ماهیندرا XUV700 SUV 2024 در 2 رنگ جدید عرضه شد

شاسی بلند پرچمدار ماهیندرا و ماهیندرا – XUV700 – به دو میلیون نقطه عطف تولید در کشور دست یافته است. به مناسبت این مناسبت، این خودروساز دو گزینه رنگی جدید را به خط خودروهای شاسی بلند معرفی کرده است: Burnt Sienna و Deep Forest. طرح‌های رنگ جدید به ۹ رنگ بیرونی معمولی پیوستند – سفید اورست، مشکی ناپولی، مشکی نیمه‌شب، خشم قرمز، نقره‌ای خیره‌کننده، آبی برقی و قرمز شعله مات. اخیراً ماهیندرا XUV700 نسخه های جدید AX5 Select و MX 7 نفره را دریافت کرده است.

موتور شاسی بلند ماهیندرا XUV700 از دو پیشرانه تشکیل شده است – یک 2.0 لیتری توربو بنزینی و یک 2.2 لیتری دیزل. این واحد بنزینی قدرت ادعایی 197 اسب بخار و حداکثر گشتاور 380 نیوتن متر را ارائه می دهد. مشعل روغن اوج قدرت 182 اسب بخار و گشتاور 450 نیوتن متر را باز می گرداند. گزینه های گیربکس پیشنهادی 6 سرعته دستی و مبدل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک است. سیستم AWD به طور انحصاری با تریم بالا در دسترس است.

ماهیندرا XUV700 در رنگ جدید

در دیگر به‌روزرسانی‌های جدید، نسخه الکتریکی ماهیندرا XUV700 قبل از عرضه رسمی خود در اواخر سال 2024 شروع به شکل‌گیری کرده است. بر اساس کانسپت ماهیندرا XUV.e8، این اولین خودروی آماده تولید ماهیندرا خواهد بود که زیربنای مدل الکتریکی متولد شده است. پلت فرم INGLO. نسخه نهایی تولیدی آن بسیاری از عناصر طراحی خود را از مفهومی حفظ خواهد کرد، که دارای نوار نور LED با عرض تمام در سرفصل دماغه و خوشه های مثلثی چراغ های جلو قرار گرفته در سپر است. با این حال، برخی از عناصر خاص خودروهای الکتریکی مانند جلوپنجره جلو بسته خواهد بود.

تصاویر جاسوسی قبلی قبلاً تأیید کرده است که ماهیندرا XUV.e8 دارای سه صفحه نمایش افقی است که به عنوان یک دسته ابزار کار می کند، یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی و یک صفحه نمایش سمت سرنشین که جزئیات متعددی از خودرو را نشان می دهد. یک فرمان دو پره کف تخت و یک پنل کنترل آب و هوای لمسی جدید وجود خواهد داشت، در حالی که بیشتر ویژگی ها از نسخه مجهز به ICE آن قرض گرفته می شوند. ماهیندرا قبلاً تأیید کرده است که شاسی بلند XUV.e8 با سیستم پیشرانه AWD عرضه خواهد شد. ممکن است یک بسته باتری تا 80 کیلووات ساعت داشته باشد که قدرتی بین 230 تا 350 اسب بخار را ارائه می دهد.


ماهیندرا XUV700 SUV 2024 در 2 رنگ جدید عرضه شد
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/2024-mahindra-xuv700-suv-launched-in-2-new-colours-62172/