینی 100.6 اسب بخار و 136 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. ادعا می شود که این خودرو دارای گواهینامه ARAI مصرف سوخت 25.51 کیلومتر بر کیلوگرم است.

Maruti-Brezza-CNG-Launch

تکرار CNG Brezza با ویژگی‌های اختصاصی CNG مانند بنزین و درب سوخت CNG یکپارچه، حالت درایو اختصاصی CNG، سنج‌های دیجیتال و آنالوگ سوخت CNG، و تعویض سوخت روشن روی سوئیچ ارائه می‌شود. کیت CNG در اکثر مدل‌های بنزینی معمولی ارائه می‌شود، به این معنی که انواع بالاتر چندین ویژگی سطح بالا دارند. این سانروف برقی، کروز کنترل، سیستم اطلاعات سرگرمی SmartPlay Pro 9 اینچی با بی‌سیم Android Auto و Apple CarPlay، استارت فشاری بدون کلید و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

Brezza CNG چهاردهمین محصول سوزوکی ماروتی است که CNG را در کارخانه عرضه می کند. در واقع، تمام خودروهایی که از طریق شبکه نمایندگی های Maruti Suzuki Arena فروخته می شوند، اکنون با گزینه فناوری S-CNG در دسترس هستند.


قیمت راه اندازی CNG Maruti Brezza 9.14 لک – مسافت پیموده شده، مشخصات
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: