ماروتی سوزوکی S-Cross در هند متوقف شد


Maruti Suzuki S-Cross که در سال 2015 عرضه شد، سرانجام با هند خداحافظی کرد. این اولین مدل این برند بود که از طریق نمایندگی Premium Nexa فروخته شد. این کراس اوور در برابر رنو داستر و هیوندای کرتا قرار گرفت. در ابتدا، S-Cross با موتورهای 1.3 لیتری مولتی جت دیزلی و 1.6 لیتری دیزلی به ترتیب 89 و 117 اسب بخار در دسترس قرار گرفت. در سال 2017، این مدل به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای را دریافت کرد که به‌روزرسانی‌های زیبایی قابل توجهی داشت و موتور دیزل 1.6 لیتری با ظرفیت بزرگ‌تر حذف شد. مشعل روغن 1.3 لیتری با فناوری هیبریدی ملایم SHVS تقویت شد.

با اجرای هنجارهای آلایندگی BS6 در سال 2020، Maruti S-Cross با موتور بنزینی 1.5L سری K در دسترس قرار گرفت. موتور دیزل از خط تولید مدل حذف شد. واحد بنزینی جدید با فناوری هیبریدی ملایم تقویت شد. این کراس اوور یک گیربکس اتوماتیک اختیاری نیز دارد. این شرکت در هفت سال فعالیت خود توانست حدود 1.69 هزار دستگاه از Maruti S-Cross را بفروشد.

ماروتی سوزوکی اس کراس بنزینی 2020

S-Cross درست پس از معرفی متوقف شده است ماروتی سوزوکی گرند ویتارا جدید ماشین شاسی بلند. شاسی بلند سایز متوسط ​​جدید در 11 نسخه و 6 تریم سیگما، دلتا، زتا، آلفا، زتا+ و آلفا+ عرضه شده است. قیمت آن از 10.45 میلیون روپیه شروع می شود و تا 19.49 میلیون روپیه می رسد و به این ترتیب آن را به خودروی شاخص این برند تبدیل می کند. این خودروساز تایید کرد که بیش از 60000 رزرو برای گرند ویتارا دریافت کرده است. این مدل در حال حاضر دارای یک دوره انتظار تا پنج ماه و نیم است.

Maruti Grand Vitara اولین خودروی هیبریدی قوی این شرکت است که دارای منبع تویوتا است.
موتور بنزینی 1.5 لیتری 3 سیلندر اتکینسون 92 اسب بخار. این مجموعه دارای یک موتور الکتریکی است که برای 79 اسب بخار قدرت و 141 نیوتن متر کافی است. قدرت خروجی ترکیبی 115 اسب بخار است. پیشرانه هیبریدی قوی با گیربکس e-CVT ارائه می شود و مسافت پیموده شده 27.97 کیلومتر را ارائه می دهد. این SUV همچنین با موتور هیبریدی ملایم بنزینی 1.5 لیتری K15C سوزوکی با قدرت 103 اسب بخار و گیربکس 5 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک قابل استفاده است.


ماروتی سوزوکی S-Cross در هند متوقف شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: