قیمت راه اندازی TVS Apache RTR 310 2.43 Lakh; مشخصات، ویژگی ها

شرکت موتور تی وی اس سرانجام دوچرخه مورد انتظار Apache RTR 310 اسپرت برهنه را با قیمت اولیه 2.43 میلیون روپیه عرضه کرد. موتورسیکلت جدید مستقیماً با موتورهایی مانند BMW G310R و KTM 390 Duke جدید و یاماها MT-03 رقابت خواهد کرد. موتورسیکلت جدید دارای طراحی تند و تیز است که دارای امتداد مخزن تیز و بخش دم مینیمالیستی است.

TVS Apache RTR 310 جدید در 3 نوع – Arsenal Black (بدون تعویض سریع)، Arsenal Black و Fury Yellow – به ترتیب با قیمت 2.43 میلیون روپیه، 2.58 lakh و 2.64 lakh (نمایشگاه سابق هند) عرضه می شود. BTO (ساخت به سفارش) در 3 کیت – کیت دینامیک، کیت دینامیک پرو و ​​سپانگ آبی – به ترتیب با قیمت 18000، 22000 و 10000 روپیه ارائه می شود.

قیمت TVS Apache RTR 310

موتورسیکلت جدید مبتنی بر قاب جدید پرده‌ای با زیرفریم جدید عقب و تنظیمات صندلی‌های تقسیم‌شده جدید است. این موتورسیکلت همچنین دارای رینگ‌های آلیاژی جدید است. آن را با یک داشبورد جدید نصب شده به صورت افقی برای ابزار دقیق ارائه می شود. به عنوان یادآوری، RR310 و G310R دارای داشبورد عمودی هستند. دارای صفحه نمایش TFT است که دارای چندین ویژگی اتصال است.

این دوچرخه دارای آینه‌های ذوزنقه‌ای شکل است که با خواهر و برادر کاملاً فر متفاوت به نظر می‌رسد. آپاچی RTR 310 جدید با چندین ویژگی در بخش اول مانند کروز کنترل، 5 حالت سواری، چراغ‌های جلوی دینامیک، صندلی کنترل تهویه مطبوع، چراغ دوقلو پویا، شیفتر دو جهته، کنترل پایداری دینامیکی Race Tuned و سیستم نظارت بر فشار باد تایرها مجهز شده است.

نمایشگر TFT TVS Apache RTR 310

این موتورسیکلت دارای ABS در پیچ، کنترل کشش و صفحه نمایش TFT با سازگاری GoPro است. مشابه RR310، RTR 310 جدید نیز کیت BTO را به صورت اختیاری دریافت می کند. 3 کیت مختلف را ارائه می دهد – کیت دینامیک، کیت Dynamic Pro و رنگ بندی مسابقه. کیت پویا سیستم تعلیق قابل تنظیم، TPMS و زنجیر محرک با روکش برنجی را ارائه می دهد، در حالی که کیت Dynamic Pro کنترل پایداری پویا Race Tuned و صندلی کنترل آب و هوا را ارائه می دهد.

خوشه 5 اینچی TFT با اتصال چندگانه ارائه می شود. دارای 5 تم صفحه نمایش منحصر به فرد، تم های روز و شب، و UI/UX بصری است. صفحه نمایش TFT دارای یک برنامه اتصال TVS است که عملکردهای متعددی از جمله چند رسانه ای، تله متری، کمک صوتی و سیستم نظارت بر فشار باد تایر را ارائه می دهد.

مشخصات TVS Apache RTR 310

TVS همچنین کالاهایی را با آپاچی RTR 310 جدید معرفی کرده است که شامل وسایل سواری، وسایل زندگی و نشان/سوغات موتور سیکلت است. مشتریان همچنین می توانند لوازم جانبی متعددی را انتخاب کنند که در 3 بخش – ایمنی، تور و فناوری طبقه بندی شده اند.

مشتریان TVS همچنین می توانند قرارداد تعمیر و نگهداری سالانه را انتخاب کنند که تخفیف، تحویل و تحویل بسته را به همراه بسته ضمانت طولانی ارائه می دهد. همچنین با بسته کمکی کنار جاده ای ارائه می شود که برای لوازم یدکی و دستیار کلاه ایمنی گیر افتاده و کمک شارژ و سند همراه را خنک می کند.

قیمت های متفاوت TVS Apache RTR 310

TVS Apache RTR 310 جدید دارای سیستم تعلیق قابل تنظیم جلو و عقب با میرایی 30 درصدی است. سیستم تعلیق جلو نیز میرایی تراکم 30٪. این خودرو با لاستیک‌های رادیال ترکیبی دوگانه عرضه می‌شود که ادعا می‌کند چسبندگی بسیار خوبی در جاده ارائه می‌کند.

موتور سیکلت 312.2 سی سی تک سیلندر 4 سوپاپ خنک کننده مایع است که 34 اسب بخار قدرت و 27.3 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. قدرت و گشتاور به 25.8 اسب بخار و 25 نیوتن متر در حالت شهری و باران کاهش می یابد. نیرو از طریق یک جعبه دنده 6 سرعته به چرخ عقب منتقل می شود. ادعا می‌شود که این خودرو تنها در ۲.۸۱ ثانیه به سرعت صفر تا ۶۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و به حداکثر سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.


قیمت راه اندازی TVS Apache RTR 310 2.43 Lakh; مشخصات، ویژگی ها
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/tvs-apache-rtr-310-launch-price-rs-2-43-lakh-specs-features-59157/