لیست خدمات نرم افزاری و سخت افزاری ما شرکت پدسا

لیست خدمات نرم افزاری و سخت افزاری ما شرکت پدسا

برخی از امکاناتات این پنل مثل ارسال پیامک گروهی، ارسال منطقه ای،ارسال دکل مخابراتی ، ارسال جنسیت و سن، ارسال منطقه ای ایرانسل، ارسال زمان دار و آینده، کد خوان، پیامک پیشفرض و … استفاده از نرم افزار CRM فارسی جهت افزایش فروش و ارتباط با مشتری به خوبی در نرم افزار CRM … توجه نمایید که با این اقدام، ضمن سادگی عملکرد برای کاربران، گزارشات سطح بالای مدیریتی از قبیل موجودی کالا در انبار / گردش کالا در انبار و سود و زیان به تفکیک بخش های مختلف، دقیق تر و با حداقل خطا تهیه می خدمات نصب نرم افزار در تهران گردد. ممکن است مجموعه ما فعالیت های مجزایی انجام دهد که جهت استخراج تفکیک شده سود و زیان هر فعالیت، بخش های مجزایی در نرم افزار تعریف می شوند و عملیات های خرید، فروش، هزینه / درآمد و … چنانچه مایل هستید علاوه بر بارکد برای کالاها کد هم درج نمایید و یا چندین بارکد برای هر کالا درج نمایید، بایستی این ویژگی را خریداری و استفاده نمایید.

  • آنها در همکاری توسعه پروژه یا بنا به درخواست خاص شما مورد بحث قرار می‌گیرند.
  • تجربه مشتریان ما در فرآیندهای استقرار، آموزش و پشتیبانی، گواه این مطلب می باشد.
  • نرم افزار هلو خدمات و تعمیرات کامپیوتر در نسخه‌ها و سطوح تک کاربره و چندکاربره (شبکه) تهیه شده است.
  • در واقع تعمیراتی که برای موبایل انجام می شود؛ به دو دسته تعمیرات نرم‌افزاری موبایل و تعمیرات سخت‌افزاری موبایل تقسیم می‌شوند.
  • در صورت اقدام به ورود در ساعات غیر مجاز، از دسترسی کاربر به نرم افزار جلوگیری به عمل آمده و پیغام مناسب برای او نمایش داده می شود.

نرم افزارهای امنیت اطلاعات، به علت پایین بودن هزینه های تامین و نگهداری آنها مورد استقبال گرو ههای زیادی از سازمانها قرار دارند. این نرم افزارها نیز با اعمال محدودیتها دسترسیهای کاربران داخلی، خارجی و نرم افزارها به اطلاعات و ساختار شبکه سازمان، از اطلاعات سازمانها محافظت میکنند. برخی از این نرم افزارها در قالب Antivirus و برخی دیگر در قالب Firewall به کار گرفته میشوند. شرکت نیلرام برای آن دسته از مشتریان خود که تمایل به تامین و تجهیز سخت افزارهای امنیتی ندارند، این گروه از نرم افزارها را ارائه و پیاده سازی مینماید. از جمله فایروالهای نرم افزاری مهم که در سبد خدمات شرکت نیلرام قرار داردKerio Control و ISA/TMG اشاره نمود.

نرم افزار خدمات پس از فروش اورست

بیش از ۱۳ سال سابقه در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه جهت انواع شرکتهای تولیدی ، بازرگانی ، خدماتی ، ساختمانی ، صنعتی و … تائیدی بر توانایی این شرکت و تضمینی برای مشتریان جدید می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد راهکار کلار ، آسانی کاربری توسط کاربران است. تجربه مشتریان ما در فرآیندهای استقرار، آموزش و پشتیبانی، گواه این مطلب می باشد. مشتریان ما همواره یکپارچگی در مدیریت فعالیت سازمانی خود را مهم ترین دلیل انتخاب نرم افزار راهکار کلار می دانند. راهکار کلار با ابزارها و ماژول های مختلف، مدیران سازمان را قادر می سازد تا فرآیندهای متنوع کاری را بصورت الکترونیک تعریف نموده و کنترل نمایند.

نصب ویندوز لپ تاپ

عده ای از شرکت ها و فروشگاه ها، بعضاً برای بدست آوردن بازار فروش جدید به غیر از بازار فروش عادی خودشان، اقدام به ارسال کالاهای خود به دیگر فروشگاه ها و شرکت ها می کنند که این کار در قالب فاکتور فروش / خرید امانی انجام می شود. اشخاص ثبت شده در سيستم بانک اطلاعاتی بسيار سودمندی برای ارسال پيامک در موارد مختلف به مشتريان می باشد كه با استفاده از پنل داخلی ارسال پيامک نرم افزار، می توانيد به راحتی و با چند كليک ساده پيامک مورد نظر را به گروه اشخاص مورد نظر (گيرنده پيامک) ارسال فرماييد. این گزارش به شما اعلام می كند، كه از هر كالایی در هر انبار و بخش چه تعداد موجودی دارید.

تعمیرات کامپیوتر

ورود و خروج کالا با عناوین یا انواع سند مختلف و نگهداری موجودی و همچنین ریالی انبار و عملیات انبار گردانی و بقیه قابلیتهای خاص. با کارشناسان ما در خصوص کسب و کار خود ارتباط بگیرید تا بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهند. حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به چاره یاب هوشمند سانا (آچاره) است. پس از آن نیز مشاوره و خدمات پس از فروش از طریق تلفن و حتی حضوری به شما عزیزان داده می‌شود و به شما این تضمین را می‌دهند که بابت گارانتی و ساپورت پس از تعمیر هیچ گونه مشکلی پس از تعمیر برای شما حل نشده باقی نخواهد ماند. دانشی که در بوجود آمدن اینگونه فناوری ها استفاده شده بسیار پیچیده، دقیق و اختصاصی است و هر کسی نمیتواند از پس مشکلات و خطاهای موجود درآن بر بیاید. به همین منظور خیلی مهم است که در هنگام بروز هرگونه مشکل در وسایلتان، خصوصا کامپیوتر، به تعمیرکار متخصص مراجعه نمایید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: