مارک گیوت برنده می شود، نیکلاس میلان امتیازات را پر می کند

علیرغم حداکثر امتیاز نیکلاس میلان، دیوید پوژه پیش از رقیب خود و الکساندر آلبوی، برتری در کلیو کاپ فرانسه را حفظ می کند. بعدی در ترتیب Mathieu Lannepoudenx هستند. جوران لنوتر و الکساندر فینکلشتاین همگی از نظر امتیاز برابر هستند، اما اولی در جام چلنجرز پیشتاز است در حالی که ماتیو ریگوله 17 امتیاز از “هورن” در جام رانندگان آقایان برتری دارد.

همانطور که دورها شروع شد، سه نفر پیشرو در حالی که یک ثانیه از یکدیگر فاصله داشتند، از بقیه زمین فاصله گرفتند. علیرغم چندین دور مشاهده، مارک گیوت همچنان برتری خود را حفظ کرد زیرا نیکلاس میلان ترجیح داد امتیازات زیادی کسب کند، زیرا این دور فقط به رقبای وارد شده در Clio Cup فرانسه پاداش می داد – در حالی که هم تیمی او Clio Cup اروپا و Clio Cup اروپای شرقی را در سال 2022 انتخاب کرده است.

کمتر از بیست و چهار ساعت پس از پیروزی دیوید پوژه در روز یکشنبه، کلیو کاپ برای دومین دوره مقدماتی دوباره وارد عمل شد. نیکلاس میلان که دیروز پس از یکی از اشتباهات نادر خود خارج از سکو سقوط کرد، تا چند ثانیه آخر منتظر ماند تا قطب پوزیشن را از مارک گیوت و دیوید پوژه که با فاصله یک هزارم ثانیه ای از هم جدا شده بودند، از دست بدهد. الکساندر فینکلشتاین (GPA Racing) و Mathieu Lannepoudenx در یک جلسه که با پرچم قرمز ناشی از الکساندر آلبوی (GPA Racing) مشخص شد، پنج نفر برتر را تکمیل کردند.

چند نبرد خوب در میدان بین لئو ژوست (مسابقه میلان)، گیوم مایو (GM Sport)، ژوران لنوتر (مسابقه JSB) و اورلین رنه (مسابقه JSB) در جریان بود، در حالی که الکساندر آلبوی مسیر خود را از قسمت پشتی در میدان رد کرد. شبکه پس از تصادف خود را در مقدماتی. در همین حال، میشل لیال (مسابقه میلان) و لوران زیادوس (تیم لوکاس) مسابقات خود را پیش از موعد پایان یافتند.

نیکلاس میلان در ابتدای مسابقه قبل از اینکه مارک گیوت شروع به پرکردن آینه های خود کند، پیشتاز بود، در حالی که دیوید پوژه در برابر حملات گروه تعقیب و گریز، که اکنون توسط ماتیو لانپودنکس رهبری می شود، مقاومت می کرد. زمانی که مارک گیوت از نیکلاس میلان استفاده کرد و ترمزهایش را قفل کرد و در دور دوم پیش افتاد، نظم به سرعت تغییر کرد.

جام کلیو اکنون به پیست جاراما می رود. دومین دیدار سال 2022، فصل های کلیو کاپ اروپا و کلیو کاپ اسپانیا را آغاز خواهد کرد. بیش از 30 راننده برای این دیدار که مدت ها در انتظار بازگشت کلیو کاپ به پیست مادرید است، حضور خواهند داشت.

مقدماتی 2 – جدول شروع – مسابقه 2 – جدول رده بندی Clio Cup فرانسهمنبع مارک گیو سپس اولین برد خود در این فصل را بالاتر از نیکلاس میلان و دیوید پوژه به دست آورد. پشت سر این سه نفر، سکوی چلنجرز کاپ با اولین موفقیت سال برای Mathieu Lannepoudenx پیش از Joran Leneutre (مسابقه JSB)، که در دور هشتم از الکساندر فینکلشتاین گذشت، قرار گرفت. لئو ژوست در مقابل الکساندر آلبوی که 18 موقعیت را در 16 دور کسب کرد، هفتم شد. یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) با شش دور مانده به پایان جایگاه نهم را از اورلین رنه گرفت و ماتیو ریگوله دومین برد خود را در رده آقایان رانندگان جلوتر از ژرمی بورداگارای (تیم بوردا رالی) و “هورن” (مسابقه GPA) به دست آورد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: