متل HIPPIE Caviar, HOME WILD HOME

این ون که بر اساس New Kangoo L2 E-Tech Electric نصب شده است، یک پناهگاه متحرک واقعی، انعطاف پذیر و پویا برای ماجراجویان و علاقه مندان به ورزش در جستجوی فضاهای باز و احساسات است.

این ویترین کاملاً با استراتژی رنو برای کاهش انتشار کربن در طول چرخه عمر خودرو به لطف قفسه ها و کف ساخته شده از چوب پنبه و لاستیک های بازیافتی و همچنین موتور 100٪ الکتریکی مطابقت دارد.

چندین محفظه ذخیره سازی هوشمند امکان ذخیره تجهیزات ورزشی را در داخل و خارج خودرو فراهم می کند.

ریل های موجود در سقف امکان حمل و نقل اسکی ها را فراهم می کند در حالی که فضای کافی برای سقف پانوراما بزرگ باقی می گذارد و به شما این امکان را می دهد که پس از تبدیل صندلی نیمکت به یک تخت راحت از ستاره ها لذت ببرید.

متل Hippie Caviar در 19 سپتامبر در نمایشگاه حمل و نقل IAA در هانوفر ارائه می شود.

رنو سال گذشته، بر اساس ترافیک، ویترین هتل هیپی خاویار را ارائه کرد تا به میل فزاینده برای فرار و تفکر در طبیعت در محیطی ایده آل با تمام امکانات رفاهی و خدمات یک هتل 5 ستاره پاسخ دهد.

برای رفع این نیاز بود که Renault Trafic SpaceNomad، اولین نسخه اصلاح شده ارائه شده در کاتالوگ، جولای گذشته به بازار عرضه شد.

1 داده ها در انتظار تأیید هستندمنبع

طراحی شده به عنوان یک کمپ پایه که امکان پرش آسان از یک مکان به مکان دیگر را با 285 کیلومتر آن فراهم می کند1 متل Hippie Caviar برای یافتن 170 کیلومتر تنها 30 دقیقه زمان نیاز دارد1 و دوباره شروع کن موتور آن 90 کیلووات (120 اسب بخار) تولید می کند و نیروی آن توسط یک باتری 45 کیلووات ساعتی تامین می شود که قادر به شارژ مجدد 80 کیلووات در DC است.

در نمایشگاه خودروی هانوفر، رنو ماده 2 استراتژی محصول خود برای وسایل نقلیه تفریحی را با نمایشگاه هیپی خاویار متل ارائه خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: