محدود: محدوده کاملاً مجهز

کلیو محدود همچنین با نشان‌های بیرونی خاص و رکاب درها عرضه می‌شود و چراغ‌های جلوی Pure Vision LED و سیستم چندرسانه‌ای EasyLink را به‌صورت استاندارد اضافه می‌کند. Clio Limited از 149 یورو در ماه در دسترس است. مالیات بر ارزش افزوده (49 ماه اجاره مدت معین، اجاره اول 2100 یورو افزایش یافته است، مشروط به معامله). Clio Limited در موتورهای بنزینی Sce65، TCe90، TCe100 LPG و E-Tech 140 Hybrid موجود است.

مگان لیمیتد (هاچ بک)، بر اساس سطح تریم ZEN ساخته شده است و دارای چرخ های الماسی 16 اینچی، نشان ها و رکاب درها با مهر “LIMITED”، شیشه های جانبی رنگی عقب و آینه های دید عقب تاشو برقی مشکی است. همچنین دارای تودوزی ویژه روی صندلی ها، سنسورهای پارک جلو و عقب، EasyLink با ناوبری صفحه نمایش 7 اینچی، هشدار خروج از خط، هشدار سرعت بیش از حد با تشخیص علائم و تعویض خودکار نور بالا است. Megane Limited از 249 یورو در ماه در دسترس است. مالیات بر ارزش افزوده (49 ماه، اجاره اول به اضافه 3200 یورو، مشروط به معامله). مگان لیمیتد با موتورهای دیزلی Blue dCi 115 و Blue dCi 115 EDC در دسترس است.

Twingo Limited، از 129 یورو در ماه در دسترس است. مالیات بر ارزش افزوده (49 ماه، اجاره اول 1700 یورو افزایش یافت، بدون شرط پس گرفتن). بر اساس روکش ZEN، به‌صورت استاندارد با نشان‌های Limited و تزئینات بیرونی سفید کریستالی، کلاهک‌های توپی 15 اینچی دو رنگ آریا، جداسازی بدنه «نقطه‌ها»، سیستم چندرسانه‌ای R&Go و کمک پارک عقب عرضه می‌شود. Twingo Limited با موتور Sce 65 در دسترس است.

Kadjar Limited با دارایی های زیادی همراه است. از روکش ZEN، نشان‌ها و رکاب درها، چرخ‌های الماسی 17 اینچی Aquila، جلوپنجره کرومی جلو، آنتن کوسه‌ای و آینه‌های مشکی را اضافه می‌کند. برای ظاهری قاطع، Kadjar Limited همچنین دارای محافظ های جلو و عقب، میله های سقف و شیشه های جانبی عقب و شیشه عقب بیش از حد رنگی است. فضای داخلی دارای سیستم R-Link 2 با ناوبری، سنسورهای پارک جلو و عقب با دوربین معکوس، هشدار خروج از خط و هشدار سرعت بیش از حد است. ماژولار بودن با عملکرد Easy Break که به صندلی‌های عقب اجازه می‌دهد با لمس یک دکمه تا شوند، و همچنین عملکرد تا شدن صندلی سرنشین کامل می‌شود. Kadjar Limited از 269 یورو در ماه در دسترس است. مالیات بر ارزش افزوده (49 ماه اجاره مدت ثابت، اجاره اول 3200 یورو افزایش یافته است، مشروط به مبادله). Kadjar Limited با موتورهای بنزینی TCe 140 FAP و TCe 140 EDC FAP در دسترس است.

بر اساس سطح تریم ZEN، ZOE Limited همراه با نشان ها و طاقچه های درب خاص است. پوسته آینه های بیرونی آن به رنگ مشکی براق می شوند و این خودرو به چرخ های الماسی 16 اینچی Eridis مجهز شده است. ZOE Limited از 199 یورو در ماه در دسترس است. مالیات بر ارزش افزوده (اجاره 37 ماه، اجاره اول به اضافه 2500 یورو، 7000 یورو مشوق مالی کسر شده است). ZOE Limited با موتور R110 در دسترس است.

Talisman Limited مجموعه ای از تجهیزات را علاوه بر پوشش ZEN ارائه می دهد. طراحی خارجی دارای نشان‌های اختصاصی در کناره‌ها است، آینه‌ها به رنگ مشکی برای تکینگی بیشتر همراه با شیشه‌های رنگی و چرخ‌های 18 اینچی خاص هستند. رکاب های اختصاصی در و روکش مخصوص مخلوط پارچه و چرم مصنوعی روی صندلی ها و صندلی راننده دارای عملکرد ماساژ است. در نهایت، Talisman Limited EasyLink 7 اینچی را با ناوبری، بسته حفاظتی با دوربین دید عقب، جلو، عقب و جانبی ارائه می دهد. سنسورهای پارک و هشدار نقاط کور Talisman Limited و Talisman Estate Limited با موتورهای بنزینی TCe 140 FAP و TCe 160 EDC FAP و همچنین موتور دیزلی Blue dCi 160 EDC در دسترس هستند.منبع

خوش منظره و Grand Scenic Limited به نسخه ZEN نشان‌ها و رکاب‌های درها، چرخ‌های 20 اینچی الماسی اریدیس، رنگ‌های دو رنگ بیرونی، آنتن کوسه‌ای و شیشه‌های عقب بیش از حد رنگی اضافه شده است. علاوه بر این، Scenic و Grand Scenic Limited دارای R-Link 2 با ناوبری، کمک پارک جلو و عقب و کلید هندزفری هستند. ماژولار بودن تک لمسی Scenic و Grand Scenic Limited به صندلی‌های عقب اجازه می‌دهد تا به سرعت از صفحه نمایش R-Link 2 یا از واحد کنترل نصب شده در صندوق عقب تا شوند. صندلی سرنشین نیز قابلیت جمع شدن دارد. Scenic و Grand Scenic Limited با موتورهای بنزینی TCe 140 FAP و TCe 140 EDC FAP در دسترس هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: