قیمت های مقدماتی MG Comet EV برای 5000 رزرو اول


رزرو MG Comet EV رسما در این کشور آغاز شده است. با این حال، درایورهای آزمایشی آن از 27 شروع شدهفتم آوریل 2023. تحویل خودروهای الکتریکی کوچک اواخر این ماه آغاز خواهد شد. با ردپای کوچک، Comet به بخش ویژه ای پاسخ می دهد و خریداران شهری را هدف قرار می دهد. این خودروی برقی دو در در سه نسخه Pace، Play و Plush با قیمت‌های 7.78 لک، 9.28 لک و 9.98 لک عرضه می‌شود. تمامی قیمت های ذکر شده در نمایشگاه قبلی می باشد. لازم به ذکر است که این قیمت ها مقدماتی بوده و فقط برای 5000 رزرو اول معتبر است. خواندن – Reliance, Hero In Race To Buy MG Motor’s India Operations

مجموعه قوای محرکه خودروی الکتریکی جدید MG شامل یک بسته باتری 17.3 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی با قدرت 42 اسب بخار و گشتاور 110 نیوتن متر است. بسته باتری دارای استاندارد IP67 است و برد 230 کیلومتری را با تایید ARAI ارائه می کند. این شرکت EV را با یک شارژر 3.3 کیلوواتی ارائه می‌کند که شارژ کامل آن 7 ساعت طول می‌کشد. بسته باتری Comet EV از Tata AutoComp تهیه شده است. MG می گوید که هزینه جاری آن 519 روپیه در ماه است.

بررسی MG Comet EV

از نظر ابعاد، MG Comet EV بسیار جمع و جور است و دارای طول 2974 میلی متر، عرض 1505 میلی متر و ارتفاع 1640 میلی متر است. روی فاصله بین دو محور 2010 میلی متری قرار دارد. فضای داخلی خودروی الکتریکی کوچک بسیار عالی به نظر می رسد. از نظر امکانات، دارای دو صفحه نمایش 10.25 اینچی (یکی برای سیستم اطلاعات سرگرمی و دیگری برای مجموعه ابزار دیجیتال)، اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو، ورودی بدون کلید، سه درگاه USB، کنترل‌های نصب شده روی فرمان به سبک آی‌پاد، بیش از حد. 55 ویژگی متصل، قابلیت چرخش و تاشو با یک لمس، انتخابگر چرخشی درایو در بین صندلی‌های جلو، صندلی‌های عقب با تقسیم 50:50.

برای تامین ایمنی، MG Comet EV دارای دو کیسه هوای جلو، ABS با EBD، دوربین معکوس و سنسورها و سیستم نظارت بر فشار باد تایرها است. می توان آن را در پنج طرح رنگ بیرونی با بسته های گرافیکی متعدد تحت سبک های مختلف بیمار و بسته های روشن داشت.


قیمت های مقدماتی MG Comet EV برای 5000 رزرو اول
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: