لو رفتن دوچرخه TVS Ronin 225cc – تصاویر، جزئیات کلیدی (مورد انتظار)


یک موتور سیکلت جدید TVS در تاریخ 6 در هند عرضه خواهد شدهفتم ژوئیه 2022. در حالی که شرکت در مورد مدل آینده صحبت می‌کند، احتمالاً این موتورسیکلت TVS Ronin 225cc با ظاهری نئوکلاسیک است. قبل از معرفی رسمی آن، اولین تصاویر از این مدل در وب به بیرون درز کرد. هنوز مشخصات رسمی دوچرخه TVS جدید فاش نشده است. با این حال، گزارش شده است که با موتور 225 سی سی تک سیلندر هوا خنک عرضه می شود که قدرتی نزدیک به 20 اسب بخار دارد. وظیفه انتقال نیرو توسط گیربکس 5 سرعته انجام خواهد شد.

تصاویر فاش شده نشان می دهد که TVS Ronin 225cc جدید دارای یک چراغ جلوی گرد با چراغ LED در روز T شکل است. همچنین دارای یک مخزن سوخت به شکل قطره، یک دسته برآمده است که موقعیت سواری را به صورت عمودی فراهم می کند و یک صندلی صاف دارد. همچنین می توانید متوجه یک کنسول ساز تک پاد شوید. برای انجام وظایف تعلیق، دوچرخه دارای یک دوشاخه وارونه در جلو و یک سیستم تعلیق مونو شوک در عقب خواهد بود. قدرت ترمز از ترمزهای دیسکی جلو و عقب تامین می شود. همچنین دارای سیستم ترمز ضد قفل (ABS) دو کاناله است.

TVS Ronin 225

در به روز رسانی های دیگر، شرکت TVS Motor و BMW Motorrad قصد دارند همکاری بلندمدت خود را با توسعه مشترک پلت فرم های جدید و فناوری های آینده از جمله دو چرخ برقی گسترش دهند. هر دو شرکت پلتفرم های مشترکی را توسعه خواهند داد و مدل های مبتنی بر این معماری ها در بازارهای جهانی به فروش خواهند رسید.

اولین محصول تحت این سرمایه گذاری مشترک طی 24 ماه آینده وارد بازار خواهد شد. سازنده خودروهای دو چرخ مستقر در چنای ممکن است مدل های الکتریکی خود را تحت یک برند فرعی جداگانه معرفی کند. اگر گزارشات را باور کنیم، TVS در حال کار بر روی 6 دستگاه دو چرخ برقی جدید (شامل دوچرخه و اسکوتر) برای بازار هند است.

TVS اخیرا معرفی شده است نسخه به روز شده Radeon موتورسیکلت دارای خوشه دیجیتال LCD چند رنگ معکوس. این دستگاه سرعت بالا و متوسط، مسافت پیموده شده در عقب، نشانگر سرویس، ساعت و نشانگر کم بودن باتری را می خواند.

منبع تصویر


لو رفتن دوچرخه TVS Ronin 225cc – تصاویر، جزئیات کلیدی (مورد انتظار)
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: