لیفت صورت تاتا هریر 2023 با فناوری ADAS مشاهده شد


تاتا موتورز در سال 2019 شاسی بلند پریمیوم Harrier 5 Seter را در کشور عرضه کرده بود. شاسی بلند قرار است به روز رسانی بزرگی داشته باشد و تاتا نیز آزمایش مدل فیس لیفت شده را آغاز کرده است. فیس لیفت تاتا هریر 2023 که قرار است در سال 2023 عرضه شود، با تغییرات طراحی قابل توجه و فضای داخلی ارتقا یافته عرضه خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که تاتا در حال آماده‌سازی نسخه الکتریکی هریر SUV نیز باشد.

مدل خالدار به شدت استتار شده بود. با این حال، تصاویر جزئیات جالبی را نشان می دهد. مدل جدید با نمای جلویی به شدت اصلاح شده ارائه می‌شود که دارای جلوپنجره جدید و سد هوا با نوارهای افقی است. این سد هوایی همچنین دارای رادار یکپارچه است که به احتمال زیاد برای سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) است.

مدل جدید احتمالاً چراغ‌های جلو LED و DRLهای LED جدید به همراه رینگ‌های آلیاژی جدید دریافت خواهد کرد. نمای عقب SUV دارای همان مجموعه چراغ های عقب LED است. به احتمال زیاد دارای یک سپر با طراحی مجدد است.

2023 Tata Harrier Spied ADAS

این گزارش ادعا می کند که تاتا هریر 2023 با یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر از صفحه نمایش 8.8 اینچی موجود عرضه می شود و احتمالاً به ویژگی های جدیدی مانند دوربین 360 درجه، خوشه ابزار به روز شده و ویژگی های جدید فناوری خودرو متصل خواهد شد. این خودرو همچنان ویژگی‌هایی مانند سانروف پانوراما، صندلی‌های جلو تهویه‌شونده و صندلی راننده با قابلیت تنظیم الکتریکی را ارائه می‌کند.

فیس لیفت تاتا هریر 2023 همچنین با فناوری ADAS با ویژگی هایی مانند تشخیص برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی، هشدار ترافیک متقاطع عقب، تشخیص نقاط کور و موارد دیگر ارائه می شود. این خودرو همچنان ویژگی هایی مانند شش کیسه هوا، ESP، کمک نگهدارنده در سربالایی و سنسورهای پارک عقب را ارائه می کند.

به احتمال زیاد موتور 2.0 لیتری دیزل موجود را حفظ می کند که 170 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گزینه های گیربکس شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته مبدل گشتاور اتوماتیک خواهد بود.

انتظار می رود فیس لیفت جدید تاتا هریر در نمایشگاه خودروی 2023 در ژانویه رونمایی شود. مدل جدید می تواند در نیمه اول سال 2023 به فروش برسد. این شرکت همچنین در حال آزمایش فیس لیفت سافاری است که انتظار می رود در سال 2023 نیز عرضه شود.

منبع – CarDekho


لیفت صورت تاتا هریر 2023 با فناوری ADAS مشاهده شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: