لیفت صورت جدید تاتا هریر 2023 ممکن است شبیه این باشد


تاتا هریر، پرفروش‌ترین شاسی‌بلند سایز متوسط ​​این خودروساز داخلی، آماده دریافت به‌روزرسانی قابل‌توجهی در اوایل سال 2023 است. اگر گزارش‌ها باور شود، فیس لیفت جدید تاتا هریر 2023 ممکن است در نمایشگاه خودرو دهلی در سال 2020 معرفی شود. ژانویه. در حالی که چند هفته دیگر عرضه رسمی آن باقی مانده است، در اینجا یک رندر دیجیتال پیش نمایش تغییرات احتمالی طراحی که می تواند در خودرو ایجاد شود، ارائه شده است.

نمای جلوی هریر رندر شده دارای چراغ‌های ال‌ای‌دی جدید طراحی شده به‌جای تنظیمات معمولی تقسیم‌بندی، جلوپنجره جدید و مجموعه چراغ‌های مه شکن اصلاح‌شده با اطراف مشکی است. قوس های کاپوت و چرخ ها بیشتر از قبل نمایان می شوند. مدل رندر شده دارای ریل های سقف مشکی اسپرت است. دستگیره های درب آن شبیه به رنج روور ولار و رینگ های آلیاژی شباهت زیادی به لندروور دیفندر دارند. نمایه عقب احتمالا شاهد چند به روز رسانی است.

رندر لیفت صورت تاتا هریر 2023

فیس لیفت جدید تاتا هریر 2023 می تواند اولین مدل این برند باشد که با فناوری ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) عرضه می شود. این خودرو دارای ویژگی‌های ایمنی مانند سیستم کاهش برخورد، کنترل پایداری الکترونیکی، کروز کنترل تطبیقی، دستیار نقطه کور، سیستم هشدار خروج از خط، کمک شروع در سربالایی، سیستم هشدار خروج و کنترل کشش خودکار است. این خودروساز ممکن است یک دوربین دید فراگیر 360 درجه به همراه سیستم اطلاعات سرگرمی به روز ارائه دهد. واحد اطلاعات ممکن است با اتصال بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto همراه باشد. خواندن – Tata Tiago EV – 20000 رزرو؛ مدت انتظار تا 4 ماه

تنظیم موتور احتمالاً از مدل موجود انجام می شود. این بدان معناست که فیس لیفت جدید تاتا هریر 2023 همچنان نیروی خود را از موتور 2.0 لیتری دیزل تامین می کند. مشعل روغن با گیربکس های دستی و اتوماتیک، قدرت ادعایی 170 اسب بخار و 350 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. راجان آمبا، معاون فروش، بازاریابی و خدمات مشتری در تاتا موتورز شایعات مربوط به شاسی بلند بنزینی هریر را رد کرد. او گفت که تمرکز این شرکت بر روی انواع بنزینی شاسی بلندهای هریر و سافاری نیست.

منبع رندر


لیفت صورت جدید تاتا هریر 2023 ممکن است شبیه این باشد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: