معرفی آئودی E-Tron GT | bama.ir

آئودی ای‌‌ GT مدل ۲۰۲۵، یک روز به روز در میان‌دوره‌ها قرار گرفته‌اند که با آن‌ها بیشتر می‌شویم. این به روز شدن باعث شد تا با قدرت‌تر، بیش‌تر شود و امکان شارژ سریع‌تر فراهم شود. سه نسخه از این محصول دردسترس است؛ S E-Tron GT، RS E-Tron GT و RS E-Tron GT پرفورمنس که پرچمدار است.

مشخصات فنی آئودی E-Tron GT مدل 2025

نسخه پرچمداری مدل اضافه شده، قدرتمندترین مدلی است که این خودرو تولید کرده است. این محصول ۹۱۲ اسب‌بخار قدرت دارد، که همیشه از هیولای ۱۰۱۹ اسب‌بخاری پورشه تایکان توربو GT عقب است.

معرفی آئودی E-Tron GT

این نسخه همچنین سریع‌ترین محصول تولیدی آئودی بوده و در مدت زمان 2.5 ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر برساعت می‌رسد. البته در این زمینه نیز 0.2 ثانیه کندتر از پورشه تایکان است.

باید توجه داشت که بقیه تریم ها می کنند یا مشکل دارند. آئودی RS ای‌ ترون، قدرتی برابر ۸۴۵ اسب‌بخار دارد و شتاب آن نیز ۲.۸ ثانیه است. تریم پایه نیز ۶۷۱ اسب‌بخار قدرت دارد و شتاب آن به ۳.۴ ثانیه می‌رسد. حداکثر سرعت‌های RS برابر با ۲۴۹ نسخه کیلومتر برساعت بوده است و سرعت نسخه پایه برابر ۲۴۴ کیلومتر برساعت است.

همه نسخه‌ها دو موتوره و تمام چرخ محرک هستند و آئودی اعلام کرده است، که نسخه دیفرانسیل عقب نخواهد بود.

آئودی E-Tron GT مدل 2025

این سدان همچنین با یک پکیج باتری ارتقایافته همراه است. ظرفیت باتری از 84 به 97 کیلووات‌ساعت افزایش یافته و حتی وزن آن نیز حدود 9 درصد کاهش یافته است. باتری همان ۶۲۵ وزن است.

همچنین لازم به ذکر است که باتری جدید از شارژ ۳۲۰ کیلووات پشتیبانی می‌کند، که قبل از ۲۷۰ کیلووات بود. شارژ ۱۰ تا ۸۰ درصد باتری تنها ۱۸ دقیقه طول می‌کشد. این معنی است که تنها با ۱۰ دقیقه شارژ، می‌توانم مسافتی معادل ۲۸۰ کیلومتر را طی کند.

موتور برقی با کاهش وزن تولید شده و اکنون 10 درصد سبک تر از قبل است. برد حرکتی آن طبق چرخه WLTP، برابر 68 کیلومتر اعلام شده است.

حتی نسخه پایه نیز از سیستم تعلیق بادی دو سوپاپ بهره‌مند شده است. چنین تعلیقی می‌تواند ارتفاع خودرو را بین ۲.۱ تا ۳ این تغییر دهد. نسخه جی‌تی پرفورمنس، یک حالت ویژه نیز دارد.

آئودی E-Tron GT مدل 2025

مشخصات ظاهری آئودی E-Tron GT مدل 2025

طراحی آئودی ای ترون جی‌تی بسیار آینده‌نگر و مدرن است، اما ویژگی‌ها و عناصری از گذشته در آن دیده می‌شود. برای مثال، رینگ‌های ۲۱ اینچی آن برگرفته از کانسپت Avus کواترو مدل ۱۹۹۱ است. از طرفی، طراحی سفید کلاستر دیجیتال آن را یادداشت RS2 آوانت ۱۹۹۴ است.

قیمت آئودی E-Tron GT مدل 2025

آئودی می‌گوید قیمت پایه S E-Tron GT مدل ۲۰۲۵ در آلمان ۱۳۵۲۰۰ دلار است. قیمت RS E-Tron GT نیز برابر با ۱۵۸۲۰۰ دلار است. قیمت نسخه RS E-Tron GT Performance نیز به ۱۷۲۲۰۰ دلار می‌رسد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/vr3oojfg


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: