ماژول های کاربردی پژوهشگران الکترونیک | asilight

معمولا تجهیزات مختلفی که داخل رک‌ها (محفظه‌ی نگه‌داری و محافظت از تجهیزات مختلف شبکه مثل سوییچ، پچ پنل، سرور، تجهیزات مخابراتی و … ) قرار دارند برای کار کردن نیاز به برق دارند. برای توزیع برق بین این قطعات از پاورماژول استفاده می‌کنند. پاورماژول‌ها دارای چندین خروجی به شکل پریز برق هستند و به راحتی کار توزیع برق را انجام می‌دهند. پاورماژول‌ها علاوه بر توزیع برق از طریق سیستم PDU ، جریان برق را مدیریت می‌کنند.

سیستم ردیابی برای پیگیری اجناس یک فروشگاه، پرداخت بدون تماس، دوچرخه‌های اجاره‌ای اطلاعات گذرنامه، سیستم‌های اتوماسیون تغذیه و … کار اصلی این ماژول، تقویت، شفاف سازی و واضح‌تر کردن سیگنال صداست. زمانی که شما یک فایل صوتی را روی سی‌دی پلیر، فلش و … اجرا می‌کنید، اطلاعات فایل شما وارد بخش Pre Amp در سیستم پخش صوتی می‌شود. ماژول الکترونیکی ، بردی است که قطعات الکترونیکی و المان های مختلفی بر روی آن سوار می شوند تا کارهای حرفه ای در زمینه الکترونیک را انجام دهند.

ماژول های کاربردی

ماژول مخابراتی که یکی از معروف ترین ماژول های الکتریکی می باشد با نام ماژول ارتباطات نیز شناخته شده و پیام را بر روی رسانه فیزیکی شبکه رمزگذاری می کند که نشان دهنده پیوندی به سیستم دیگری است. هنگامی که برچسب به خواننده نزدیک می شود، خواننده یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد می کند. این باعث می شود الکترون ها از طریق آنتن برچسب حرکت کنند و متعاقباً تراشه را تغذیه می کنند. سپس تراشه با ارسال اطلاعات ذخیره شده خود به خواننده در قالب یک سیگنال رادیویی دیگر پاسخ می دهد.

ماژول آمپلی فایر XH-M139 استریو 2*50W+ساب 100W

در ضمن درگیر طراحی ها و اتصالات سخت افزاری داخلی قطعه، برنامه نویسی و نوشتن firmware مفصل و مجموعه ای اس آی لایت … آن نیز می شویم. پس از تمام شدن همه ی این کارها قطعه ی مورد نظر تولید می شود. و فقط برای یک هدف خاص و معین مناسب است و هیچ انعطافی ندارد و این اصلا مقرون به صرفه نیست.

  • با انتخاب ارسال پستی برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان می توانید از امکان ارسال رایگان استفاده نمایید.
  • مفهوم ماژولار بودن یا ساخته شدن از ماژول ها دارای مزایای زیادی است که امکان تعمیر، ارتقاء و گسترش عملکرد را آسان می کند.
  • ماژول رله به عنوان یک قطعه الکترونیکی جهت کنترل و مدیریت بار الکتریکی استفاده می‌شود.
  • قیمت ماژول ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر اساس نیاز پروژه مشخص می شود.

این اغلب برای سهولت استفاده از نرم افزار برای یک مورد خاص یا برای تعیین مرز های موجود در یک برنامه استفاده می شود. راه های مختلفی وجود دارد که نرم افزار می تواند ماژولار باشد. برای مثال، همان نرم‌ افزار طراحی به کمک رایانه، ممکن است دارای ماژول‌ های افزودنی متفاوتی برای رشته ‌های مختلف باشد که ممکن است از آن استفاده کنند، مانند ماژول‌ های معماری یا مهندسی برق. در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد.

دیتالاگر آنلاین مونوکسید کربن مدل CO-SW01 ویاک

ماژول های کاربردی پژوهشگران الکترونیک | asilight


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: