لیفت صورت تاتا هریر 2023 – 4 ویژگی کلیدی (مورد انتظار)


تاتا موتورز آزمایش مدل به روز شده هریر SUV را در کشور آغاز کرده است. در حالی که جدول زمانی رسمی عرضه آن هنوز فاش نشده است، گزارش شده است که این مدل در سال آینده در نمایشگاه ها عرضه خواهد شد. این بار خودروساز تغییرات قابل توجهی در نمای بیرونی و داخلی خود ایجاد خواهد کرد. مشاهده اخیر نشان می دهد که فیس لیفت جدید تاتا هریر 2023 دارای ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) خواهد بود. خواندن – تاتا 3 خودروی الکتریکی جدید را تا سال 2024 راه اندازی می کند

اگر این اتفاق بیفتد، هریر جدید به اولین وسیله نقلیه مسافربری این برند تبدیل خواهد شد که دارای مجموعه ADAS است. این ممکن است شامل ویژگی هایی مانند سیستم هشدار خروج از خط، کمک نقاط کور، سیستم کاهش برخورد، کروز کنترل تطبیقی، کنترل کشش خودکار، سیستم هشدار خروج، کنترل پایداری الکترونیکی، کمک به حرکت در سربالایی و غیره باشد.

فیس لیفت جدید تاتا هریر 2023

فیس لیفت جدید تاتا هریر 2023 همچنین می تواند با دوربین دید فراگیر 360 درجه بسته بندی شود. شاسی بلند ممکن است یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر و به روز دریافت کند. این واحد احتمالاً از اتصال بی سیم Android Auto و Apple CarPlay پشتیبانی می کند.

Tata Harrier جدید 2023 – به روز رسانی ویژگی های کلیدی

ADAS
دوربین 360 درجه
اطلاعات سرگرمی بزرگتر
اپل کارپلی بی‌سیم، اندروید اتو

تصاویر جاسوسی نشان می دهد که بیشتر به روز رسانی های آرایشی در قسمت جلویی انجام می شود. فیس لیفت جدید تاتا هریر 2023 دارای چراغ های جلو LED با طراحی جدید با LED DLR خواهد بود. جلوپنجره و سد هوا با لت های افقی و رادار یکپارچه نیز به روز خواهند شد. شاسی بلند ممکن است با مجموعه جدید رینگ های آلیاژی عرضه شود. در حالی که سپر عقب بازنگری می شود، چراغ های عقب LED بدون تغییر باقی می مانند.

در زیر کاپوت، تاتا هریر 2023 جدید همچنان موتور 2.0 لیتری دیزلی را در خود جای خواهد داد که برای 170 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر خوب است. هر دو گیربکس دستی و اتوماتیک عرضه خواهند شد. تکذیب شایعات از مدل بنزینی هریرراجان آمبا، معاون فروش، بازاریابی و خدمات مشتری در تاتا موتورز فاش کرده است که این شرکت بر روی انواع بنزینی شاسی بلندهای هریر و سافاری تمرکز نکرده است.


لیفت صورت تاتا هریر 2023 – 4 ویژگی کلیدی (مورد انتظار)
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: