ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک اس در مقابل بولرو نئو N10 (O)


ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک اخیراً در هند راه اندازی شده است و قیمت آن از 11.99 لک تا 15.49 لک (نمایشگاه قبلی) متغیر است. در این قیمت، نسخه سطح پایه Scorpio ارتقا یافته با نسخه برتر N10 (O) خواهر و برادر کوچکتر خود، ماهیندرا بولرو نئو، که 11.99 لک نیز قیمت دارد (نمایشگاه سابق) تلاقی می کند.

بنابراین، کدام یک از این خودروها بهترین ارزش را نسبت به پول شما ارائه می دهد؟ بیایید از طریق مقایسه دقیق پاسخ را پیدا کنیم.

تاریخ عرضه کلاسیک ماهیندرا اسکورپیو

مشخصات فنی

ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک ماهیندرا بولرو نئو
موتور 2.2 لیتری mHawk توربو دیزل mHawk دیزل 1.5 لیتری
قدرت 130PS 100PS
گشتاور 300 نیوتن متر 260 نیوتن متر
گیربکس 6 سرعته دستی 5 سرعته دستی
پیشرانه دیفرانسیل عقب (RWD) دیفرانسیل عقب (RWD)
دیفرانسیل قفل مکانیکی (MLD) در دسترس
  • ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک با موتور بزرگتر، 30 اسب بخار قوی تر و 40 نیوتن متر گشتاور بیشتر از بولرو نئو دارد.
  • هر دو شاسی بلند بدنه روی فریم دارای گیربکس دستی هستند که به یک سیستم چرخ متحرک عقب (RWD) متصل می شود. اما بولرو نئو دارای لبه‌ای با دیفرانسیل قفل مکانیکی (MLD) است که لغزش چرخ را محدود می‌کند و به SUV کمک می‌کند تا با هدایت گشتاور به چرخ با بیشترین کشش، از موقعیت‌های دشوار خارج شود.

ابعاد

Scorpio Classic S Bolero Neo N10 (O)
طول 4456 میلی متر 3995 میلی متر
عرض 1820 میلی متر 1795 میلی متر
ارتفاع 1995 میلی متر 1817 میلی متر
فاصله بین دو محور 2680 میلی متر 2680 میلی متر
ترخیص کالا از گمرک زمینی 209 میلی متر
سایز چرخ 17 اینچ 15 اینچی
گزینه های نشستن 7/9 نفر (با صندلی های رو به پهلو در ردیف 3) 7 نفره (با صندلی های رو به پهلو در ردیف سوم)
  • هر دو شاسی بلند دارای فاصله بین دو محور یکسان هستند، اما اسکورپیو به دلایل واضح بلندتر، عریض تر و بلندتر از بولرو نئو است، که به این معنی است که در اسکورپیو کلاسیک فضای کابین بهتری خواهید داشت.
  • ماهیندرا همچنین هر دو SUV را با پیکربندی 7 نفره یکسان ارائه می‌کند که دارای یک نیمکت برای سه سرنشین در ردیف دوم و دو صندلی پرش در عقب است. با این حال، نوع پایه Scorpio Classic S نیز با پیکربندی 9 نفره عرضه می شود.

امکانات

مشترک روکش جانبی، روکش قوس چرخ، چراغ‌های جلو هالوژن، فرمان کج‌شونده، سیستم استارت/استاپ موتور، طرح کابین دو رنگ و شیشه‌های برقی.
ویژگی های اضافی در Bolero Neo N10 (O) عملکرد گوشه و من را دنبال کنید برای چراغ‌های جلو، DRL، چراغ‌های مه شکن، ORVM‌های دو رنگ، رینگ‌های آلیاژی، اسپویلر عقب، گام‌های جانبی، صندلی راننده قابل تنظیم ارتفاع، تکیه‌گاه جلو برای راننده و کمک راننده، تکیه‌گاه بازو در ردیف دوم، صندلی‌های پارچه‌ای درجه یک ، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی، 6 بلندگو، کنترل های صوتی روی فرمان، کروز کنترل، ORVM های قابل تنظیم برقی، ورود بدون کلید، برف پاک کن و مه زدا عقب، کنترل ترمز گوشه، لنگر صندلی کودک ISOFIX، و دیفرانسیل قفل مکانیکی (MLD).
انحصاری در Scorpio Classic S اسکوپ کلاه مصنوعی، چرخ‌های 17 اینچی بزرگتر (فولادی)، چراغ‌های عقب LED، کاپوت به کمک هیدرولیک، و دریچه‌های اختصاصی AC در ردیف وسط.

حکم

ویژگی های ماهیندرا بولرو نئو پلاس

Bolero Neo N10 (O) از نظر ویژگی ها به وضوح یک پله بالاتر از نوع S ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک است. با این حال، اسکورپیو ارزش برند بهتر، موتور قوی تر و حضور قدرتمندتر در جاده را ارائه می دهد. این خودرو همچنین دارای تنظیمات 7 و 9 نفره است، در حالی که Bolero Neo محدود به یک SUV 7 نفره است. اما به دلیل عدم وجود MLD، Scorpio Classic به نظر می رسد بیشتر یک وسیله نقلیه شهری باشد، در حالی که Bolero Neo از قابلیت های خارج از جاده بیشتری برخوردار است. برای قضاوت در مورد عملکرد، قابلیت‌ها و سطح راحتی هر دو شاسی‌بلند باید رانندگی کنید.


ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک S در مقابل بولرو نئو N10 (O) – کدام خودرو را بخریم؟
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: