مارک گیوت پیروز می شود، نیکلاس میلان امتیاز می گیرد

با وجود حداکثر امتیاز نیکلاس میلان، دیوید پوژه کنترل کلیو کاپ فرانسه را پیش از رقیب خود و الکساندر آلبوی حفظ می کند. پس از سه مرد، متیو لانپودنکس، جوران لنوتر و الکساندر فینکلشتاین در امتیازات مساوی هستند، اما شهر اول در جام چلنجرز کنترل را به دست می‌گیرد در حالی که ماتیو ریگوله نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود، “هورن” را به هفده واحد در جام رانندگان آقایان کاهش می‌دهد.

بر فراز گذرگاه ها، سه مرد پیشرو در کمتر از یک ثانیه در حالی که یکدیگر را نگه داشتند از رقبای خود فاصله گرفتند. علیرغم چندین حلقه مشاهده، مارک گیوت به طور محکم جایگاه اول را حفظ کرد در حالی که نیکلاس میلان ترجیح می داد امتیازهای بزرگ کسب کند، این دور فقط رقبای پاداش دهنده در کلیو کاپ فرانسه شرکت کردند – در حالی که هم تیمی او در سال 2022 کلیو کاپ اروپا و کلیو کاپ اروپای شرقی را انتخاب کرد.

مقدماتی 2 – جدول شروع – مسابقه 2 – رده بندی ها Clio Cup فرانسهمنبع

نیکلاس میلان وقتی چراغ ها خاموش شد قبل از اینکه فوراً تحت فشار مارک گیوت قرار گیرد، این برتری را حفظ کرد، در حالی که دیوید پوژه در برابر حملات تعقیب کنندگان خود که اکنون توسط Mathieu Lannepoudenx رهبری می شود، رهبر جدید چلنجرز، مقاومت می کند. با این حال، سلسله مراتب به سرعت تغییر کرد زیرا مارک گیوت از قفل شدن چرخ توسط نیکلاس میلان استفاده کرد و کنترل را در دور دوم به دست گرفت.

جام کلیو اکنون به پیست ژاراما می رود، جایی که دومین دیدار در تقویم مترادف با شروع فصل در اروپا و کلیو کاپ اسپانیا خواهد بود. بیش از 30 راننده در این دیدار حضور خواهند داشت که بازگشت بزرگ این رشته را در پیست مادرید رقم می زند.

بنابراین مارک گیوت با پیروزی مقابل نیکلاس میلان و دیوید پوژه، پیشخوان خود را باز کرد. در پشت این سه نفر، ما سکوی Challengers Cup را با اولین موفقیت سال برای Mathieu Lannepoudenx پیش از Joran Leneutre (مسابقه JSB)، که در دور هشتم روی الکساندر فینکلشتاین باز شده بود، پیدا کردیم. هفتم، لئو ژوست قبل از الکساندر آلبوی، که در نهایت هجده موقعیت را در شانزده دور به دست آورد. یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) مقام نهم را از اورلین رنه در شش دور از پایان ربود در حالی که متیو ریگوله دوبل خود را در Gentlemen Drivers جلوتر از ژرمی بورداگارای (تیم بوردا رالی) و “هورن” (مسابقه GPA) ثبت کرد.

پلوتون همچنین با نبردهای بزرگ بین لئو ژوست (مسابقه میلان)، گیوم مایو (GM Sport)، جوران لنوتر (مسابقه JSB) و اورلین رنه (مسابقه JSB) و همچنین بازگشت الکساندر آلبوی که از سال 2018 آغاز شد، زنده شد. پس از تصادف خود در مسابقات مقدماتی، به تور برگشت. در همان زمان، میشل لیال (مسابقه میلان) و لوران زیادوس (تیم لوکاس) مجبور به بازنشستگی شدند.

زمین کلیو کاپ کمتر از بیست و چهار ساعت پس از پیروزی دیوید پوژه برای دومین جلسه مقدماتی به مسیر برگشت. نیکلاس میلان که دیروز پس از یکی از اشتباهات نادر خود از سکو سقوط کرد، منتظر آخرین ثانیه ها بود تا از مارک گیوت و دیوید پوژه که هر دو با یک هزارم ثانیه فاصله داشتند، قطب پوزیشن را بگیرد. پنج نفر برتر دوباره توسط دو چلنجر، الکساندر فینکلشتاین (مسابقه GPA) و ماتیو لانپودنکس در پایان جلسه ای که با پرچم قرمز ایجاد شده توسط الکساندر آلبوی (مسابقه GPA) مشخص شد، تکمیل شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: