ماهیندرا XUV300 جدید – گیربکس اتوماتیک جدید، سانروف پانوراما، ADAS

بر کسی پوشیده نیست که ماهیندرا و ماهیندرا به طور فعال فیس لیفت XUV300 را که قرار است در اوایل سال 2024 وارد بازار شود، آزمایش کرده است. نمونه های آزمایشی این مدل مشاهده شده اند که با وجود استتار زیاد، جزئیات جالبی را فاش می کنند. ماهیندرا XUV300 جدید دستخوش تغییرات قابل توجهی در طراحی خواهد شد، در حالی که انتظار می‌رود فضای داخلی تا حد زیادی مشابه مدل فعلی باقی بماند.

برای افزایش ارزش پیشنهادی خود، این شرکت قصد دارد چندین ویژگی مدرن را معرفی کند. تغییرات مکانیکی جزئی نیز روی کارت ها وجود دارد. بیایید نگاهی دقیق‌تر به آنچه می‌توانیم از فیس لیفت جدید XUV300 داشته باشیم بیندازیم. خواندن: جزئیات دوره انتظار ماهیندرا اسکورپیو N، XUV700

گیربکس اتوماتیک جدید

بر اساس گزارش اخیر رسانه ها، XUV300 جدید یک گیربکس اتوماتیک مبدل گشتاور 6 سرعته جدید را دریافت می کند که منبع آن از Aisin است. این واحد جایگزین گیربکس 6 سرعته AMT موجود خواهد شد. با این گیربکس جدید، انتظار می رود که این شاسی بلند ساب کامپکت تجربه رانندگی بهتری را ارائه دهد. با این حال، خط موتور بدون تغییر باقی خواهد ماند. فیس لیفت ماهیندرا XUV300 2024 به ارائه موتورهای 1.2 لیتری توربو بنزینی، 1.2 لیتری توربو بنزینی تزریق مستقیم و 1.5 لیتری دیزلی ادامه خواهد داد که به ترتیب 110 اسب بخار، 131 اسب بخار و 117 اسب بخار قدرت تولید می کنند.

ماهیندرا XUV300 جدید

ویژگی های بخش اول

به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای XUV300 یک سانروف پانوراما را برای اولین بار در بخش خود به ارمغان می‌آورد. انتظار می رود مهم ترین ارتقاء اضافه شدن فناوری ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) باشد. این فناوری در حال حاضر در رقبایی مانند Hyundai Venue موجود است و به زودی در SUV ساب کامپکت سونت نیز معرفی خواهد شد که قرار است به روز رسانی شود. بخوانید: 3 شاسی بلند ماهیندرا با موتورهای دیزلی و بنزینی

بهبودهای داخلی

فیس لیفت جدید ماهیندرا XUV300 دارای یک انتخابگر دنده اصلاح شده و کوتاهتر برای گیربکس های اتوماتیک است. دریچه های AC مرکزی تفاوت های جزئی خواهند داشت، در حالی که طراحی کلی داشبورد بدون تغییر باقی می ماند. با این حال، داشبورد روکش جدیدی دریافت خواهد کرد. ماهیندرا XUV300 2024 همچنین مجهز به یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی ایستاده بزرگ است که جدیدترین اتصالات تلفن هوشمند، شارژر تلفن بی سیم، صفحه نمایش دیجیتال راننده و صندلی های جلو دارای تهویه را ارائه می دهد.

به نظر می رسد تازه

فیس لیفت جدید XUV300 از طراحی و استایل خود الهام گرفته از برادر بزرگتر خود، XUV700. در واقع، ممکن است عناصری از کانسپت های شاسی بلند الکتریکی ماهیندرا BE را در خود جای دهد. از نظر طراحی چه چیز جدیدی است؟ XUV300 دارای جلوپنجره جلویی دو قسمتی، چراغ‌های جلوی LED به شکل C با الهام از XUV700، ورودی هوای مرکزی بزرگ‌تر، رینگ‌های آلیاژی جدید طراحی‌شده، درب عقب و سپر عقب اصلاح‌شده، چراغ‌های عقب جدید و پلاک تغییر مکان خواهد بود.

منبع


ماهیندرا XUV300 جدید – گیربکس اتوماتیک جدید، سانروف پانوراما، ADAS
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/new-mahindra-xuv300-new-automatic-gearbox-panoramic-sunroof-adas-59681/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: