ماهیندرا تار آرمادا SUV – ویژگی های مورد انتظار نسخه برتر

ماهیندرا تار آرمادا، نسخه 5 درب شاسی بلند آفرود سبک زندگی Thar، قرار است در 15 عرضه شود.هفتم آگوست 2024. قبل از رونمایی رسمی، تعداد انگشت شماری از جزئیات جالب طراحی، ویژگی ها و پیشرانه آن را گردآوری کرده ایم. در مقایسه با نسخه 3 در خود، ماهیندرا ثار 5 در دارای استایل کمی متفاوت و مجموعه ای از ویژگی های اضافی به همراه دو موتور دیزلی و بنزینی است.

با این ارتقاءها، مطمئناً قیمت بسیار بالاتری نسبت به Thar 3 در دارد که در حال حاضر در محدوده قیمتی 11.35 لک تا 17.60 روپیه (نمایشگاه سابق) موجود است. انتظار می رود قیمت Thar Armada از 18 میلیون روپیه برای نوع پایه شروع شود و تا 23 میلیون روپیه برای نسخه رده بالا افزایش یابد.

لانچ 5 دری ماهیندرا تار

نسخه رده بالای این SUV با مجموعه ای از ویژگی های انحصاری از جمله سانروف پانوراما و سطح 2 ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) عرضه می شود. مجموعه ADAS احتمالاً دسترسی به ویژگی‌های ایمنی مانند کروز کنترل تطبیقی، نظارت بر نقاط کور، کمک حفظ خطوط، هشدار و کمک به برخورد از جلو، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، کمک نور بالا، ترمز اضطراری خودکار و سیستم خواب‌آلودگی راننده را فراهم می‌کند. خواندن: نسل جدید ماهیندرا بولرو، جدول زمانی راه اندازی بولرو EV

یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با اتصال بی سیم Apple CarPlay و Android Auto، یک خوشه ابزار تمام دیجیتال 10.25 اینچی، سیستم روشنایی تمام LED و رینگ های آلیاژی 19 اینچی برش الماس نیز برای تریم های بالاتر در نظر گرفته شده است.

تاریخ عرضه ماهیندرا ثار 5 در

در حالی که Thar 3 درب برف پاک کن عقب و باز شدن درب پرکننده سوخت از راه دور را از دست می دهد، ماهیندرا تار آرمادا آنها را روی برد خواهد داشت. ویژگی‌هایی مانند دسته‌های مرکزی جلو و عقب، دریچه‌های AC عقب، روکش صندلی‌های چرمی، استارت دکمه‌ای و غیره. برای تامین ایمنی، نسخه رده بالای Thar Armada ممکن است یک دوربین 360 درجه به همراه شش کیسه هوا، دیسک چرخ عقب ارائه دهد. ترمز، دوربین داشبورد و سنسورهای پارک جلو.

خریداران با Mahindra Thar Armada سه گزینه موتور شامل 2.0 لیتری توربو بنزینی، 2.2 لیتری توربو دیزل و 1.5 لیتری پایه دیزلی را دریافت خواهند کرد. در حالی که موتورهای بنزینی و دیزلی توربوشارژ با سیستم پیشرانه 4WD در دسترس خواهند بود، واحد دیزلی 1.5 لیتری با راه اندازی RWD ارائه می شود.

تفسیر منبع


ماهیندرا تار آرمادا SUV – ویژگی های مورد انتظار نسخه برتر
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/mahindra-thar-armada-suv-top-variants-expected-features-62136/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: