قیمت ها، ویژگی های هیوندای Exter Knight Edition توضیح داده شده است

هیوندای موتور هند با هدف جشن گرفتن اولین سال موفقیت آمیز SUV میکرو Exter، نسخه ویژه ای به نام Exter Knight Edition را معرفی کرده است. بر اساس تریم های SX و SX (O) Connect، نسخه ویژه در محدوده قیمتی 8.38 لک تا 10.43 لک روپیه (همه نمایشگاه های قبلی) عرضه می شود. هیوندای Exter Knight Edition نسبت به مدل معمولی بهبودهای زیبایی دارد که دارای پوشش مشکی اسپرت با لهجه‌های قرمز در داخل و خارج است.

قیمت هیوندای Exter Knight Edition

گونه نمایشگاه سابق
SX MT 8.38 میلیون روپیه
SX MT دو رنگ 8.62 میلیون روپیه
SX (O) اتصال MT 9.71 میلیون روپیه
SX (O) اتصال MT دوتایی 9.86 میلیون روپیه
SX AMT 9.05 میلیون روپیه
SX AMT دو رنگ 9.30 میلیون روپیه
SX (O) اتصال AMT 10.15 میلیون روپیه
SX (O) AMT دو زنگ را وصل کنید 10.43 میلیون روپیه
ویژگی های هیوندای Exter Knight

در نمای بیرونی، نسخه ویژه دارای صفحات لغزنده مشکی جلو و عقب، تزئینات رکاب مشکی، کالیپرهای ترمز قرمز و لهجه های قرمز در سپر جلو و درب عقب است. نوع SX (O) Connect دارای رینگ‌های آلیاژی مشکی، نشان‌های Exter و Hyundai مشکی و نشان شوالیه است. نسخه ویژه در دو طرح رنگی جدید – Shadow Gray و Abyss Black – به همراه سایه های معمولی سفید Atlas White، Starry Night، Shadow Grey، Ranger Khaki، Ranger Khaki با سقف مشکی و Shadow Grey با سقف مشکی عرضه می شود. خواندن: شاسی بلند کامپکت جدید هیوندای برای به چالش کشیدن Maruti Fronx

همانطور که در بالا ذکر شد، درمان سیاه در داخل کابین نیز ادامه دارد. هیوندای Exter Knight Edition دارای تم داخلی تمام مشکی با دوخت قرمز متضاد، لهجه‌های قرمز و نورپردازی قرمز رنگ است. صفحه خراش دار فلزی، دوخت قرمز روی فرش های کف، روکش صندلی نایت جدید با دوخت و لوله کشی قرمز، و دستگیره های درب داخلی ساتن مشکی به حس اسپرت و جذابیت آن افزوده است.

ویژگی های هیوندای Exter Knight Edition

در زیر کاپوت، نسخه ویژه Exter دارای همان موتور بنزینی 1.2 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با گیربکس دستی و AMT است. این موتور 83 اسب بخار قدرت و 114 نیوتن متر گشتاور دارد.

در سایر به روز رسانی های جدید، هیوندای در حال برنامه ریزی برای معرفی یک SUV زیر 4 متری جدید بر اساس بایون با مشخصات جهانی است تا ماروتی سوزوکی فرونکس و تویوتا تیزور را به چالش بکشد. گزارش شده است که این مدل در سال 2026 وارد بازار می شود. علاوه بر این، این شرکت همچنین قرار است یک خودروی الکتریکی کوچک در بازار انبوه را در هند معرفی کند. هیوندای اینستر EV.


راه اندازی شده: هیوندای Exter Knight Edition قیمت ها، ویژگی ها توضیح داده شده است
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/launched-hyundai-exter-knight-edition-prices-features-explained-62268/