مسابقه قهرمانی در لوزر شتاب می گیرد

لیست ورودی
#40 فلوریان بوشونو – ژان ری (J)
#41 جولین پونتال – لون بیاژتی (J)
#42 فانیری راسوآماروماکا – جودی راکاتومالالا (ج)
#43 فلوریان کاندامینز – دیمین جول
#44 ژان پل مونن – فرانک ژیلیو
#45 میکا راسوآماروماکا – باستین پوژه (J)
شماره 46 سام تاونو – پائولین بویر (J)
#47 باستین برگونه – متیو دشارن (J)
#48 لوران روچه – گائل دلاسوی (L)
#49 بنجامین بولنک – کلوئه باروزی-گاوز
50 مارسل آباد – پره رکنا (J)
#51 فرانسوا فرایموث – رومن فلیچلی
#52 متئو شاتیون – ماکسنس کورنوئو (J)
#53 لیلیان ویاله – مانوئل گیراردلو (G)
#54 ماکسیم لافون – توماس دلماس (J)
شماره 55 باپتیست پانیسی – گائل لاورنه (J)
شماره 56 اریک روییر – گیلبرت دینی (G)
#57 ژان لوین – آرنو کوبیزولس (J)
#58 فیلیپ مورارد – وینسنت گرولیه (G)
#59 گائل آلکویر – ماریون آلکویر
#60 سباستین استودر – پاتریک اسپارت
#61 امانوئل گینچارد – کیلیان گینچارد
#62 لودویک کاسیانی – سلین کاوالارو
شماره 63 وینسنت فاور-میویل – سدریک کاوس
شماره 64 کلودی تانگه – ژان کریستین انتیرس (G)
#65 توماس مویست – لوکاس گینست (J)
#66 کریستف روکار – کورین مورسیا (G)
شماره 67 جاستین تامیزیر – لوران تامیسیر (J)
#68 گیوم لافیت – ماری نوئل راتیهمنبع

بیست و نه خدمه در منده برای رالی جمع می شوند که از قبل برای سرنوشت چندین رقیب تعیین کننده است. چهار نتیجه برتر از هر کدام که در پایان فصل برای تعیین رده بندی کلی نهایی کلیو تروفی فرانس تره حفظ می شود، این دور ماقبل آخر برای بسیاری نشان دهنده آخرین فرصت برای رسیدن به عقب است… یا فرصتی برای اطمینان از امتیازهای بزرگ قبل از کاردابل ها!

بنجامین بولنک، نویسنده بهترین زمان در صحنه قدرت ژان راگنوتی در لانگر، می‌خواهد به قدرت رسیدن خود سرعت بخشد، اما دیگر قهرمانان نیز مشتاق خواهند بود تا قبل از فینال بدرخشند. این امر به ویژه در مورد مارسل آباد اسپانیایی و سباستین استودر سوئیسی، سومین سال گذشته در منده صدق خواهد کرد. در همان زمان، ژان لاوین و باپتیست پانیسیه به دنبال یک پنج نفر اول اول خواهند بود، در حالی که ماکسیم لافون، امانوئل گینچارد و متئو شاتیون هر کاری را انجام خواهند داد تا با نتیجه ای قانع کننده، سرعت خود را تایید کنند. این هدف همچنین توسط لودویک کاسیانی، وینسنت فاور-میویل و توماس مویست مشترک خواهد بود.

François Fraymouth و Gaël Alquier به ترتیب ششم و نهم در مسابقات Terre des Causses Rally قبل از بازنشستگی در Castine، و جاستین تامیزیر برای دومین حضور خود در سال به پارک خدمات بازخواهند گشت. در نهایت، گیوم لافیت اولین حضور خود در جام را در یک رالی که به خوبی می شناسد، انجام خواهد داد.

در این زمینه، فلوریان بوشونو به عنوان یک رهبر در لوزر خواهد رفت. او با دو سکو و مقام پنجم در سه استارت، اولین موفقیت را برای تأیید مجدد جاه طلبی های خود در حالی که بر تجربه خود از مسابقات ویژه لوزر برای مقابله با تمایلات تعقیب کنندگان خود تکیه می کند، هدف خواهد گرفت. در میان آنها، ما سه راننده ای را خواهیم یافت که قبلاً امسال برنده شده اند، از جمله جولین پونتال. با اعتماد به نفس کامل پس از پیروزی در لانگر، دومی سعی خواهد کرد با در دست گرفتن کنترل جام و دسته جوانان، مترادف با برنامه رسمی Clio Rally4 در سال 2023، یک ضربه مضاعف به ثمر برساند. مصمم است پس از یک عملکرد ضعیف در لانگر، دوباره به قلب مسابقه قهرمانی بازگردد.

در میان جنتلمن‌ها، نبرد بین لوران روش و لیلیان ویاله که به لطف ثبات او به یک واحد عقب‌تر از حریف خود بازگشته‌اند، نوید می‌دهد. این هفته، دومی در این مسابقه از تجربه برتری در برابر راننده سوئیسی مبتدی برخوردار خواهد شد، اما این دو مرد باید یک بار دیگر مراقب رقبای خود اریک رویر، کلودی تانگه و کریستوف روکار باشند. این رده توسط فیلیپ مورارد، یک متخصص بزرگ سنگریزه تکمیل خواهد شد و به خاطر عملکردش در فرانسه در فرمان رنو 11 توربو خود در دهه های 1980 و 1990 شناخته شده است.

با این وجود، احتمالاً چندین رقیب می آیند و نام خود را به لیست برندگان اضافه می کنند. برادران دوقلوی مالاگاسی، فانیری و میکا راسوآماروماکا که دائماً در حال پیشرفت هستند، پس از رسیدن به سکو در ماه گذشته، می خواهند به صعود خود ادامه دهند. چندین نوجوان نیز از نزدیک دنبال خواهند شد، مانند باستین برگونه پس از بازگشتش به خط مقدم در لانگر، یا سام تاونو، که پس از دو امتیاز پاک چیزی برای از دست دادن باقی نمانده است.

کوئنتین ریباود به عنوان بخشی از برنامه رسمی خود با Clio Rally4 برای دفاع از عنوان ملی خود، در ابتدا در فاصله سه امتیازی پیشرو در مسابقات رالی دو چرخ متحرک فرانسه حضور خواهد داشت. ژان باپتیست فرانچسکی قهرمان FIA ERC3 و FIA ERC3 Junior نیز با همین مدل وارد خواهند شد، همانطور که Simon Heinemann چهارمین فصل افتتاحیه Clio Trophy France Terre است.

یازدهمه مسابقه Rallye Terre de Lozère در اطراف منده برگزار خواهد شد. پس از تغییر و بررسی در روز جمعه، مرحله اول شامل دو حلقه یکسان از سه ویژه قبل از یکشنبه شامل دو پاساژ در آلنک و لو بورن خواهد بود. دومی طولانی‌ترین آزمون این رویداد را تشکیل می‌دهد و میزبان ژان راگنوتی استیج قدرت خواهد بود که صبح‌ها امتیازات جایزه را به بازی می‌گیرد. این مسیر در مجموع 143.2 کیلومتر در مسیری به طول 367.25 کیلومتر بدون احتساب شناسایی خواهد بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: