ماروتی سوزوکی 2 خودروی با مسافت پیموده شده را به بازار عرضه می کند – تا 40 کیلومتر


ماروتی سوزوکی بیش از 90 درصد از سهم بازار در بخش ابتدایی هاچ بک را در اختیار دارد. این خودروساز معتقد است که خودروهای کوچک با وجود افزایش تقاضا برای خودروهای شاسی بلند بخش مهمی از بازار باقی خواهند ماند. این شرکت معرفی کرد سلریو نسل جدید و K10 بالا امسال. در سال 2024، ماروتی سوزوکی نسل جدید هاچ بک سویفت و سدان کامپکت Dzire را عرضه خواهد کرد. این بار، خودروساز با فناوری هیبریدی قوی و مسافت پیموده شده بازی خواهد کرد.

Maruti Swift و Dzire 2024 با موتور 1.2 لیتری 3 سیلندر بنزینی جدید مجهز به فناوری هیبریدی قوی تویوتا عرضه می شوند. همانطور که می دانید، Maruti Grand Vitara اولین مدل این برند است که فناوری هیبریدی قوی ارائه می دهد. طبق گزارش رسانه‌ها، Swift و Dzire جدید مسافت پیموده شده 35 تا 40 کیلومتر بر متر توسط ARAI ارائه می‌کنند. اگر این اتفاق بیفتد، هر دو مدل به کم مصرف ترین خودروهای کشور تبدیل خواهند شد. با این به روز رسانی، Swift و Dzire جدید استانداردهای آینده CAFÉ II (متوسط ​​مصرف سوخت شرکتی) را برآورده خواهند کرد.

خودروهای CNG (1)

در حال حاضر، Maruti Swift و Dzire با موتور 1.2 لیتری 4 سیلندر K12N Dualjet بنزینی در دسترس هستند. حداکثر قدرت این موتور 90 اسب بخار و گشتاور 113 نیوتن متر است. می توان آن را با گیربکس 5 سرعته دستی یا AMT داشت. نسخه دستی ARAI 23.30kmp را ارائه می دهد و نوع اتوماتیک آن 21.12kmp را وعده می دهد. هر دو مدل با گزینه سوخت CNG نیز موجود هستند.

تا آنجا که به قیمت گذاری مربوط می شود، 2024 ماروتی سویفت و هیبرید قوی Dzire قیمت نسخه‌های آن حدود 1 میلیون روپیه – 1.50 میلیون روپیه نسبت به نمونه‌های بنزینی استانداردشان خواهد بود. Swift و Dzire در حال حاضر به ترتیب در محدوده قیمتی 5.92 تا 8.85 لک و 6.24 لک تا 9.18 لک قرار دارند. تمامی قیمت های ذکر شده در نمایشگاه قبلی می باشد.

جزئیات بیشتر در مورد نسل جدید هیبریدی قوی Maruti Swift و هیبریدی قوی Dzire در آینده نزدیک فاش خواهد شد. با IndiaCarNews همراه باشید.

منبع 1، 2


ماروتی سوزوکی 2 خودروی با مسافت پیموده شده را به بازار عرضه می کند – تا 40 کیلومتر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: