ماهیندرا تار آرمادا با سانروف پانوراما به زودی عرضه می شود

ماهیندرا تار آرمادای جدید (5 در تار) قرار است در 15 آگوست 2024 رونمایی جهانی شود. رزروهای غیررسمی برای این شاسی بلند آفرود سبک زندگی از قبل در نمایندگی های منتخب آغاز شده است. تصاویر جاسوسی جدید نشان می دهد که Thar 5 در دارای سانروف دو جداره یا پانوراما خواهد بود، اگرچه این ویژگی ممکن است برای تریم های رده بالا محفوظ باشد. مدل های پایین تر دارای سانروف تک جداره به همراه کیت استاندارد امکانات خواهند بود. گزارش ها حاکی از آن است که ویژگی هایی مانند دوربین داشبورد، دوربین 360 درجه و سنسورهای پارک جلو نیز می توانند در آن گنجانده شوند. خواندن: خودروهای الکتریکی ماهیندرا در آینده از باتری های فولکس واگن استفاده می کنند

در مقایسه با Thar 3 در، Thar Armada آتی محصولات بیشتری را ارائه می دهد، از جمله روکش صندلی های چرم، تنظیمات صفحه دوگانه (یکی برای سیستم اطلاعات سرگرمی و یکی برای خوشه ابزار)، زیر بغل وسط جلو و عقب، دریچه های AC عقب. ، استارت دکمه ای و شش کیسه هوا. Thar Armada برخلاف نمونه 3 در خود که دارای ترمزهای درام عقب است، ترمزهای دیسکی خواهد داشت.

سانروف ماهیندرا تار آرمادا

علاوه بر این، چند تغییر در طراحی و استایل ایجاد خواهد شد. ماهیندرا تار آرمادا دارای جلوپنجره ای با طراحی جدید، سپر جلوی اصلاح شده با چراغ های جلو LED، نشانگرهای جانبی LED ادغام شده در گلگیرهای جلو، مه شکن های LED و رینگ های آلیاژی 19 اینچی برش الماسی (فقط برای انواع بالاتر) خواهد بود.

گزارش شده است که ماهیندرا تار 5 در جدید با سه موتور 203 اسب بخاری، 2.0 لیتری توربو بنزینی، 175 اسب بخاری، 2.2 لیتری دیزلی و 117 اسب بخاری دیزلی 1.5 لیتری عرضه می شود. این می تواند به گیربکس دستی یا اتوماتیک مجهز شود. در حالی که موتور 1.5 لیتری دیزلی با تنظیمات RWD عرضه می شود، پیشرانه های 2.0 لیتری توربو بنزینی و 2.2 لیتری دیزلی دارای سیستم 4WD خواهند بود. این SUV بر روی شاسی قاب نردبانی طراحی خواهد شد و از سیستم تعلیق پنج لینک با دمپرهای وابسته به فرکانس استفاده خواهد کرد.

قیمت ماهیندرا تار آرمادا احتمالاً از 15 میلیون روپیه به بعد شروع می‌شود و تقریباً 3 میلیون روپیه گران‌تر از نسخه 3 در آن است.


ماهیندرا تار آرمادا با سانروف پانوراما به زودی عرضه می شود
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/mahindra-thar-armada-with-panoramic-sunroof-coming-soon-62077/