مجموعه رویای Maruti اکنون تا جولای 2024 در دسترس است

ماروتی سوزوکی با هدف افزایش فروش محصولات اولیه خود، مجموعه ای از مدل های Arena را با نام “سری رویا” معرفی کرد که شامل Alto K10، Celerio و S-Presso می شود. هر سه مدل، بر اساس تریم های مختلف، در ابتدا با قیمت 4.99 میلیون روپیه عرضه شدند. را ترکیب سری رویای Maruti در ابتدا فقط برای ماه ژوئن ارائه شد. با این حال، این محدوده ویژه با استقبال بی‌نظیری از خریداران مواجه شد که منجر به افزایش 17 درصدی بازدیدکنندگان در نمایشگاه‌های آرنا شد.

این خودروساز تایید کرده است که تاکنون 21000 مدل از سری Dream رزرو شده است. با توجه به موفقیت خود، ماروتی سوزوکی در دسترس بودن سری Dream را تا جولای 2024 تمدید کرده است. Partho Banerjee، مدیر ارشد اجرایی، بازاریابی و فروش، MSIL، فاش کرده است که این شرکت اکنون در حال کار بر روی ارائه بسته های مالی ویژه با چندین بانک به مشتریان خود است.

قیمت Maruti Dream Edition

سری Maruti Dream با چند پیشرفت آرایشی از جمله تزئینات کرومی روی جلوپنجره جلو و دریچه عقب، روکش مشکی مات روی قوس چرخ‌ها، قالب‌گیری کنار بدنه مشکی و نقره‌ای، قاب پلاک و جلو، عقب و صفحات اسکید جانبی فضای داخلی مدل‌های سری Dream از چهار ویژگی خاص برخوردار است: یک سیستم امنیتی، یک دوربین معکوس، یک جفت بلندگو و یک کیت طراحی داخلی. ماروتی سوزوکی می گوید که مشتریان می توانند تا 49000 روپیه در سری Alto K10 Dream، 58000 روپیه در Celerio Dream Series و 63000 روپیه برای S-Presso Dream Series صرفه جویی کنند.

با صحبت در مورد ارقام فروش ماهانه، این خودروساز هندو-ژاپنی مجموع فروش 179228 دستگاهی را در ژوئن 2024 به ثبت رساند که شامل 139918 دستگاه فروش داخلی، 8277 دستگاه به سایر سازندگان OEM و صادرات 31033 دستگاه بود. در ماه گذشته در مجموع 52373 دستگاه از ماروتی سوزوکی UV فروخته شد. با این حال، بخش های کوچک و کامپکت شاهد کاهش فروش بودند.

ماروتی سوزوکی در حال آماده شدن برای عرضه است سدان کامپکت نسل جدید Dzire در حدود فصل جشن امسال (احتمالاً تا سپتامبر). مدل جدید برخی از عناصر طراحی، ویژگی ها و پیشرانه خود را با هاچ بک سوئیفت به اشتراک می گذارد. پس از Dzire کاملا جدید، این شرکت اولین پیشنهاد الکتریکی خود را بر اساس مفهوم Maruti eVX معرفی خواهد کرد. نسخه آماده تولید آن احتمالا در اوایل سال 2025 راهی جاده ها می شود.


مجموعه رویای Maruti اکنون تا جولای 2024 در دسترس است
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/maruti-dream-series-now-available-until-july-2024-62200/