ماهیندرا تار 5 درب خالدار با سانروف


ماهیندرا نسل جدید شاسی‌بلند سبک زندگی Thar را در سال 2020 راه‌اندازی کرده بود. این شاسی‌بلند با استقبال بی‌نظیری از خریداران خودرو مواجه شده است، زیرا هنوز مدت زمان انتظار آن حدود 6 ماه است. این شرکت در حال آماده سازی یک شاسی بلند 5 درب Thar است که کاربردی تر از مدل 3 در خواهد بود. شاسی بلند 5 در ماهیندرا تار بارها در حال آزمایش در جاده های هند دیده شده است. این خودرو رقیب خودروهایی مانند Maruti Jimny و Force Gurkha نسخه 5 درب خواهد بود.

را ماهیندرا ثار 5 در مدل به احتمال زیاد در سال 2023 رونمایی خواهد شد، در حالی که عرضه آن احتمالا در پایان سال مالی آینده خواهد بود. مدل جدید دوباره در حال آزمایش مشاهده شده است. جدیدترین تصاویر جاسوسی نشان می دهد که مدل جدید تجربه ای نزدیک به شاسی بلندهای استاندارد را ارائه می دهد. آن را با یک سانروف تک جداره عرضه خواهد کرد که از آخرین آزمایش قاطر مشهود است. مدل جدید می تواند یک نوع سخت بالا با پانل های قابل جابجایی باشد.

ماهیندرا ثار 3 در دارای سانروف نیست، زیرا دارای نسخه بالایی کانورتیبل دستی است. گزینه سقف نرم تا 5 در Thar یک گزینه کاربردی نخواهد بود. شاسی بلند 5 دری ماهیندرا تار جدید بر اساس شاسی قاب نردبانی جدید Scorpio-N ساخته شده است که از فولاد با استحکام بالا ساخته شده است. SUV سبک زندگی طولانی تر از Thar 3 در و کوتاه تر از Scorpio-N خواهد بود. این شاسی بلند همچنین می‌تواند سیستم تعلیق پنتالینک عقب را با Scorpio-N جدید به اشتراک بگذارد.

عرض و ارتفاع کلی Thar 5 درب احتمالاً ثابت باقی می ماند، در حالی که فاصله بین دو محور برای ایجاد فضای بیشتر در ردیف دوم افزایش می یابد. فاصله بین دو محور طولانی‌تر می‌تواند بر قابلیت‌های آفرود آن تأثیر بگذارد، زیرا زاویه رمپ 5 در Thar می‌تواند کمتر از Thar 3 در باشد. می توان آن را با پیکربندی 6 یا 7 صندلی داشت. از نظر ویژگی‌ها، این شاسی‌بلند دارای صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی با قابلیت اتصال و ناوبری تلفن هوشمند، صندلی راننده قابل تنظیم در ۸ جهت، کنترل‌های روی فرمان، کیسه‌های هوای متعدد، پارکینگ عقب و موارد دیگر خواهد بود.

این موتور با موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی و 2.2 لیتری توربو دیزل عرضه می شود که نسخه 3 در را نیز تامین می کند. موتورها می توانند برای تولید قدرت و گشتاور اضافی تنظیم شوند. گیربکس دستی و اتوماتیک هر دو عرضه خواهند شد.

منبع


ماهیندرا ثار 5 درب با سانروف – جزئیات جدیدی آشکار می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: