لذت رانندگی حتی بیشتر در ZOE، پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی در اروپا، با موتور جدید R110

گواهینامه WLTP موتور R110 در حال انجام است. نتایج اولین ارزیابی های پروتکل جدید گواهینامه WLTP (تقریباً 300 کیلومتر) استقلال واقعی اعلام شده را تأیید می کند.

ZOE، پرفروش ترین خودروی الکتریکی در اروپا

اینجا کلیک کنید برای دسترسی به مشخصات فنیمنبع

Android Auto در ZOE در دسترس است

موتور جدید R110 طبق پروتکل WLTP – رویه تست وسایل نقلیه سبک هماهنگ جهانی – که به تدریج از اول سپتامبر 2017 در اروپا به اجرا درآمده است و جایگزین پروتکل NEDC می شود، تایید می شود. پروتکل جدید با هدف نزدیک کردن تایید خودرو به استفاده در شرایط رانندگی واقعی، سخت‌گیرانه‌تر است. برای خودروهای الکتریکی، برد را که بر حسب کیلومتر بیان می‌شود، اندازه‌گیری می‌کند. چرخه آزمایش جدید که روی میزهای آزمایش انجام می شود طولانی تر است، شامل مراحل بیشتری است، سرعت بالاتر و شتاب ها پیشرفته تر است. این به طور مکانیکی منجر به کاهش استقلال تایید شده، نزدیک به استقلال مشاهده شده در استفاده واقعی از رانندگی می شود. این تغییر در روش تایید، استقلال واقعی یک ZOE، یعنی 300 کیلومتر در کاربری شهری و حومه شهری را تغییر نمی دهد.

– ZOE برای سومین سال متوالی پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی در اروپا شد*
– در فرانسه، بیش از 1 در 2 خودروی الکتریکی فروخته شده ZOE است*
– تا به امروز، نزدیک به 100000 ZOE در کارخانه رنو در فلینز تولید و در سراسر جهان فروخته شده است.
– از زمان راه اندازی، فروش ZOE هر سال افزایش یافته است*
– در سال 2017، فروش ZOE نسبت به سال قبل 44 درصد افزایش یافت

*ارقام به تاریخ 1396/12/31

یک نگاه قاطع تر جدید

رنو، رهبر اروپا در خودروهای الکتریکی، استراتژی خود را برای توسعه و ساخت موتورهای الکتریکی خود و دانش خود در این زمینه تأیید می کند. تکامل موتور R90، R110 یک موتور 100٪ رنو، ساخت فرانسه است. این توسط مهندسان Technocentre در Yvelines و کارخانه Cléon در Seine Maritime که در آنجا تولید می شود طراحی شده است. R110 که تنها در دو سال توسعه یافت، از ترکیبی از نوآوری‌ها در ماشین الکتریکی و الکترونیک قدرت بهره می‌برد که موتور را قادر می‌سازد تا 12 کیلووات اضافی را در همان اندازه و با همان جرم در اختیار مشتری قرار دهد. همچنین عملکرد عالی R90 را از نظر بهره وری انرژی حفظ می کند.

R-LINK Evolution اکنون با Android Auto در ZOE سازگار است. به لطف Android Auto، راننده به راحتی می‌تواند برنامه‌های دارای قابلیت رانندگی را از تلفن همراه Android خود مانند Waze، Deezer، Spotify، TuneIn، Skype، Messenger، Audible و صدها برنامه دیگر را روی صفحه چندرسانه‌ای ZOE پخش کند. موجود در Google. فروشگاه Play.

نسخه 2018 ZOE نیز ظاهری شیک و شیک با رنگ بدنه جدید دارد: “Violet Blueberry”، بنفش تیره متالیک. در سطح “INTENS” – بالای محدوده، خودروی برقی شهری با ارائه بسته جدیدی به نام بسته بلوبری بنفش پیشنهاد خود را گسترش می دهد. این بسته انحصاری ZOE به رنگ بنفش بلوبری در نمای بیرونی و داخلی، روی نوار داشبورد، حلقه های دریچه هوا، حلقه پایه اهرم دنده، تزئینات بلندگوها و همچنین دوخت و پارچه صندلی ها

R110، اولین موتور الکتریکی رنو که تحت پروتکل WLTP تایید شده است

بولون بیلانکورت، 19 فوریه 2018 – رنو از رونمایی R110، موتور الکتریکی جدید خود خبر داد. نسخه 2018 ZOE، پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی در اروپا، این موتور جدید 80 کیلوواتی را برای قدرت بیشتر و لذت رانندگی بیشتر افتتاح می‌کند. R110 در واقع 12 کیلووات اضافی را در همان اندازه و با همان جرم موتور R90 تولید می کند. بنابراین راننده از ظرفیت بیشتری برای شتاب گیری در لاین سریع بهره می برد و در شتاب 80-120 کیلومتر بر ساعت تقریباً 2 ثانیه افزایش می یابد. این بهبود قابل توجه در شتاب، راحتی رانندگی در سرعت های پایدار را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد از برد طولانی ZOE نهایت استفاده را ببرید. از موتور R90 که از آن مشتق شده است، R110 با ارائه حداکثر گشتاور 225 نیوتن متر در کسری از ثانیه برای ZOE که هنوز در شهر پر جنب و جوش است، پویایی را در دورهای پایین حفظ می کند.

“به لطف این افزایش قدرت، ZOE در حال افزایش درخشندگی و تطبیق پذیری برای استفاده در خارج از شهر است. بنابراین راننده به طور کامل از لذت رانندگی و استقلال ZOE، مهمترین استقلال در بازار خودروهای الکتریکی برای عموم مردم، بهره می برد. اظهار نظر الیزابت دلوال، معاون مدیر برنامه رنو ZOE.

R110 از تخصص رنو در برق استفاده می کند

با ورود R110، موتور الکتریکی رنو اکنون در پنج نسخه (44 کیلووات، 57 کیلووات، 60 کیلووات، 68 کیلووات و 80 کیلووات) وجود دارد و اکنون به چهار مدل کانگو ZE، Master ZE و ZOE برای رنو و اسمارت مجهز است. درایو الکتریکی برای دایملر.

موتور R110 و همچنین اندروید اتو و رنگ بنفش بلوبری در مارس 2018 در شبکه فرانسه قابل سفارش خواهند بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: