ماهیندرا اسکورپیو N دارای صندلی‌های تهویه‌شده، IRVM کم‌نور خودکار

نسخه رده بالای ماهیندرا اسکورپیو N Z8L اکنون با IRVM کم‌نور خودکار، صندلی‌های دارای تهویه، شارژر بی‌سیم با عملکرد خنک‌کننده و روکش براق بالا برای کنسول مرکزی در دسترس است. تریم‌های Z8 Select و Z8 تازه راه‌اندازی شده نیز با شارژر بی‌سیم و روکش براق برای کنسول مرکزی به‌روزرسانی شده‌اند. تمام انواع Z8 (از جمله Z8 Select) در طرح رنگ مشکی Midnight ارائه می شود.

جالب است که اضافه شدن ویژگی های جدید بدون هزینه اضافی است. این بدان معناست که مدل‌های Z8 Select، Z8 و Z8 L به ترتیب با قیمت‌های اولیه 17.10 لک، 18.74 لک و 20.37 روپیه در دسترس هستند. تمامی قیمت های ذکر شده به صورت نمایشگاهی می باشد. احتمالاً هیچ به روز رسانی دیگری برای خودرو انجام نخواهد شد. در حال حاضر، این SUV با موتورهای 200 اسب بخاری، 2.0 لیتری توربو بنزینی، 172 اسب بخاری، 2.2 لیتری توربو دیزل و دو گزینه گیربکس – 6 سرعته MT و 6 سرعته AT در دسترس است.

صندلی‌های تهویه‌دار ماهیندرا اسکورپیو N

ماهیندرا اسکورپیو N که بیش از دو سال است به فروش می رسد، یکی از پرفروش ترین SUV های این خودروساز بومی است. Scorpio N و Scorpio Classic فروش تجمعی 141462 دستگاه را در سال مالی 2024 ثبت کردند که 84 درصد رشد سالانه و 31 درصد از بهترین فروش مالی ماهیندرا با 459877 دستگاه را به خود اختصاص دادند. شاسی بلند اسکورپیو (شامل کلاسیک و N) ششمین SUV پرفروش هند در سال مالی 2024 شد. ماهیندرا تایید کرده است که بیش از 28500 دستگاه از Scorpio N و Scorpio Classic SUV در دو ماه اول سال مالی جاری فروخته شده است.

در اوایل امسال، ماهیندرا و ماهیندرا نام تجاری Scorpio X را به ثبت رساند احتمالاً برای پیکاپ سبک زندگی مبتنی بر Scorpio N استفاده می شود. این مدل ابتدا به عنوان کانسپت ماهیندرا جهانی پیک آپ به نمایش گذاشته شد و نسخه تولیدی آن قرار است برای اولین بار در بازارهایی مانند استرالیا، آفریقا و خاورمیانه عرضه شود. انتظار می رود پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو ایکس به مفهوم خود وفادار بماند. این خودرو دارای جلوپنجره مشکی جدید طراحی شده، چراغ‌های جلوی جدید با LED DRL، سپر برجسته و صفحه فلزی در جلو است.

در مقایسه با اسکورپیو N، پیکاپ ماهیندرا اسکورپیو ایکس دارای فاصله محوری بیشتر و فاصله بیشتر از سطح زمین خواهد بود. در زیر کاپوت، از موتور دیزلی Green II تمام آلومینیومی mHawk با گیربکس های 6 سرعته دستی و اتوماتیک استفاده می شود. این پیکاپ با راه اندازی 4WD و عملکرد شیفت در پرواز ارائه می شود. چهار حالت رانندگی وجود خواهد داشت: عادی، چمن-شن-برف، شن و ماد-روت.

تصویر منبع


ماهیندرا اسکورپیو N دارای صندلی‌های تهویه‌شده، IRVM کم نور خودکار – بدون افزایش قیمت
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/mahindra-scorpio-n-soon-get-ventilated-seats-auto-dimming-irvm-62202/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: