متل HIPPIE Caviar, HOME WILD HOME

قفسه سقفی می تواند اسکی ها را در خود جای دهد و همچنان فضای زیادی برای یک سقف پانوراما بزرگ دارد تا پس از تا کردن نیمکت در یک تخت راحت از ستاره ها لذت ببرند.

1 ارقام در انتظار صدور گواهینامهمنبع

این ون تغییر شکل یافته، که در اطراف کاملاً جدید Kangoo L2 E-Tech Electric ساخته شده است، یک پناهگاه سرگردان، همه کاره و پر زرق و برق برای علاقه مندان به ماجراجویی و ورزش است که مشتاق فضاهای باز گسترده و هیجان هستند.

این به عنوان یک کمپ پایه طراحی شده است که می تواند بدون زحمت از یک نقطه به نقطه دیگر پرش کند: متل Hippie Caviar دارای 285 کیلومتر است.1 برد و تنها 30 دقیقه طول می کشد تا 170 کیلومتر افزایش یابد1. موتور آن 90 کیلووات (120 اسب بخار) تولید می کند که با یک بسته باتری 45 کیلووات ساعتی قادر به شارژ مجدد تا 80 کیلووات DC است.

چندین فضای ذخیره سازی هوشمند می توانند کیت های ورزشی را در داخل و خارج خودرو حمل کنند.

رنو اکنون با نمایشگاه Hippie Caviar Motel به مرحله دوم استراتژی محصول خود برای وسایل نقلیه تفریحی رفته است.

برای برآورده کردن همین آرزو بود که رنو جدید Trafic SpaceNomad، اولین نسخه ون تبدیل شده که مستقیماً از کاتالوگ موجود است، در جولای گذشته به بازار راه یافت.

رنو سال گذشته از نمایشگاه هتل Hippie Caviar مستقر در ترافیک رونمایی کرد تا به اشتیاق روزافزون برای سفر و فرصت‌هایی برای اندیشیدن به طبیعت در محیط‌های ایده‌آل و در عین حال لذت بردن از راحتی و امکانات یک هتل 5 ستاره بپردازد.

متل Hippie Caviar در 19 سپتامبر در حمل و نقل IAA در هانوفر ارائه خواهد شد.

این ویترین همچنین مملو از نمونه هایی از استراتژی رنو برای کاهش انتشار کربن در طول چرخه عمر خودرو است – از جمله قفسه ها و کف ساخته شده از لاستیک های بازیافتی و چوب پنبه، و پیشرانه تمام الکتریکی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: