ماهیندرا در حال توسعه 5 خودروی شاسی بلند الکتریکی و پیکاپ های جدید الکتریکی است


ماهیندرا، سازنده شاسی بلندهای داخلی، استراتژی جدید خودروهای سواری برقی خود را ماه آینده در لندن رونمایی خواهد کرد. این شرکت اعلام کرده است که از 3 خودروی الکتریکی جدید متولد شده در 15 آگوست 2022 رونمایی می کند. گزارش جدید ادعا می کند که شاسی بلندهای الکتریکی جدید متولد شده در مرکز مهندسی و تحقیق و توسعه آن در دره تحقیقاتی ماهیندرا (MRV) در چنای شکل خواهند گرفت. ماهیندرا در حال استخدام حدود 900 مهندس برای ساخت قابلیت های EV و طراحی و توسعه وسایل نقلیه الکتریکی جدید در مرکز MRV خود است.

ماهیندرا و ماهیندرا در حال حاضر بیش از 2400 مهندس دارد که بر روی چندین وسیله نقلیه ICE کار می کنند. در صحبت با ET Auto، R Velusamy، رئیس فناوری خودرو و توسعه محصول، M&M، گفت: “ما مسیر EV خود را در دیترویت نیز داریم و آنها نیز یکی از برنامه ها را برای ما انجام می دهند. در انگلستان، ما مرکز طراحی را داریم که توسط طراح ارشد Pratap Bose رهبری می شود. یک ظاهر طراحی در آنجا اتفاق می افتد. بقیه مهندسی، معماری، اینجا اتفاق می افتد (MRV).

ماهیندرا XUV300 EV

همچنین گزارش شده است که ماهیندرا و ماهیندرا ممکن است یک مرکز مهندسی ماهواره ای برای الکترونیک در کویمباتور راه اندازی کنند. این گزارش همچنین ادعا می کند که ماهیندرا و ماهیندرا قصد دارند تا سال 2026-2027 مجموعه ای متشکل از 5 SUV الکتریکی داشته باشند. چهار مدل از این مدل ها خودروهای برقی خواهند بود، در حالی که مدل پنجم XUV400 خواهد بود.

ماهیندرا XUV400 اساساً نسخه الکتریکی و بزرگتر XUV300 است. این شرکت قصد دارد در مجموع 10000 کرور INR برای بازی EV بین سال مالی 22 و 27 سال مالی جاری سرمایه گذاری کند. علاوه بر آن، مهندسان ماهیندرا نیز کار بر روی پیک‌آپ‌های الکتریکی را آغاز کرده‌اند. این پیک آپ ها بخشی از تجارت خودروهای تجاری M&M خواهند بود.

ماشین‌های شاسی‌بلند الکتریکی ماهیندرا مورد کنایه قرار گرفتند

در حالی که ماهیندرا امکانات و قابلیت های خود را در MRV افزایش داده است، به مجموعه ای از شرکا در سفر EV بستگی دارد. ماهیندرا و فولکس واگن اخیراً دست به دست هم داده اند که به شرکت اول در توسعه خودروهای برقی جدید کمک می کند. فولکس‌واگن قطعاتی را از پلتفرم MEB خود به شاسی‌بلندهای الکتریکی Born Electric M&M عرضه خواهد کرد.

منبع – و خودکار


ماهیندرا در حال توسعه 5 خودروی شاسی بلند الکتریکی و پیکاپ های جدید الکتریکی است
منبع