قیمت هیبریدی هوندا سیتی تا 3 لک در هاریانا کاهش یافت


دولت هند گام های متعددی برای ترویج وسایل نقلیه سبز یا دوستدار محیط زیست برداشته است. نه تنها دولت مرکزی، دولت های ایالتی نیز اقدامات متعددی را برای افزایش فروش خودروها یا دوچرخه های سازگار با محیط زیست انجام داده اند. چندین دولت ایالتی طرح ها و مزایای مالیاتی متعددی را برای جذب خودروسازان برای ایجاد تاسیسات تولید خود اعلام کرده اند.

آخرین کسی که به آن ملحق شد، دولت هاریانا است که سیاست خودروهای الکتریکی 2022 خود را تصویب کرده است. این سیاست مشوق هایی را برای سازندگان قطعات خودروهای الکتریکی کوچک، متوسط ​​و بزرگ و سازندگان OEM ایجاد می کند. خریداران می توانند از مزایای خرید خودروهای برقی جدید بهره مند شوند.

بررسی عملکرد هیبریدی هوندا سیتی 2022

در 10 سال اول، سازندگان خودروهای الکتریکی می توانند از 50 درصد SGST (مالیات کالاها و خدمات دولتی) استفاده کنند. علاوه بر آن، تولیدکنندگان همچنین می‌توانند مشوق‌هایی تا سقف 1 کرور روپیه برای راه‌اندازی تأسیسات دفع خودروهای الکتریکی در ایالت در نظر بگیرند. خریداران خودروهای برقی از تخفیف های ثابت برخوردار خواهند شد.

مشتریان محلی هاریانا می‌توانند از تخفیف 15 درصدی بر روی خودروی الکتریکی با قیمت بین 15 تا 40 میلیون روپیه استفاده کنند. مشتری می تواند حداکثر تا 6 میلیون روپیه تخفیف داشته باشد. برای خودروهای برقی، مشتریانی بین 40 تا 70 میلیون روپیه می‌توانند از 15 درصد تخفیف برخوردار شوند – تا سقف 10 میلیون روپیه. این طرح تشویقی خودروهای هیبریدی را نیز پوشش می دهد. برای خودروهای هیبریدی با قیمت کمتر از 40 میلیون روپیه، یک تخفیف 15 درصدی یا حداکثر تا 3 میلیون روپیه تخفیف در دسترس است.

هوندا سیتی هیبریدی – کاهش قیمت

به لطف این خط‌مشی، مشتریان اکنون می‌توانند از تخفیف مستقیم تا 3 میلیون روپیه در City Hybrid جدید برخوردار شوند. هوندا سیتی e:HEV جدید با قیمت 19.53 میلیون روپیه (نمایشگاه قبلی) موجود است و 15 درصد تخفیف ثابت قیمت آن را 2.9 میلیون روپیه کاهش می دهد. Hnda City e:HEV جدید دارای یک موتور 4 سیلندر بنزینی 1.5 لیتری آتکینسون سیکل با دو موتور الکتریکی است که مسافت پیموده شده 26.5 کیلومتر بر متر را نوید می دهد. واحد بنزینی اوج قدرت 98 اسب بخار و با کمک الکتریکی 109 اسب بخار تولید می کند. گشتاور خروجی ترکیبی آن 253 نیوتن متر است. این سدان هیبریدی با یک نسبت دنده ثابت و سه حالت محرک موتور، EV و هیبریدی در دسترس است.


قیمت هیبریدی هوندا سیتی تا 3 لک در هاریانا کاهش یافت
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: